Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Kazdy sie mastrubuje
Autor Wiadomość
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Nie 29 Lip, 2007   

Moja żona pierwszy raz masturbowała się w wieku 13 lat. Ja pierwszy raz w wieku 12 lat. Oboje nie zamierzamy z tym skończyć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
PZDR BASF
 
 
evolution 

Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: sie biorą dzieci?
Wysłany: Pią 10 Sie, 2007   

Tak sobie wmawiajcie. Moja dziewczyna sie nie masturbuje i jej wierze bo w ogóle jest jakaś aseksualna. Ech... może to brutalne ale nie samą miłością psychiczną człowiek żyje. Szczególnie mężczyzna. Teraz muszę być baaaardzo cierpliwy na nią... chyba zacznę sie rozgladąć za innymi a z reszta nie bo ja kocham i jestem w kropce. Po co ja to w ogóle Wam mowie. Nieważne. Dochodzę do tego ze są dziewczyny które sie nie masturbują, nigdy tego nie robiły i nie jest im to potrzebne do życia. I to jest smutne
_________________
Jeśli mężczyzna jest gotowy na wszystko dla kobiety, znaczy, ze jest w niej zakochany.
Jeżeli kobieta jest gotowa na wszystko dla mężczyzny, znaczy, że go urodziła...
 
 
Szymon-

Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 14
Wysłany: Pią 10 Sie, 2007   

evolution napisał/a:
Tak sobie wmawiajcie. Moja dziewczyna sie nie masturbuje i jej wierze bo w ogóle jest jakaś aseksualna. Ech... może to brutalne ale nie samą miłością psychiczną człowiek żyje. Szczególnie mężczyzna. Teraz muszę być baaaardzo cierpliwy na nią... chyba zacznę sie rozgladąć za innymi a z reszta nie bo ja kocham i jestem w kropce. Po co ja to w ogóle Wam mowie. Nieważne. Dochodzę do tego ze są dziewczyny które sie nie masturbują, nigdy tego nie robiły i nie jest im to potrzebne do życia. I to jest smutne


Ile Twoja niunia ma lat? Jesli mniej niz 18, to sie jej nie dziw...
Moze ona chce Ciebie sprawdzic, czy Tobie tylko na seksie zalezy? Jesli ją naprawde kochasz, to na pewno jej nie zostawisz z tego powodu. POczekaj. Stopniowo rob krok dalej, ale do niczego jej nie zmuszaj. Sprobuj polaskotac jej lono swoim jezykiem... Daj jej czasu troszke...
 
 
penis.com.pl
viamax
evolution 

Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: sie biorą dzieci?
Wysłany: Pią 10 Sie, 2007   

18.

Polaskotac lono jezykiem?? Haha wspolny wypad pod namiot a ona nie daje sie dotknac w okolicach biustu.

Po prostu nie wszyscy sie masturbuja i nie wszyscy tego potrzebuja
_________________
Jeśli mężczyzna jest gotowy na wszystko dla kobiety, znaczy, ze jest w niej zakochany.
Jeżeli kobieta jest gotowa na wszystko dla mężczyzny, znaczy, że go urodziła...
 
 
buble-buble 

Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 76
Skąd: z polski
Wysłany: Pią 10 Sie, 2007   

ja bym się cieszył jakbym miał dziewczynę co się nigdy nie masturbowała, taka 100% dziewcia :)
 
 
evolution 

Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: sie biorą dzieci?
Wysłany: Sob 11 Sie, 2007   

Przestal bys sie cieszyc jakby dopiero po pol roku zwiazku pozwolila Ci nauczyc sie jak sie ludzie calują :>
_________________
Jeśli mężczyzna jest gotowy na wszystko dla kobiety, znaczy, ze jest w niej zakochany.
Jeżeli kobieta jest gotowa na wszystko dla mężczyzny, znaczy, że go urodziła...
 
 
stefek11 


Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 47
Skąd: polska
Wysłany: Nie 12 Sie, 2007   

przytjemność jest wielka jak na coś się czeka długo i wreszcze się spełni , a nie tak od razu.
_________________
be good

Ile jest dróg do jednego celu??
 
