Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     seks analny
Autor Wiadomość
koles

Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 3
Wysłany: Sro 20 Sie, 2008   

mnie zawsze zastanawiał sex analny z dziewczyna. macie jakieś pomysly jak przekonać do tego dziewczynę?
 
 
fisz1 


Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 32
Skąd: zTądiZowąd
Wysłany: Pon 20 Paź, 2008   

koles napisał/a:
mnie zawsze zastanawiał sex analny z dziewczyna. macie jakieś pomysly jak przekonać do tego dziewczynę?


Też miałem z tym problem ;) Nie chciałem być nachalny ale również niesamowicie korciło mnie żeby sprawdzić jak to jest. Wielokrotnie próbowałem drążyłyć ten temat jednak zawsze starałem się żeby wyglądało to tak przypadkiem, ot po prostu z rozmowy wynikło że bardzo bym chciał zwiedzić jej obie dziurki ;) Za każdym razem zaznaczałem że jeśli się na to nigdy nie zgodzi to szanuję jej decyzję itp. itd. i pozostaje mi marzyć że może kiedyś się przełamie ale nawet jeśli ta chwila nigdy nie nastąpi to jak nie wielką ceną jest dla mnie to małe wyrzeczenie nigdy tego nie spróbowania w obliczu nagrody jaką jest mój piękny związek z nią ....blablablabla takie tam pierdoły
Hehe po jakimś czasie upewniania jej w przekonaniu że anal jest dla mnie cholernie ważny ale mimo to jestem tak dobry i wyrozumiały że nie mam zamiaru naciskać, gdzieś wyczytałem (w MEN'S HEALTH chyba) że kobietę zachęca do tego typu zabaw macanie palcami po jej odbycie. Niestety zawsze ilekroć usiłowałem się zbliżyć do "zakazanej dziurki" (czy to palcem językiem czy kutasem) Magda (bo tak się nazywa partnerka wyposażona w otwór który tak bardzo chciałem zwiedzić) natychmiast protestowała:/
Na szczęście pewnego razu podczas bardzo dzikiej gry wstępnej (ogromnie ważną rzeczą do uzyskania takiego stanu jest duża ilość alkoholu ;) ) zacząłem macać paluszkami odbyt Magdy i ku mojemu zdziwieniu nie protestowała. Ale już najbardziej mnie zdziwiła gdy po kilku minutach wysapała "CHCESZ W DUPĘ?"
Jak ja to usłyszałem to normalnie myślałem że się posikam z podniecenia!! Od razu podjarany powiedziałem że tak i zacząłem szukać oliwki do nawilżenia.
Penis wszedł z trudem ale dało rade ;) i było bardzo bardzo baaaardzo ciasno:D Sam nie wiem czy bardziej mnie podniecała ta ciasnota czy to że cały czas myślałem o tym że to dupka. Fajne też było to że mogłem równocześnie posuwając Magdę macać ją po cipce co sprawiało wrażenie jakbym miał w łóżku dwie kobiety :D
Jeśli chodzi o minusy to może oszczędzę opisów bardziej delikatnym forumowiczom, tak czy inaczej po spuszczeniu poszedłem dokładnie umyć grzybka ;) Było to dodatkowo trudne z powodu użytej wcześniej oliwki.
Od tamtego czasu Magda nie robi tego ze mną zbyt często (mówi że to dlatego żebym nie przywykł i żeby nadal sprawiało mi taką przyjemność) ale jak jest jakaś okazja (dzień chłopca czy coś) to prawie zawsze mogę liczyć na Anal :D
Z doznaniami Magdy natomiast to już różnie bywa ;P bo czasem ją boli i mówi że czuje się jakby gówno z niej wychodziło i wchodziło z powrotem a czasami jest jej tak dobrze że o tym opowiada przez długie tygodnie ;)
Tak czy inaczej życzę wszystkim powodzenia w przekonywaniu swoich partnerek WARTO!!!
 
 
kapcius 

Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 258
Skąd: xxx
Wysłany: Pon 20 Paź, 2008   

fisz1 napisał/a:
jakby gówno z niej wychodziło i wchodziło z powrotem


XD po to jest dupaaa a nie zeby sie pieprzyc --
_________________
szukam sponspora
 
 
penis.com.pl
masturbator
fisz1 


Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 32
Skąd: zTądiZowąd
Wysłany: Pon 20 Paź, 2008   

kapcius napisał/a:
fisz1 napisał/a:
jakby gówno z niej wychodziło i wchodziło z powrotem


