Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     STERYDY...... szukam super mózga!!!!!!!
Autor Wiadomość
ruski 

Wiek: 36
Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 28
Skąd: Lublin / Wawa
Wysłany: Sro 07 Lis, 2007   

DECA napisał/a:
w sumie racja !!!!!!!! lecz naprawde podejżewasz że ziułka mi pomogą hahaha zioło może tak ale ja się w takie żeczy nie bawie...... gdybym mógł kontrolować te( że tak powiem )napady to bym nie zwracał się o pomoc... lekaż przepisał mi jakieś tabletki lecz ......... ich nie biore bo jak naćpany się po nich czuje i niemam apetytu..........



1.Zrobiłeś bardzo poważny błąd, zlekceważyłeś zalecenia lekarza - człowieka który w trosce o Twoje zdrowie zapisał Ci tabletki do uspokojenia. Następnie, po odrzuceniu tych tabletek, piszesz tu na forum że szukasz sposobu na uspokojenie... to niekonsekwencja

2. Zioło zawsze relaksuje, skoro stać Cię na zabawy ze Sterydami anabolicznymi to jeden blancik Cie nie zabije....
Lepsze to, niż bujny rozrost piersi, nienaturalny spadek popędu seksualnego, kurczenie się ptaszka i wzmożone owłosienie po sterydach...
_________________
Jestem Aktualizatorem.
 
 
lumfr 

Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 65
Skąd: Marek
Wysłany: Sro 07 Lis, 2007   

Pan Deca poprostu ma juz psyche zjechana :) schodzi z cylklu i ma sajdy. deprecha i agresja :) sila spada motywacja do treningow i wogole zycia tez :) Pan Deca musi byc zawsze ON wtedy bedzie wszystko okejkq oprocz tego ze za kilkanascie lat ( przyjmujac ze ma 20-25) bedzie starym dziadem :) , btw jadra sie kurcza ale nie ptaszek :) ) a reszta skutkow ubocznych ktore wymienil przedmowca to tylko kropla w morzu :) duzo zalezy od stosowanej diety i predyspozycji jedni beda zarastali innym wlos wypadnie :) PAn DECA jesli naprawde bierze dawki 1500mg/week omki to musi byc nie dosc ze spasly ( bo takie dawki brac moga juz zmasowani ludzie z dluuuugim stazem nie tylko treningowym ale SAA ktorzy maja duzo wieksze pojecie o wszystkim (wzglednie zdrowiej i rozsadniej)) , to poryty psychicznie :) uzalezniony od koksu ... a uspokoic ? heheh bedzie spokojny jak ebdzie ON . pozdrawiam wymiataczy i Pana DECE :) i nie denerwuj sie :) ne chcialem Cie urazic poprostu zwrocilem Ci mala uwage mozna przeciez nie ? ! heja pozdro i udanego treningu
 
 
DECA 

Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: Pią 09 Lis, 2007   

To się synku wykazałeś jeśli chodzi o hehe , haha i o pierd..eniu o niczym.
Dalej żadnego kąkretu z twojej strony tylko przechwałki jaki ty mądry nie jesteś .śmieszą mnie tacy ludzie jak ty!!!
Wciska w siebie 1000zł miesięcznie na odżywki (efekty prawie że zerowe),wyciska może ze 110kg w łapie 40 podejrzewam że dużo się nie pomyliłem i gadasz coś o kulturystyce...!!!!
podwórkowy kulturysta ha ha
Pewnie jak byśmy rozmawiali na żywo to innym tonem byś się do mnie zwracał.
hm tak nawiasem na bicie mi świeci 48cm ale chciałbym podkreślić że głównie pokładam treningi na siłę a nie masę. więc osobiście to w dupie mam wymiary.
Jeśli jesteś z okolic wrocławia zapraszam na trening i wtedy pogadamy!
pozdrawiam wszystkich forumowiczów! :D

[ Dodano: Pią 09 Lis, 2007 ]
Aha i widać że chyba na prawde mało wiesz o diecie i soku jeśli twierdzisz duże dawki omki tylko masują i obtłuszczają!(kolego weź pod uwage że jest to zwykły syntetyczny testosteron jak każdy różnią się one tylko estyfikacją)gadasz o omce jak by to był jakiś całkiem osobny środek do masowania) naprawde pokazujesz swoje zacofanie tymi teoriami z lat 80-tych .widać że trochę usłyszałeś u starszego brata ale po za tym to jest śmieszne co mówisz o wypisujesz ludzią na forum. jak już pisałem wyżej zapraszam na trening! pisz na pw a na pewno się odezwe!
Pozdrawiam!
 
