Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wysypka
Autor Wiadomość
qwer22 

Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 01 Sie, 2007   Wysypka

Witam!!
Mam pytanie:
Jakiś miesiąc temu wyskoczyła mi wysypka na żołędziu, były to czerwone kropki-było ich dośc dużo,póżniej zaczeła mi schodzic skóra i po jakimś tygodniu wysypka zeszła. Stosowałem maśc hydrocortisonum. Po jakimś tygodniu znowu wyskoczyła mi wysyka tylko że o wiele mniejsza i w dodatku na wewnętrznej części napletka,miałem też pod napletkiem takie białe swędzoce paseczki. Za kązdym razem jak wyskakiwała mi ta wysypka to prącie mnie piekło,troche swędziło i piekło przy oddawaniu moczu-trwało to jakieś 4 godziny. Poszedłem do dermatologa i kupiłem na recepte masc travacord i po niej mi przeszło tylko jak przestałem stosowac masc to z cewki moczowej wyciekał mi przez pare godzin jakaś substancja śluzopodobna przeżroczysta i piekło mnie przy oddawaniu moczu i na około cewki moczowej miałem troche podrażnioną skórę. Czy to normalne po odstawieniu maści?????? Dodam że dzisiaj już jest wszystko ok, jeszcze minimalnie skóra jest podrażniona przy ujściu cewki.Dodam,że ostatni stosunek płciowy miałem dokładnie 9 miesięcy temu. Może mi ktoś coś poradzic??
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pią 03 Sie, 2007   

Wygląda mi to na zapalenie dróg moczowych względnie zapalenie cewki moczowej. Na taką dolegliwość brałem kiedyś UROSEPT. Ale moje zapalenie nei było spowodowane chorobą weneryczną lecz przeziębieniem. Najlepiej jak zgłosiłbyś się do urologa, przedstawił mu jak sprawa wygląda, powiedział czym się leczyłeś i wtedy napewno sprawa się rozwiąże.
Życzę powodzenia i daj znać jak sprawa się skończyła.
_________________
PZDR BASF
 
 
qwer22 

Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 03 Sie, 2007   

Moje chyba nie jest spowodowane chorobą weneryczną bo jak napisałem wcześniej ostatni stosunek płciowy miałem 9 miesięcy temu. Wydaje mi się ,że to przez tą wysypke. Zobaczymy w poniedziałek bo na ten dzień jestem umuwiony na wizyte u urologa. Napisze jak się dowiem więcej!
 
 
penis.com.pl
viamax
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pią 03 Sie, 2007   

qwer22 napisał/a:
Moje chyba nie jest spowodowane chorobą weneryczną bo jak napisałem wcześniej ostatni stosunek płciowy miałem 9 miesięcy temu.


Chorobą weneryczną nie tylko zarażasz się poprzez stosunki płciowe. Mogłeś to złapac choćby nawet korzystająć z innej toalety.
_________________
PZDR BASF
 
 
qwer22 

Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 03 Sie, 2007   

W sumie to tak ale mam nadzieje że to nic związanego z żadną chorobą weneryczną!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group