XD po to jest dupaaa a nie zeby sie pieprzyc --



Tak a siusiak jak sama nazwa wskazuje jest do siusiania :shock: ewentualnie do ZAPŁADNIANIA a nie po to żeby nakładać na niego kondona i "pieprzyć" się dla samej przyjemności.
W ogóle z takim średniowiecznym podejściem to można uprawiać seks tylko w pozycji misjonarskiej tylko pod kołdrą i tylko w noc poślubną. Nie mówiąc już o masturbacji. No bo przecież NAPLETEK jest do czego innego niż do zabawy.
Język też służy do przepychania pokarmu ewentualnie do mówienia więc poco wpychać go babie do ust podczas całowania albo nie daj boże gdzie indziej podczas seksu oralnego. Wszystkie minetki lodziki całowania w uszko idą w odstawkę bo przecież NIE DO TEGO SŁUŻY cipaa żeby ją lizać, penis nie żeby go pchać do buzi, a kobiece biusty też nie żeby je pieścić tylko do karmienia dzieci!

Boże ludzie myślcie czasem zanim coś napiszecie!!
 
 
kapcius 

Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 258
Skąd: xxx
Wysłany: Sro 22 Paź, 2008   

ej no sorry ale w dupe to juz troche przesada ;/ oblech
_________________
szukam sponspora
 
 
fisz1 


Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 32
Skąd: zTądiZowąd
Wysłany: Sro 22 Paź, 2008   

To zależy od tego w czyją dupę ;) d.... byle jakiej dziewczyny to faktycznie mało apetyczna sprawa, d.... prostytutki to MEGA OBRZYDLISTWO (aczkolwiek w ogóle jestem zdania że prostytutki są mega obrzydliwe i bez seksu analnego) natomiast d.... osoby którą się kocha, z którą jest się bardzo długo (w moim przypadku 5 lat to długo bo prawie 1/4 mojego życia), z którą dzielisz się wszystkim i która wszystko o Tobie wie a ty wiesz wszystko o niej no to już moim zdaniem nie jest to taki "oblech"
Trzeba jednak zachować przy tym jakieś wymogi higieny! Najlepiej było by (jak już wcześniej ktoś w temacie powiedział) wykonać partnerce lewatywę ale wiadomo nie zawsze jest to możliwe. Sugeruję więc aby uprzednio "wypróżnić" się na sedesie po czym umyć dokładnie pod prysznicem ;)
 
 
morg 

Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 40
Skąd: wrocław
Wysłany: Czw 23 Paź, 2008   

kapcius,przecież to nie będzie się ciągło za tobą latami :roll:
idziesz pod prysznic i zmywasz...
na całym forum tylko ty jeden jesteś tak uprzedzony,i to od zawsze a nawet żeś nie spróbował...(zresztą, ja też nie a i tak byłbym chętny...)

edit
może,chociaż tego nie wiem ;P
  
 
 
fisz1 


Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 32
Skąd: zTądiZowąd
Wysłany: Czw 23 Paź, 2008   

morg napisał/a:

na całym forum tylko ty jeden jesteś tak uprzedzony


Może jakieś złe wspomnienia z przeszłości :lol:
 
 
kapcius 

Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 258
Skąd: xxx
Wysłany: Czw 30 Paź, 2008   

no chyba u ciebie i twojego starego :P
_________________
szukam sponspora
 
 
TombRaider 

Wiek: 28
Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 37
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 14 Lis, 2008   

kapcius napisał/a:
no chyba u ciebie i twojego starego :P


? ? ? ? ? Znak zapytania... tyle pozostaje... ? ? ? ? ?
 
 
Catastros 

Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 2
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: Nie 16 Lis, 2008   

TombRaider napisał/a:
kapcius napisał/a:
no chyba u ciebie i twojego starego :P


? ? ? ? ? Znak zapytania... tyle pozostaje... ? ? ? ? ?

Dosłownie... Kapcius, ty sam nie wiesz co piszesz
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 30 Paź, 2009   

BASF napisał/a:
Jedyny większy minus to, że gdy się bardzo często uprawia sex analny i przez dłuuuugi czas to mogą (ale nie muszą) wystąpić w przyszłości problemy ze zwieraczami i co za tym idzie z nietrzymaniem kału. Ta przypadłośc jest dość pospoliota w męskich związkach homosexualnych.


