Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     KryptoGej
Autor Wiadomość
lestat20 

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 05 Lip, 2007   KryptoGej

Witam!!
Powiedzcie po czym poznac krypto geja??
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007   

Po tym, że często odwiedza kryptę na cmentarzu - no co za pytanie...
 
 
lubom 


Wiek: 38
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 134
Skąd: Skarbimierz
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007   

krypto g... to jest osoba która się ukrywa ze jest osoba homoseksualna... Czasami nawet nie objawia się ruchami, gestami, itp ...
 
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007   

Ruchami i gestami to nie "objawia się" większość moich homoseksualnych znajomych.

Stereotyp gaya w Polsce jest przekłamany :)
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007   

Założę się, że na ulicy nie raz mijasz geja i nie masz nawet o tym pojęcia. Zgadzam się z Bruno Pelletier w 100%. g... wygląda jak normalny facet.
_________________
PZDR BASF
 
 
lestat20 

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007   

No tak macie racje. tyle to i ja wiem.
Ale jak poznac to po kims kogo sie "zna"??
To jest moj problem, znam kogos kto moze jest ale nigdy sie nie przyzna nawet jak sie go spytam otwarcie. Chyba niema szans aby jakos to za uwarzyc. Brak dziewczyny to nie powod. hmm trudny orzech do zgryzienia. takie osoby czesto nie akceptuja nawet tego kim sa.
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007   

No przyznam się, ze bardzo trudno poznac geja. Moj koleś jest gejem i jest... skejtem. Nosi szerokie jeansy z krokiem przy kolanach i zawsze czapkę z daszkiem na bok. Nie maluje się, nie farbuje włosów, nie klei ich na żelu i ma dość niski głoś. Ot, takie małe przeciwieństwo stereotypowiego geja w Polsce :)

Czemu tylko nikt nie mówi jak wygląda lesba. Tylko się geje uczepili. Niby piskliwy głos, niby dziwne "damskie" zachowanie" Bzdura totalna. Ja jestem hetero i mam pełny szacunek do par homosexualnych ale nie będę się rozwodzić na ten temat gdyż już o tym pisałem na tym Forum :)
_________________
PZDR BASF
 
 
lubom 


Wiek: 38
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 134
Skąd: Skarbimierz
Wysłany: Pon 09 Lip, 2007   

Cytat:
Założę się, że na ulicy nie raz mijasz geja i nie masz nawet o tym pojęcia. Zgadzam się z Bruno Pelletier w 100%. g... wygląda jak normalny facet.


Tak oczywiście... Ale mi chodziło np. o zachowanie np. w sklepie czy pubie :D nie raz widziałem mega ruchy ;P no
 
 
 
Basior 

Wiek: 43
Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 4
Skąd: Oława
Wysłany: Pon 09 Lip, 2007   

lubom napisał/a:
Cytat:
Założę się, że na ulicy nie raz mijasz geja i nie masz nawet o tym pojęcia. Zgadzam się z Bruno Pelletier w 100%. g... wygląda jak normalny facet.


Tak oczywiście... Ale mi chodziło np. o zachowanie np. w sklepie czy pubie :D nie raz widziałem mega ruchy ;P no

Wez pod uwagę również fakt, iż te twoje "mega ruchy" wcale nie muszą świadczyć o tym, że taka osoba jest homoseksualistą!
Zapytałeś się jej o to ?
 
 
lubom 


Wiek: 38
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 134
Skąd: Skarbimierz
Wysłany: Wto 10 Lip, 2007   

Cytat:
Wez pod uwagę również fakt, iż te twoje "mega ruchy" wcale nie muszą świadczyć o tym, że taka osoba jest homoseksualistą!
Zapytałeś się jej o to ?


