Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak zwiekszyc obietosc penisa
Autor Wiadomość
sdfgsag 

Wiek: 60
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 1
Skąd: ghjk
Wysłany: Pon 23 Lip, 2007   Jak zwiekszyc obietosc penisa

tak jak napisalem w temacie chcial bym sie dowiedziec czy sa na to jakies cwiczenia ;]
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pon 23 Lip, 2007   

Widzę, że jesteś niepoważnym forumowiczem. Wnioskuję to po tym jaki masz nick i skąd jesteś. Nawet nie chciało Ci się wysilić aby po ludzku napisać.
A po za tym tematów takich było już pełno.
_________________
PZDR BASF
 
 
marcin060685 

Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: szczecin
Wysłany: Pon 20 Sie, 2007   

na pogrubienie penisa dwie sprawy...
1) cwiczenia tj. naciagnij na penisa gumke (taka jaka dziewczyny nosza do wlosow) tak zeby ciasno nachozila w trakcie spoczynku penisa.. doprowadz wacka do wzwodu.. gumka uniemozliwi odplyniecie krwi.. wacek bedzie sztywny jak kamien, zrobi sie czerwony! teraz delikatnie go sciskaj we wszystkich kierunkach.. krew bedzie rozpychala naczynia krwionosne, a wieksze naczynia to wiecej krwi, a co za tym idzie grubszy penis i sztywniejszy :) tylko nei zrob sobei krzywdy (w pogotowuiu trzymaj nozyczki nawypadek jakbys sie wystraszy ze tak twardy moze byc penis :0 bo w trakcie wzwodu gumki nei sciagniesz bo ona ma ciasno przylegac do czlonka)jak bedziesz chcial zdjac zeby dac odpoczac penisowi (rob tak co jakis czas) to pprostu zajmij sie czyms a wacek sam powoli opadnie

2) polecam krem largo (w niebieskiej tubce jak mleczko slodzone w tubce) dziala poszezajaco na naczynia krwionosne, napulchnia wacka jest on taki milszy, ciezszy i erekcje sa mocniejsze

oprocz tego mozesz zawsze sprobowac pompki do penisa :) tylko delikatnie zeby sie nei uszkodzic pozro
_________________
marcin060685
 
 
penis.com.pl
viamax
sill

Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 36
Wysłany: Czw 23 Sie, 2007   

A może polecicie coś na bardzo silną i długą erekcję?? U mnie problem wygląda tak,że na początku mi normalnie stoi, a później opada :x :(

Poradźcie coś.
 
 
azdroj

Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 10
Wysłany: Sob 25 Sie, 2007   

możesz mieć przed sobą jakieś podniecające zdjęcie! ja tak robię podczas ćwiczeń :mrgreen:
 
 
matut8@o2.pl 

Wiek: 39
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: Krakow
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007   

powarznie te ćwiczenia dzialają?
jak wiekszy moze sie zrobić?

[ Dodano: Pon 27 Sie, 2007 ]
i jak często to robić
_________________
23 latek lubie starsze
 
 
 
juicy7 


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 66
Skąd: USA
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007   "Answer for matut8@o2.pl"

Ćwiczenia te zwykle działają, ale zależy jak długo będziesz używał tych ćwiczeń i jak dokładnie je wykonujesz.
 
 
marcin060685 

Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: szczecin
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2007   

hehe zgadza sie .. zdjecie panienki to podstawa :D wtedy masz cwiczenie i masturbacje za jednym zamachem :D
_________________
marcin060685
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2007   

Nie należy się masturbować w czasie ćwiczeń.
 
 
Marcinek 16 

Wiek: 35
Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 7
Skąd: Gołdap
Wysłany: Pon 26 Lis, 2007   

marcin060685, hej mam do Ciebie sprawe a te cwiczenie co opisales,o tej gumce to sprawdzone i dobre cwiczenie na pogrubienie penisa?
 
 
Anonimowy1989 

Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 11
Skąd: Opole
Wysłany: Pią 21 Gru, 2007   

Panowie ćwicze juz 2 tyg, codziennie po ok 15-20min(pod prysznicem, gorąca woda, potem rozciaganie, jelq, i na objetosc to horizontal cos tam). Powiem szczerze ze sa efekty!!! Moze nie widac tego zbytnio w długosci, ale za to grubośc , "umięsnienie", ogolny wyglad, kształt, twardośc, grubość żył, zmienila sie na lepsze! Moja kobieta po dlugiej przerwie gdy spojrzala na mojego penisa, od razu zauwazyla ze cos jest inaczej:> " oo co taki gruby sie zrobił , cwiczysz go"? hehe a ja milczacy jak grób:P Polecam! Cwiczenia super wplywają na ogolna kondycje penisa :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group