To nie do końca tak. Nietrzymanie kału pojawia się u osób u których operacyjnie usunięto żylaki odbytu. Odbyt każdego człowieka ma naturalnie kilka fałd (zwanych hemoroidami - wbrew powszechnemu użyciu tego słowa, hemoroidy to nazwa tych fałdów właśnie, a nie choroby), które zapewniają szczelność odbytu. Jeśli w takiej fałdzie zrobi się sporej wielkości żylak, wówczas trzeba tą fałdę (hemoroid) usunąć operacyjnie. Czasami żylaki te obecne są nie w jednym hemoroidzie a w kilku jednocześnie. Wówczas usuwa się kilka z nich. Tak inwazyjny zabieg wiąże się potem często z nietrzymaniem kału (odbyt nie ma już hemoroidów i jego wejście jest przez to jak gładka rura - nieszczelny na końcu).

Osoby które cierpią na hemoroidy nie powinny uprawiać stosunków analnych, bo może to zaostrzyć chorobę. Na hemoroidy cierpi około 20% społeczeństwa.

Współcześnie znane są inne metody leczenia żylaków odbytu - zamiast wycinania hemoroidów, zmniejsza się poprzez miejscową elektrostymulację średnicę żyły, która doprowadza krew do żylaka. Powoduje to zagojenie się żylaka bez konieczności wycinania czegokolwiek. Metody te, choć tańsze niż chirurgiczny zabieg, wiążący się z kilkudniowym pobytem w szpitalu, dostępne są tylko w prywatnych placówkach medycznych.
 
 
Luks 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Pon 21 Cze, 2010   

To co robie w domu i we własnym łóżku to moja sprawa i nikomu nic do tego :)
Ja uwielbiam seks analny , bo po za oralem w sytuacji gejów innego seksu być nie może . I lubie posuwać i być posuwanym , jedno i drugie daje wiele rozkoszy . Zwłaszcza gdy sie pociera penisem o prostate , to jest tak ekstra uczucie że człowiek myśli że zaraz będzie mieć orgazm .
A czy to ktoś uzna za obleśne to mi to tryndi - bindi :)
 
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
lubieplacki 

Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 3
Skąd: WM
Wysłany: Pią 25 Cze, 2010   

Ja dodam ze moja partnerka jak odpowiednio sie nia pobawie (gra wstepna) to wytwarza ogromne ilosci śluzu. Robie to z nia pierw normalnie, a jak czlonek nabierze odpowiedniej mega wilgotnosci to -racja ze nieco ciezko, wchodzi w dopieszczana paluszkiem uprzednio kloake.
Pochwale sie ze podczas ktoregos tam razu gdy bylo cieplo wyszedlem z niej zmieniajac nieco pozycje i odrazu chcialem wejsc spowrotem - okazalo sie ze wszedlem w zla dziurke. Jeknela glosno, ja zatrzymalem sie i przeprosilem... Ona z niepewnym glosem spytala sie czy jest mi przyjemnie. Odpowiedzialem ze tak, i pozwolila mi konczyc.
W ogole cudna dziewczyna mi sie trafila. Swoj pierwszy raz miala ze mna. Swoj pierwszy anal tez. I o innych takich smaczkach juz nie wspominam ;)
Nikt nie musi wierzyc bo sam w to nie wierze ;)

Wracajac do tematu... Anal jest dobry - wspaniale mozna konczyc, lecz jako ze pupcia mojej lubej jest ciasniutka nie moge brykac na maxa - i tez jak ktos bedzie zaczynac to nie szalec mocno a wchodzic delikatnie i do polowy dlugosci, w miedzy czasie bawic sie lechtaczka by "odwracac uwage od bolu w pupie" <- dobry sposob tez.

Pozdrawiam ;)
 
 
stillmalicious 

Dołączyła: 07 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

witam wszystkich, jako kobieta, ktora woli tradycyjnie :wink: muszę to napisać, anal też jest super:)). wszystko zależy od tej chwili:)) i żeby nie było mój Ksieciunio ma sie czym pochwalić, a la wcale nie sram teraz pod siebie, jak już wcześniej ktoś sugerował. nie jest też tak że boli, nawilżenie, odpowiedni klimat (mnie dopada znienacka, a mina Księciunia, kiedy mu sugeruję:)))) - bezcenna)noo i wioooo:)))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group