Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak organizować sobie czas na ćwiczenia?
Autor Wiadomość
ss75 


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 16
Skąd: łódź
Wysłany: Pon 20 Sie, 2007   Jak organizować sobie czas na ćwiczenia?

Takie mam do wszystkich pytanie. Jak organizujecie sobie te intymne chwile na ćwiczenia, przecież większość z nas mieszka z kimś : rodzicami, dziewczyną, psem :D .Czy się gdzieś zamykacie, czy może ktoś was przyłapał :shock: . Piszcie
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Pon 20 Sie, 2007   

Ja przeważnie ćwiczyłem głównie podczas kąpieli, nawet jak wszyscy są w domu i jakoś daje rade :)
 
 
smutek 

Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 14
Skąd: polska
Wysłany: Wto 21 Sie, 2007   

jak cwiczylem po 30 minut to przed kapaniem i w trakcie, ale starzy cos wyczuwali, ze za dlugo nagle zaczalem spedzac czasu w lazience (prawie po 1h), teraz cwicze w inny sposob, kapiel i 10 minut jelq i wychodze, a kegla robie w wolnych chwilach. Nie wiem czy dobrze, 3 miechy po 30 minut nic nie daly :(
 
 
penis.com.pl
andropenis
juicy7 


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 66
Skąd: USA
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007   "Prosta odpowiedź"

Sądzę iż najlepiej ćwiczyć w łazience (oczywiście zamknięty). Miałem taki sam problem jak ty dopóki nie zaczałęm chodzić na kurs piłki nożnej. Otóż znalazłem dobry powód na długie sprysznice. Na początku moi rodzice trochę dziwili się dlaczego teraz tak długo biorę prysznic, ale jak odpowiedziałem im tak ...... "... przecież nie pójdę spać niemiłosiernie pachnący...". Powiedzałem im także, że nie zamierzam słuchać mego brata jak mówi iż śmierdzę jak idę spać. Swoją drogą kiedy męszczyzna się spoci to musi dłużej się myć, no chyba że chce odstraszać kobiety. To była moja wymówka. Czasem moi rodzice narzekają, że długo się kąpię, lecz nie podejrzewają iż ćwiczę mięśnia penisa itd. Można znaleść dużo powodów, tylko wystarczy pomyśleć trochę. Weź mój przypadek jako za przykład jak można przedłużyć czas kąpieli. Reszta należy do ciebie jak postąpisz.

[ Dodano: Pon 27 Sie, 2007 ]
..... i jeszcze jedno. Jeśli masz okno w łazience przez które może cię ktoś zobaczyć jak ćwiczysz swojego penisa, lepiej je zasłoń czymś. Ja mam żaluzje w oknach więc nie mam czym się martwić. Założę się że masz pewnie firanki na oknach powieszone (po tym można w USA poznać domy Polaków) to niestety masz problem. Musisz pokąbinować. Powodzenia ....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group