Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Kazdy sie mastrubuje
Autor Wiadomość
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Pią 31 Sie, 2007   

Wśród moich znajomych tylko dziewczyny są "dziewicami" bo któregokolwiek chłopaka byś nie zapytał to on już to robił wiele razy :P A ja tylko podnoszę brwi ;P
_________________
"I gotta girl in Paris I gotta girl in Rome
I even gotta girl in the Vatican Dome
I gotta girl right here I gotta girl right there
and I gotta girlfriend everywhere"
 
 
juicy7 


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 66
Skąd: USA
Wysłany: Nie 02 Wrz, 2007   

Według mnie nie wiele kobiet masturbuje się, a większość z nich nie lubi się przyznawać. Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że kobiety które masturbują się są takie trochę "zboczone". Taka jest moje zdanie na ten temat.
 
 
evolution 

Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: sie biorą dzieci?
Wysłany: Pon 03 Wrz, 2007   

To w takim razie jestes strasznie pruderyjny. Masturbujesz sie i sie do tego nie przyznajesz. Moze powiesz zaraz ze wzwod to grzech. To calkowicie normalne i myslisz ze tylko Ty mozesz to robic a kobietom odmawiasz przyjemnosci?

Moje zdanie jest takie ze normalna dziewczyna sie masturbuje a jesli nie to znaczy ze trzeba nad nia troche popracowac :roll:
_________________
Jeśli mężczyzna jest gotowy na wszystko dla kobiety, znaczy, ze jest w niej zakochany.
Jeżeli kobieta jest gotowa na wszystko dla mężczyzny, znaczy, że go urodziła...
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
juicy7 


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 66
Skąd: USA
Wysłany: Wto 04 Wrz, 2007   

To było do mnie??
 
 
evolution 

Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: sie biorą dzieci?
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

A niby kto sie masturbuje i sie do tego nie przyznaje?

tak...
_________________
Jeśli mężczyzna jest gotowy na wszystko dla kobiety, znaczy, ze jest w niej zakochany.
Jeżeli kobieta jest gotowa na wszystko dla mężczyzny, znaczy, że go urodziła...
 
 
juicy7 


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 66
Skąd: USA
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007   

Nie wiem jak ty, ale ja się masturbuję . Nie wiem jakiego masz proboszcza w kościele, że Tobie podpowiada takie głupoty na temat erekcji. Jakolwiek wygląda na to iż dlugo nie siedzisz na tym forum. Otóż ja się przyznałem że się masturbuję od czasu do czasu, ale ty za przeproszeniem pierd*lisz. Ja dbam o swój wizerunek wśród koleżanek, przyjaciółek i u mojej nowej dziewczyny. Ja jej nie ufałem za bardzo czyli tej Marcie, bo po pewnych czasie jak mnie zdradziła z dziewczyną, która uważa się za geja, hihi ale to głupie myślenie. Później zaczeła robić sobie ze mnie jaja np. że jestem gejem. Niestety wiele jej nie wysłuchało bo nie miała jakichkolwiek dowodów, pozatym każdy wiedział, że ona kłamie. Mnie bardzo zależy na zdaniu kobiet na mój temat. Nie pozwolę za przeproszeniem ponownie aby mnie jakaś zdzira zrujnowała moją opinię. Ja już mówiłem wcześniej, nikt z moich kolegów się nie przyznaje że się masturbuję, a przede wszytkim koleżanki "Święte prawiczki" . Oni mają inne podejście do tych rzeczy. Pewnie nie są zbyt poważni. Nie wiem, ale ja ty jesteś łatwo wierny, jeżeli uprawiałbyś z każdą bez zwarzania czy jej ufasz czy nie.
 
 
kris30l 

Wiek: 46
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 7
Skąd: Bialystok
Wysłany: Sob 15 Wrz, 2007   

Odpowiedz na pytanie w temacie: tak calkowicie sie zgadzam .
_________________
zycie bez sexu jest bez sensu
 
 
kwiatek_elk 

Wiek: 32
Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 8
Skąd: Ełk
Wysłany: Wto 02 Paź, 2007   Re: Kazdy sie mastrubuje

[quote="kgdynia"]
Szymon- napisał/a:
Ogolnie onanizm jest tematem wstydliwym. Dla facetow tez, ale oni miedzy soba potrafia jakos o tym mowic...


Tak to prawda ale ze zwykłym kolegą to nie za bardzo na taki temat musi być dobrze znać ...
ja osobiście rozmawiałem na temat z 1 osoba ..
dla mnie jest to bardzo osobisty temat co komu do tego jak i kiedy sie onanizuje ... owszem koledzy młodsi koledzy pytają sie nieraz o rożne związane z onanizowaniem sie sprawy---- ale nie gdy nie mowie jak ja robie ...albo sie nie chwale a ja robie to tak i tak .... staram być obiektywny i tylko odpowiadać na pytania ....


PS> Czy wy macie tez kogoś z kim możecie o tym porozmawiać ?? i kto to jest ?





JA tam mam kolege z klasy który sam sie onanizuje i można z nim o tym pogadać. Ale ja się tego nie wstydzę. Mówiłem dla mojej dziewczyny że się onanizuje. Ona powiedziała że nie ma nic przeciwko. Ale zastanawiam się czy Ona też się onanizuje. Mówiła mi że nie. Możliwe ma dopiero 15 lat tak jak ja.;-]
_________________
Jestem jaki jestem
 
 
 
tomas13 

Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 68
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sro 03 Paź, 2007   

juicy7 - jesteś zwyczajnym hipokrytą!!! To przykre.
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 26 Sie, 2021   

Kiedyś dziewczyna mnie spytała, czy się onanizuje. To było mega zawstydzające, ale ona od razu dodała, że to byłoby podejrzane i niezdrowe, gdyby facet, który ponad rok był sam tego nie robił. Myślę, że kobiety zdają sobie sprawę z naszej natury ;-)
 
 
twstr926 

Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 21 Cze, 2022   

Nie wiem, jak kobiety, ale za dzieciaka chyba wszyscy moi koledzy sobie walili. Czasem sie rozmawialo o metodach, jak sie nauczylismy to robic, itd.

Pozniej gadalem o tym tylko z bliskimi kumplami, podczas rozmow na temat zycia seksualnego.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 22 Cze, 2022   

siferius90 napisał/a:
Kiedyś dziewczyna mnie spytała, czy się onanizuje. To było mega zawstydzające, ale ona od razu dodała, że to byłoby podejrzane i niezdrowe, gdyby facet, który ponad rok był sam tego nie robił. Myślę, że kobiety zdają sobie sprawę z naszej natury ;-)


Pytanie po co sie pytala. Moze ja to podniecalo?
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 22 Cze, 2022   

Być może tak. Ale z mojego doświadzcenia - kobiety często zadają różne pytania "sondujące", by poznać coś nieco więcej życie erotyczne faceta.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 24 Cze, 2022   

siferius90 napisał/a:
Być może tak. Ale z mojego doświadzcenia - kobiety często zadają różne pytania "sondujące", by poznać coś nieco więcej życie erotyczne faceta.


A mężczyźni w wiekszości odpowiadają że sie nie masturbują co jest kłamstwem.
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 24 Cze, 2022   

No to zdarzyło mi się kłamać...

Kiedyś koleżanka w pracy zapytała, czy się masturbuje. Stanowczo odpowiedziałem: "Ja, no co ty!". A potem tego samego dnia w domu wyłem z rozkoszy ostro się onanizując. Pamiętam, że krzyczałem "jak ja TO uwielbiam!".

Tak to już jest...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group