 
penis.com.pl
masturbator
lumfr 

Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 65
Skąd: Marek
Wysłany: Wto 13 Lis, 2007   

przestraszylem sie . chyba zamkne sie w sobie. POZDRAWIAM CWICZ ROSNIJ KOKSIQ :) i prosze cie dla Twojego dobraa :) rzuc silke i chodz czasem do szkoly bo widac ze chodzisz w tym gimnazjum na wagary... moze to dlateog ze nie miescisz sie w mundurek ! :shock: h4h4 pozdro ziOMq
 
 
kwiatluk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2008   

no to tak deca ... 15ml omki to nie jest rekord znam kolesi którzy 4 dziennie walą ale nie o to na początku pisałeś... wyżyj się na treningu i tabletki ziołowe powinny coś pomóc ale samokontrola jest najważniejsza... pociągnij ten cykl do konca i zrób sobie dłuższy off
 
 
Lamas 

Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 25 Maj, 2008   

hehe, powiem krotko, na sterydach jada tylko ... ktorzy chca pokazac jacy oni nie sa wielcy i jakiej sily nie maja, a podejdzie jakis chudzielec ze znajomoscia sztuk walki, pierdolenie takiego koksa w ryj 2 razy i padnie, btw to koksy maja male fiutki, ktore nawet nie stana, i ebde zdychac na starosc haha
 
 
sendor 

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 143
Skąd: z nikad :P
Wysłany: Pon 02 Cze, 2008   

po pierwsze jak chcesz byc gornikiem to zatrudnij sie w kopalni a nie odswizaj tematy :P nie zgadzam sie z twoim zdaniem ani w kawalku. sam bylem przeciwnikiem sterydow ale na szczescie doinformowalem dosc znacznie i dzieki bogu nie pieprze mega bzdetow jak jeszce niedAwno (nawet w tym samym temacie)

Lamas napisał/a:
btw to koksy maja male fiutki, ktore nawet nie stana, i ebde zdychac na starosc haha


a ty masz maly mozg i tez z tym musisz zyc ;| ale powiem ci ze kozak jestes jak kosowi w gacie zagladasz ze mozesz powiedziec ze mu nie staje. UMIEJETNE stosowanie SAA ogrnanicza skutki uboczne tak dla twojej wiadomosci i nie prowadzi do impotencji.

Lamas napisał/a:
a podejdzie jakis chudzielec ze znajomoscia sztuk walki, pierdolenie takiego koksa w ryj 2 razy i padnie


wlasnie o to chodzi ze nie podejdzie czlowieku.
 
 
mike24 

Wiek: 38
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 7
Skąd: Bochnia
Wysłany: Pon 25 Sie, 2008   

Ja biorę ANDROPEN 275 polecam a jak szukasz super mózga w tych sprawach to zajrzyj na
www.sterydy.pl
_________________
mike
 
 
tomek8 

Wiek: 37
Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Wto 26 Sie, 2008   

a ja cwicze K1 4 lata i mysle poza tym ze kulturystyka mnie wogole nie jara ani jakie kolwiek cwiczenia na sile mase czy stojącą pałe,kazdy robi to co lubi a jak chlop lubi byc glupi i tepy nie bede sie juz rozdrabnial dlaczego... branie koksow to zenada obojetne kim jestes, pokaz na co cie stac, daj cos z siebie, a nie do siebie. pozdrawiam.
 
 
yo6 

Wiek: 35
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: polska
Wysłany: Czw 02 Kwi, 2009   

prozak to bardzo silny lek uspokajajacy w tabletkach, ja dosyc dlugo palilem gandzie i rzadko potrafie sie zmusic z tego powodu do bycia agresywnym chodziarz trenuje sporty walki.
 
 
kam1024 

Wiek: 30
Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 17
Skąd: NY
Wysłany: Pią 11 Gru, 2009   

...
  
 
 
cobros 

Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: Tychy
Wysłany: Pią 12 Lut, 2010   

Witam

Wiem ze odgrzebuje temat ale chętnie zobacze jak sie wygląda po 2 latach na koksach.
Znam sie troche na tym, lecz sposobu na wyłaczenie agresji nieznam. NIeststy stezenie testosteronu jest wysokie a to mowi samo za siebie.

Jesli mozesz wrzuc jakies foty
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group