No tak nie zawsze to musi być g... :)

Ale "pedalski" ruchy się wychwytuje :P raczej :P
 
 
 
Basior 

Wiek: 43
Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 4
Skąd: Oława
Wysłany: Wto 10 Lip, 2007   

Cytat:
Ale "pedalski" ruchy się wychwytuje raczej


To napisz mi prosze definicję "pedalskich :!: " ruchów ?
Siedząc w knajpie klasyfikujesz ludzi na pedałów oraz tych którzy nimi nie są ?Czy może tych co posiadają "... ruchy" ?
Rozumiem, że jesteś gejem i "pedalskich" ruchów nie posiadasz ? No cóż ..
 
 
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Sro 11 Lip, 2007   

[quote="lubom"][quote]Wez pod uwagę również fakt, iż te twoje "mega ruchy" wcale nie muszą świadczyć o tym, że taka osoba jest homoseksualistą!
Zapytałeś się jej o to ?[/quote]

No tak nie zawsze to musi być g... :)

Ale "pedalski" ruchy się wychwytuje :P raczej :P [/quote]

Masz na myśli coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=sXZ1tygRaVw
Patrz na tego gościa w fioletowym :P
_________________
"I gotta girl in Paris I gotta girl in Rome
I even gotta girl in the Vatican Dome
I gotta girl right here I gotta girl right there
and I gotta girlfriend everywhere"
 
 
Xardas

Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 33
Wysłany: Pon 20 Sie, 2007   

Ja jestem bi (chyba :D ) Nie próbowałem tego jeszcze z facetem ale pewna część mnie podnieca. To że ktoś jest gejem nie znaczy że musi wykonywać te "..." czy "mega" ruchy. To jest troche inna odmiana tak zwanego pedzia. Jeśli ktoś czuje sie lepiej w towarzystwie chłopaków i go podniecają to nie znaczy że musi się malować, przebierać za dziewczyną i ruszać się jak pedzio (przykład twojego kumpla w szerokich spodniach :D ) Moim zdaniem takie mega ruchy może robić każdy i nie musi być hejem. Ja jestem co prawda bi więc jakby w połowie się do tych osób zaliczam ale na codzień nie robię tych mega ruchów. Muszę za to ćwiczyć te mega ruchy (może troche w innej formie) bo zawodowo trenuje taniec towrzyski a tam takie ruchy i ciuchy (jak ten gościu w teledysku) są na porządku dziennym i tam nie ma praktycznie w ogóle gejów i bi. To całkiem normalni hetero ale skoro takie sa wymogi to tak ma być. Ja uważam że jeśli ktoś jest (albo nie) gejem i rusza się tak po waszemu "pedalsko" to jego własny wybór i najwyraźniej mu z tym dobrze. Jak taki drech stoi na ulicy, trzyma rękę w kieszeni (i zapewne grzebie w jajach) to dla mnie też jest odchył pewien...
Takie jest moje zdanie i już a napewno tego jak niektórzy się ruszają nie nazwałbym ogólnikowo pedalskimi ruchami.
 
 
penis.com.pl
masturbator
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Pon 20 Sie, 2007   

Może i jestem Bi ale ja nie wykonuje tych kocich ruchów nie mówię "ą""ę" i nie noszę obcisłych ciuchów lubie szerokie spodnie bluza z kapturem i jest OK
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
norbercik 

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 125
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2007   

lubom napisał/a:
"pedalski" ruchy się wychwytuje :P raczej :P


No sorry, znam kilku gejów i jakoś nie poznałem ich po ruchach :)
Poza tym, niekiedy zachowują się bardziej "normalnie" niż ja :P Ja np. nigdy nie wdałem się w bijatykę, itp, itd :)

A gejów serio jest full... Kiedyś idę koło Starego Browaru do Kupca Poznańskiego a jeden gościu zza mnie podszedł i walnął tekstem: Ale sexi tyłeczek!! Aż by się chciało!

No a jak go wyprzedzałem, to nic nie wzbudziło moich podejrzeń mimo iż gestykulował mówiąc do przyjaciół :)

Wracając do tematu: NIE MA PRZEPISU na to :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group