Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Chcesz naprawde powiekszyc penisa??? Nic trudnego...
Autor Wiadomość
Przemo777

Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 12
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007   

To jeszcze jest tanio porownujac cene peni master czy andro penis a zasada dzialania jest taka sama i wrecz wiele opin jest ze Megasizer jest lepszym urzadzenie a noszenie jego jest o wiele dyskretniejsze i wygodniejsze! Masz chlopie komleksy,nie chcesz sobie z nimi poradzic to nie zniechecaj chociasz innych, bo nie kazdy ma tak malo zaparcia w sobie i wiary w to ze mu sie uda jak TY!!!
 
 
Przemo777

Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 12
Wysłany: Sro 04 Lip, 2007   

Jezeli dla kogosc cena jes za wysoka to prosze pisac propozycje swojej oferty na meila przemo777@vp.pl napewno jakos mozemy sie dogadac. Pozdro!
 
 
dopawcia

Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 20
Wysłany: Sro 04 Lip, 2007   

Przemo, czemu zarzucasz taka scieme ze ci tyle urosl w podanym przez ciebie okresie czasu... TO NIEMOZLIWE!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Przemo777

Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 12
Wysłany: Sro 04 Lip, 2007   

Dopawcia to nie jest sciema!!! Jak bys nosil te urzadzenie z taka wytrwaloscia jak ja i po min 6 a max 10 godz. z dosc srednio mocnym naciagiem dzienie to by Ci sie wydawalo ze to jest maly przyrost!!! NAJAZNIEJSZE TO WYTRWALOSC!!!
 
 
dopawcia

Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 20
Wysłany: Czw 05 Lip, 2007   

Nosze prawie identyczne a moze i lepsze urzadzenie po min 6 godzin dziennie od 1,5 miesiaca (bez ani jednego dnia przerwy) i przyrost jest rzędu 2 mm zebym nie sklamal. A ty piszesz ze po 2 tygodniach urosl ci 1 cm hahaha . nie zartuj sobie z ludzi... Widocznie az tak kiepsko ci to wyszlo ze teraz za wszelka cene chcesz to sprzedac...
 
 
Przemo777

Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 12
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007   

Mam dwa urzadzenia przywiezione z USA jedno ciagle uzywam a drugie lezy tylko nie tkniete dlatego chce sprzedac! To troche mi szkoda Ciebie ze po 1,5 miesiaca nie masz zadnego efektu nie mam pojecia dlaczego tak slabo Ci idzie! Nie moja wina ze kupiles drorzsze urzadzenie i nic Ci nie dalo a ja tansze i mam efekty... /:!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group