Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     zaburzenia potencji po sterydach
Autor Wiadomość
kazik123

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 9
Wysłany: Pią 29 Cze, 2007   zaburzenia potencji po sterydach

czy miał ktoś z tym problem?jak sobie z tym radzic? :?: :?: :?:
 
 
sendor 

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 143
Skąd: z nikad :P
Wysłany: Sob 30 Cze, 2007   

a brales cos na odblokowanie po cyklu??
 
 
DECA 

Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007   

HAHAHAHA kolejny mistrz !!!! Zabawa z stymulacje chormonalną bez odpowiedniej wiedzy może się skończyć tragicznie..... gdy jesteś na mocnym zabloku możesz wpędzić się nawet w depresje czy jakiś inny syf... w tym momencie masz zablokowaną przysadkę mózgowa więc wstrzymana jest produkcja LH ...(twoje jądra nie pracują) jeśli nie zastosujesz odbloku naprawde może być cieniutko... napisz co brałeś jakie stężenia i ile czasu a dopasuje Ci dobry odblok po którym będziesz lepiej kopcił niż na kuracji.. :D BRAć ALE WSZYSTKO Z GłOWą!!!

[ Dodano: Pon 02 Lip, 2007 ]
I OD KIEDY NIE BIERZESZ?
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
kazik123

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 9
Wysłany: Sob 29 Wrz, 2007   

Rok temu wziąłem na początek 4amp omka ale ze to nic nie dało wziąlem 10 siłabolinu i 5 teścia enathate i wtedy nie zrobiłem odbloku ale wydaje mi sie ze wtedy było jeszcze ok.a pod koniec czerwca ubiegłego roku wziąlem 10ml teścia propionatu 100mg\ml i 100ml(co3dzień) decajectu depot 250mg\ml(co3dzień) do tego 200tab metki 4tab\dzien a po cyklu wziąlem 3amp hcg i 24tab clomidu po tym wziąlem 100tab clenu. po jakimś czasie wziąlem 100tab provironu i kolejne3amp hcg co też nie zdało rezultatu a jeszcze pożniej znowu proviron i hcg.a w te wakacje brałem salbutanol zeby wyrobic troszkę lepszą rzeżbę ale to chyba nie ma wpływu na potęcje. z tą moją potencją to nie jest tak że w ogóle mi nie staje ale nie osiąga pełnego zwou i czuje ze mam osłabione libido.lipa jak hu...... :( poradzisz coć na to?

[ Dodano: Pon 01 Paź, 2007 ]
DECA, to jak bedzie z tym odblokiem?poradzisz mi cos?pozdro
 
 
sill

Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 36
Wysłany: Pon 01 Paź, 2007   

może spróbuj Tribulus Terrestris??
 
 
kazik123

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 9
Wysłany: Sro 03 Paź, 2007   

clomid z nolvadeksem pewnie byłby skuteczniejszy.DECA odblok zapowiada sie obiecująco
 
 
DECA 

Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   

(WYWOłANY PRZEZ kazik123)

Siemanko widzę że ostro nakręciłeś z skokiem he he ale spoko każdy może się zakręcić ...
Najlepiej jak byś skoczył na badanie testosteronu...
Ale jeśli nie masz czasu(czy z jakichś innych tam powodów) podskoczyć do lekarza to proponuję dawkę uderzeniową... pomogło nawet chłopaczkowi ode mnie który przez 7 miechów wciskał po 1500mg omki tygodniowo!! :shock:
więc może troszkę zakosztuje ale WARTO!!!
Jako że clomid podnosi poziom własnego testosteronu a nie syntetycznego co daje efekt powrotu produkcji proponuję:

CLOMID po5tab przez pierwsze 2 dni,kolejnie po4tab przez 3dni,po3 tab przez 5dni,po2tabsy przez 8dni i około tygodnia po jednym tabsie.
Do tego jednego tabsa dziennie Tamoxifenu(nolwadex) ale nie koniecznie

Po tym zabiegu daje 99,9% że wszystko wróci do normy

P.S
Samo HCG dużo nie pomoże przy odbloku ponieważ wpływa ono na wydzielanie LH a nie docelowo do produkcji więc HCG spox by jądra szybciej wróciły do normy ale by się dobrze odblokować CLOMID to podstawa!!!

proponuję po jakimś tygodniu lub paru dniach przetestować na jakiejś ładnej pani (myślę że będziesz zadowolony z efektów) he he :wink:

Jak coś piszcie na mail(do wywołania)bo nie zawsze mam czas na przeglądnie forum!!!

P.S Daj znać na forum jak efekty

POZDRO!!!
 
 
kazik123

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 9
Wysłany: Wto 09 Paź, 2007   

Dzięki :) napewno skorzystam :) pozdro

[ Dodano: Nie 18 Lis, 2007 ]
brałem wedle twoich zaleceń do tego 1tab tanoxifenu przed snem i nic mi to nie pomogło :cry: co prawda ze został mi jeszcze tydzień do końca kuracji ale nie widze rezultatów :cry: teraz wcale mi się po gorszyło ale to nie od clomidu.od tych tab to tylko sikałem na seledynowo :D nic wiecej :cry:
 
 
DECA 

Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: Wto 20 Lis, 2007   

Kolego jeżeli już skończysz wszystko i nie zobaczysz efektów.To radził bym szybciutko wybrać się do lekarza.clomid i nolwadex na milion procent nie zaszkodzi (mógł tylko pomóc)ale jeżeli to niepomogło to możesz mnieć jakiś poważniejszy problem...
Który podejrzewam że ze sterydami nie miał dużo wspólnego ale mogę się mylić.
A czy przed tymi kuracyjkami nie miałeś żadnego z tym problemu?
Dziwne że nie zauważyłeś żadnych efektów.... :shock:
Chyba że problem leży po stronie genetyki czy jakiejś wrodzonej wady,ale jeżeli przed tym wszystkim było w porządku to proponuje na dzień dobry wybrać się do jakiegoś dobrego lekarza sportowego i on pokieruje gdzie trzeba(ale na pewno też będzie miał nie lada rebusa)
Życzę powodzenia! daj znać jak już skończysz (clomid)... i odzywaj się co jakiś czas bo jestem strasznie ciekawy co na to lekarz :?:
Pozdrawiam!
 
 
kazik123

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 9
Wysłany: Czw 22 Lis, 2007   

kurde lipa jak hu...........przed kuracjami z koxiku było świetnie.a nie wyklucza się branie clomidu i nolvadexu? bo jedno to chyba syntetyczny estrogen a drugie to antyestrogen.i nie wiem do jakiego lekarza mam iść:( do rodzinnego to lipa,a może wpadłem w depresje?Ku........zajebać sie można. dzięki za pomoc.pozdro
 
 
DECA 

Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: Sro 28 Lis, 2007   

Kolego na dzień dobry leć na badanie testosteronu a później z wynikami do jakiegoś dobrego lekarza sportowego.jeżeli to nie pomogło to nie znaczy że nic nie pomoże.
Często przy brakach testosteronu są objawy depresji itp. ale nie łam się tylko leć jak najszybciej na badania !!! bo zapewne lekarze coś poradzą.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

[ Dodano: Sro 28 Lis, 2007 ]
p.s
a jeśli chodzi o nolve i clom to jalepsze połączenie! a tym bardziej jedno nie wyklucza drugiego
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group