Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     STERYDY...... szukam super mózga!!!!!!!
Autor Wiadomość
DECA 

Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   STERYDY...... szukam super mózga!!!!!!!

[/b]Siema!!!!!!!!!!!!!!!zkaładam ten temat tylko dla ludzi z dużą wiedzą na temat anabolików i w 100% poważnych!!!!![/b]

NIE ZAśMIECAć TEMATU GUPIMI ODPOWIEDZIAMI JEśLI NIE MASZ LUB MASZ MAłO INFORMACJI NIE WłANCZAJ SIę !!!!!!!!!

A kąkretnie biore sterydy mniej więcej od 2 lat wiem bardzo dużo na ten temat + co jakiś czas opieka lekarsa i badania........
niby wszystko w organiźmie jest wpożo lecz mam ATAKI AGRESJI KTóREJ NIE JESTEM W STANIE KONTROLOWAć CZY JEST JAKIś śRODEK ZAPOBIEGAWCZY ABY NIE TRZEBA BYłO PRZERYWAć CYKLU!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szukałem w wielu miejscach takiej informacji lecz jak na razie na próżno...Ponieważ jeśli bendzie się tak dalej działo benę zmuszony z tym skończyć......a tego bym nie chciał!!!!! :D

POZDRAWIAM!!!!!

I Z GóRY DZIęKUJE ZA żETELNE INFORMACJE W TYM KIERUNKU(jeśli oczywiście jest ktoś w stanie mi pomóc)!!!!!!!!

Darujcie sobie głupie komentaże!!!!!!!!!!!
 
 
malapalka

Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 114
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

jakie bierzesz sterydy napisz dokladnie caly cykl jaki zrobiles
 
 
DECA 

Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

hahaha wiesz różne sterydy juz brałem ale jeśli chodzi Ci o ostatni cykl jestem na nim jakieś 2 miesiące i jeszcze ze 2 go pociągne. podaje stężenia i ilość strzałów
-1000 omnadren = 4 strzały =4 centy
-300 boldenon =1,5 strzała -ponieważ w cencie mam stęzęnie 200
- 1 amp teścia prolongatum
do tego zażeram cynk i nolwadeks ponieważ są to bardzo androgenne środki i powodują ginekomastię.......... ale czy kąkretnie to ma znaczenie????? jeśli biore od 2 lat to myśle że nie ma dużego znaczenia czy biore omke czy teścia ponieważ różnią się tylko esryfikacją

no ale jak to Ci coś pomoże.......... :lol:
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
malapalka

Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 114
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

chciales zeby ci ktos pomogl nie piszac co brales no lol brawo
a to ze masz nagle napady agresji to po omce normalka pij jakes ziulka i kontroluj sie moze pomoze hehe najlepiej rozladowac energie i agresje na treningu gorzej jak ci jakis typek podejdzie pod strzala :D wiem jak to jest byc podkurwiony po omce trzymaj sie
 
 
DECA 

Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

w sumie racja !!!!!!!! lecz naprawde podejżewasz że ziułka mi pomogą hahaha zioło może tak ale ja się w takie żeczy nie bawie...... gdybym mógł kontrolować te( że tak powiem )napady to bym nie zwracał się o pomoc... lekaż przepisał mi jakieś tabletki lecz ......... ich nie biore bo jak naćpany się po nich czuje i niemam apetytu..........


Dzięki ziomuś za radę :D lecz czekam z nadzieją na jakieś sprawdzone kokretniejsze informacje !!!!!!!!!!!!!!!!

pozdro!!!
 
 
malapalka

Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 114
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

nie ma lepszych inforamcji albo bierzesz jakies leki na uspokojenie albo przerywasz cykl nie ma innej rady takie sa skutki omki hehe niektorzy mowia ze po metce maja takie napady agresji ale to juz oni sami wmawiają hehe
 
 
DECA 

Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

hahahahahahaha po mecie??????????!!!!!!!!!!!!!!! ja kiedyś zajadałem po pare tabletek do posiłku ale za bardzo na wontrobe siadają i za mały efekt metka jest dobra na pierwszą kuracje ..................... ale żeby agresja po mecie to już przegięcie!!!!!!!!!!!!!! ja nawet o stężeniach 1500 omki tyg nie miałem jakichś napadów.biore w sumie ze dwa lata i dopiero od niedawna mam takie całkiem nie kontrolowane hahahaha niedługo bendą gadać że zjedli creatyne i przez to zgwałcili ................ albo jeszcze coś ciekawszego ................ debile ha ha ha ha mi kiedyś jeden powiedział że ćwiczy i bierze creatyne dożylnie he he 19lat a taki głupi spoko pozdro!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
sendor 

