Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     powazny problem prosze o pomoc
Autor Wiadomość
zawiasek9151 

Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: lublin
Wysłany: Sro 15 Sie, 2007   powazny problem prosze o pomoc

hej wszystkim forumowiczom wiem ze o spermie jest strasznie duzo postow itd w zwiazku z jej objtoscia itd ja natomiast mam problem tego typu ze nie wazne czy nie masturbuje sie codziennie czy co np tydzien ilosc jest taka sama a mianowicie doslownie dwie moze trzy kropelki mam 24 lata i staje sie to troszke uciazliwe chcialbym sie dowiedziec jak temu zaradzic odrazu z gory mowie ze nie masturbuje sie codzienie ani co dwa dni tylko od przypadku do przypadku a ilosc sie nie zwieksz....prosze pomozcie co z tym zrobic....
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sob 18 Sie, 2007   

To może sprawdź jaki osiągniesz efekt onanizując się kilka dni pod rząd. Ja też nie mam gigantycznych wytrysków ale z pewnością więcej niż 3 kropelki.
_________________
PZDR BASF
 
 
Kilek 

Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 41
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Sob 18 Sie, 2007   

BASF ma racje. Moze Twoje jadra nie są przystosowane do takiego "wysiłku", chociaż z drugiej strony meżczyzna produkuje plemniki od narodzin. Niewielka ilość spermy moze wskazywać na problemy z prostatą, więc proponuje sie skonsultować z lekarzem
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
zawiasek9151 

Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: lublin
Wysłany: Nie 19 Sie, 2007   

heh no dzieki a ile powinno byc tak mniej wiecej u przecietnego faceta??
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Nie 19 Sie, 2007   

zawiasek9151 napisał/a:
heh no dzieki a ile powinno byc tak mniej wiecej u przecietnego faceta??

Nie określa się tego. To jest sprawa indywidualna i zależy od wielu czynników.
_________________
PZDR BASF
 
 
zawiasek9151 

Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: lublin
Wysłany: Pon 20 Sie, 2007   

heh ale podczas wtrysku ze tak powiem przynajmniej troche powinno pociec lub poleciec a ja mam problem tego typu ze nie wiem ile bym sie nie bzykal i nie wiem co jadl to i tak mam te dwie trzy kropelki...a po za tym sa one przezroczyste.... zle sie z tym czuje to raz a dwa ze sadze ze w takim ukladzie jest cos ze mna nie tak...... tylko nie wiem co...... a do lekarza narazie nie chce isc...... bo poprostu sie wstydze...:-(
 
 
juicy7 


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 66
Skąd: USA
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007   

To nic nienormalnego, że masz przezroczysty kolor spermy. A czy próbowałeś zobaczyć temat i poprosić gościa o poradnik o zwiększaniu ilości spermy podczas wytrysku?? Jeżeli nie to wejć "Męskie problemy » Sperma » MAŻYSZ O WIELKIM WYTRYSKU ???" w tym forum. Jeżeli tak i nie zadziałało, to powinieneś iść do lekarza (według mnie).
 
 
jordan23 

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 30
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 24 Lut, 2008   

sluchajcie ostanio robilem to z dziewcyzna w ubraniu jesli mozna tak nazwac. wiecie o co chodzi .Doszedlem i bylo mi strasznie glupio ale naszcescie sie nie zorietnowala.Dziwna sprawa bo byla napalona a musialem jakos sie wymigac wkoncu mialem mokrie gacie ;p ;/ To dobrze czy zle ? i macie jakis pomysl jak mozna przeciwcdzialac przedwczesnemu wytryskowi ?
_________________
jordan23
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group