Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy używał ktoś penis plus????
Autor Wiadomość
DECA 

Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: Pon 25 Cze, 2007   Czy używał ktoś penis plus????

Siema!!!!!!!! jestem nowy mam pytanie czy używa lub używał ktoś penis plus....... czy możliwe są efekty powyżej 3cm ?????????? pytam ponieważ uważam iz jest to wygodniejsze od peni master czy andro penis .A nikt tu o tm użadzeniu nawet nie wspominał................ proszę o wszelkie komentaże i opinie z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam!!!!!!!!! i niech MOC będzie z Wami he he :D

[ Dodano: Pon 25 Cze, 2007 ]
A przedewszystkim czy to w ogóle działa........?????
p.s
mój błąd jest jeden temat PP na tym forum ale główny uczestnik chyba się wykruszył więc dalej nic kąkretnego na ten temat.

piszcie bo mysle że temat jest w miarę rozsądny. pozdro!!!!!!!!! :D
 
 
dopawcia

Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 20
Wysłany: Pon 25 Cze, 2007   

Ja uzywam andropenisa i uwazam ze jest wygodny a przyrost 3 cm,,, hnmmm trudno powiedziec, raczej ciezko chyba ze przy bardzo regularnym i dlugotrwalym stosowaniu. Ja licze na min 2 takze ja Ci powiem za jakis czas;)Pozdro
 
 
siemka 

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 02 Lut, 2011   

Myślę, że to najlepszy z wynalazków tego typu. Jeszcze nie mam doświadczenia ale planuję w najbliższym czasie go kupić.
Pozdro
 
 
penis.com.pl
andropenis
Spoko 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Kwi 2011
Posty: 25
Skąd: Pomorze
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011   

Z zasady działania wydaje się dobry i chyba nie jest kłopotliwy. Zastanawiam się nad kupieniem go
 
 
janstando 

Wiek: 37
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 19
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Sro 03 Sie, 2011   

czesc. miałem sobie kupić penis plus, ale polecono mi andro penis i to był chyba dobry wybór, co prawda trzeba było wydać te kilka stów ale to chyba jedna z lepszych metod do powiekszania i prostowania penisa, nosze go jakies 6 tyg i efekty naprawde obserwuje srednio co 5 dzien :) z tego co wiem są jeszcze dostepne w sklepie intymnosc.pl
 
 
12345 

Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: z domu
Wysłany: Sob 06 Sie, 2011   

ja tez miałem problem z wyborem andro penis czy penis plus wybrałem penis plus bo nie ma żadnych teleskopow itp śmiało mogę go nosić cały dzien w pracy bez obaw ze ktoś go zobaczy po 2 mam skrzywienie w lewa strone i noszenie go cały czas na prawej przyspieszy korektę skrzywienia
 
 
pines 

Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 20 Wrz, 2011   

czy ktoś kto używał p+ może pochwalić się jakimś dobrym efektem?
 
 
analover 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 6
Skąd: PL
Wysłany: Wto 28 Lut, 2012   

Cześć, czy używał ktoś Phallosan?
Właśnie zamówiłem Phallosan i w chwilę potem zobaczyłem, że istnieje inny extender o podobnym wyglądzie, ale nie takiej samej budowie, a nazywa się Penis Plus. Kiedy zobaczyłem, że jego cena jest sporo o 300-400zł mniejsza, to się nieźle wkurzyłem. Zwłaszcza, że na zamówione urządzenie musiałem sobie wcześniej odkładać.
W każdym razie, zawszę mogę sprzedać je na allegro. Rzecz w tym, że chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was używał któregoś z wyżej wymienionych extenderów? Zależy mi na przyroście długości i grubości.
Każda opinia będzie pomocna.
Pozdrawiam.
 
 
mark4178

Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2016   

Tabletki na powiększenie penisa - Używam go tylko przez 6 tygodni. Mój penis jest 2 cm większy.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2016   

mark4178 ciekawe..
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 27 Kwi, 2016   

zbychwawawa, dziękuje za reakcję! wracamy do tematu.
 
 
ronin36355 

Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 6
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 02 Maj, 2016   Penis plus

Ja używam od roku z przerwami,sprzęt staram się zakładać codziennie na około 6 godzin.
Początki nie były łatwe,ale teraz penis jest przyzwyczajony do ucisku.Przyrost około 3 cm
 
 
Heheszel 

Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 19 Gru, 2018   

Wie ktoś gdzie mozna kupić penis +?
Bo szukam go w internecie ale nie widzę nigdzie.
 
 
penis.com.pl
masturbator
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 23 Gru, 2018   

może już nie produkują ?
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 24 Gru, 2018   

Heheszel, chyba wyszły z obiegu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group