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 143
Skąd: z nikad :P
Wysłany: Sob 30 Cze, 2007   

oj stary zal mi Cie... pakowac w siebie to cale scierwo przez 2 lata... tragedia... wpolczuje...
 
 
malapalka

Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 114
Wysłany: Sob 30 Cze, 2007   

jedni wspolczuja jedni zazdroszczą
 
 
DECA 

Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007   

Sendor oszczędź sobie tak tempych komentaży... czytać nie potrafisz???!!!!! to nie temat dla taki jak ty ... hahahahahaha nie skomentuje twojej wypowiedzi i na przyszłość, jeśli nie masz o czymś pojęcia NIE PRóBUJ BYć MąDRZEJSZY NIż JESTEś!!!!!!!
TRAGEDIą MOżNA BY NAZWAć TWóJ BRAK WIEDZY!!!! POZDRO!!! HE HE :twisted:
 
 
sendor 

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 143
Skąd: z nikad :P
Wysłany: Czw 05 Lip, 2007   

Do "DECA" ohhh dobrze mistrzu intelektu <lol2> wyrazam jedynie swoja opinie a przeciez wlasnie do tego sluza fora dyskusyjne... a czytac potrafie uwierz mi... za to zastanawiam sie czy ty umiesz pisac <lol2>
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007   

DECA napisał/a:
Sendor oszczędź sobie tak tempych komentaży... czytać nie potrafisz???!!!!! to nie temat dla taki jak ty ... hahahahahaha nie skomentuje twojej wypowiedzi i na przyszłość, jeśli nie masz o czymś pojęcia NIE PRóBUJ BYć MąDRZEJSZY NIż JESTEś!!!!!!!
TRAGEDIą MOżNA BY NAZWAć TWóJ BRAK WIEDZY!!!! POZDRO!!! HE HE :twisted:


primo - sterydy są środkami farmakologicznymi które można zażywać tylko i wyłącznie pod ścisłą opieką lekarza.

secundo - sendor, uważam, że nie powinniśmy narzucać komukolwiek swego zdania dotyczącego koksowania się na siłę...

tertio - nie ma to jak efekty bez sterydów :)

ps. ale odżywki, owszem owszem ;)
 
 
lumfr 

Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 65
Skąd: Marek
Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   

heh DECA udaje elo koksa. nie sluchajcie co mowi bo kompletnie zielony w temacie . wystarczy przeczytac jego wypowiedzi dotyczace koksu i jak je bierze ;) pozdro :)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
DECA 

Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: Wto 09 Paź, 2007   

ty lumfr jesteś albo jakimś tempym amatorem który myśli że ome bierze się maks do 500mg na tydzień (bo od większych dawek się umiera)hahahaha albo nasłuchałeś się od kumpli o odrzywkach i myślisz że wszystkie rozumy pozjadałeś pogadaj z profesjonalistami (jeśli masz kogoś takiego) a dopiero później łap się za tego typu wypowiedzi! jak dla mnie jesteś śmieszny w chu. !!! ha ha ha :mrgreen:


A po za tym (ja tu nie robie z siebie żadnego specjalisty) jeśli ktoś ma problem a ja wiem jak mu pomóc to chętnie coś podpowiem a jeśli na jakiś temat nie mam wiadomości to nawet się nie wtrącam !!!(tak jak ty żeś tu zabłysnął)

Może wstawisz jakieś poprawki do moich wypowiedzi jeśli twierdzisz że taki zielony ha ha ( chętnie po polemizuje)

Pozdro!!!!
 
 
lumfr 

Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 65
Skąd: Marek
Wysłany: Wto 06 Lis, 2007   

hehe :) dzieki za docenienie mojej wypowiedzi. btw pokaz zdjecia jak wyglada czlowiek ktory bierze 1500 mg omy na tydzien :) hmm ? glupiec . ahahha :) Panie Deca przedstaw tez swoje wymiary i ilosc BF :) wiesz jak dziala omka ? heeeheheee ! :) smiesznie :D , nie mowilem nic o tym ze po omce 1500 sie umrze choc to sprawa indywidualna , genetyka i jej predyspozycje :) a o odzywkach pewnie tez wiem wiecej ale to nie wazne akurat tu:) ty pewnie miales 20 w bicq i juz mete zarles :) ale ok przejdzmy do sedna. Powiedz wszystkom koksom jak sie bierze ome HEJ i powodzenia w kulturystece :) pozdrofki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group