 
Szymon-

Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 14
Wysłany: Nie 12 Sie, 2007   

evolution napisał/a:
18.

Polaskotac lono jezykiem?? Haha wspolny wypad pod namiot a ona nie daje sie dotknac w okolicach biustu.

Po prostu nie wszyscy sie masturbuja i nie wszyscy tego potrzebuja


Porozmawiaj z nią. Pewnie ma kompleksy - powiedz jej, ze jej cialo jest dla CIebie idealne. Stopniowo :)
 
 
evolution 

Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: sie biorą dzieci?
Wysłany: Nie 12 Sie, 2007   

Stefek 11 ma racje, ale 2 letnia abstynencja juz mi nie sluzy.
Koniec tematu bo brzmi to jak ujadanie napalonego 15 latka :lol:
_________________
Jeśli mężczyzna jest gotowy na wszystko dla kobiety, znaczy, ze jest w niej zakochany.
Jeżeli kobieta jest gotowa na wszystko dla mężczyzny, znaczy, że go urodziła...
 
 
Maciekboy 

Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 16
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 15 Sie, 2007   

Coś nie wierzę w to, że nie wszyscy się masturbują. Jestem pewien, że każdy to robi, częściej lub mniej.
 
 
evolution 

Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: sie biorą dzieci?
Wysłany: Czw 16 Sie, 2007   

no to uwierz w to ze nie wszyscy
_________________
Jeśli mężczyzna jest gotowy na wszystko dla kobiety, znaczy, ze jest w niej zakochany.
Jeżeli kobieta jest gotowa na wszystko dla mężczyzny, znaczy, że go urodziła...
 
 
qtasek 

Wiek: 32
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 69
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 21 Sie, 2007   

Nie wszyscy to wiadome. Ale na pewno spora większośc, z tym że oczywiscie jakas tam częsc sie do tego nie przyznaje.
 
 
Phobos

Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 17
Wysłany: Czw 23 Sie, 2007   

Z tego co wiem to moje koleżanki (15-16) zaczynają dopiero jakieś zabawy , choć przychodzi im to z dużym trudem... nie wiem czy się wstydzą czy co, ale robią to jakby na przymus a nie dla przyjemności... Miejmy nadzieję że im przejdzie :D
 
 
penis.com.pl
bathmate
mateusssz 


Wiek: 34
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 85
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 24 Sie, 2007   

mi sie wydaje ze masturbuje sie okolo 85% ludzi
 
 
juicy7 


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 66
Skąd: USA
Wysłany: Pią 31 Sie, 2007   

Nie pamiętam gdzie, ale na jakiś internetowym, polskim portalu wyczytałem iż ponad 90% czy 95% męszczyzn się mastubuje. Ja osobiście na początku wstydziłem się mówić, że masturbuje się czasem np. raz na 2 tygodnie czy na miesiąc lub na dłuższy czas. Pewnego razu rozmawiałem z moją byłą dziewczyną na temat masturbacji. Kiedy ona mnie zapytała czy ja się mastubuje, odpowiedziałem nie. Przez godzinę przez GG próbowała kombinować aby ze mnie wydusić słowa:"Tak masturbuje się". Nie odwarzyłem powiedzieć prawdy. Podała się mówiąc :"Jesteś bardzo dziwny..... większość chłopaków masturbuje się w tym wieku.... " itd. Na forum nie wstydzę się pisać iż masturbuje się czasem, bo jestem prawie anonimowy, ale w realistyce jest innaczej. Nie chcę sobie wyrobić złej opini wśród moich koleżalnek i kolegów, którzy udawają jakiś "Świętych Prawiczków".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group