Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nago
Autor Wiadomość
Seba081 

Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 14 Cze, 2009   

No właśnie, nawet nie wiedza że są w błędzie...
Kiedyś jednak będą w mniejszości, a jak zwrócą innym uwagę to zostaną wyśmiani.
Mam jednego kolegę 20 letniego i też był wielce oburzony że facet spod prysznica nago wyszedł i chodził po szatni :|
Ostatnio jak bylem z tym kolega i jeszcze jednym to mu zrobiliśmy edukacyjny przykład :D
 
 
Boss 

Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 230
Skąd: net
Wysłany: Nie 14 Cze, 2009   

I weź tu się robierz. Na moim basenie dużo dziadków jest więc zapewne by się pluli... ;p
 
 
mati0393 

Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 36
Skąd: polska
Wysłany: Nie 19 Lip, 2009   

mnie nago widzialo paru kumpli na wycieczce pod prysznicem i zadnej euforii nie bylo
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
zwirek0074 

Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 63
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

mati0393 napisał/a:
mnie nago widzialo paru kumpli na wycieczce pod prysznicem i zadnej euforii nie bylo


Euforii??? Z jakiego powodu? Gołego faceta po prysznicem zobaczyli. Łomatkoboshe :-)

[ Dodano: Pon 20 Lip, 2009 ]
Radi napisał: "Ja na basenie zasłaniem się ręcznikiem, ale to z powodu kompleksów.
Muszę jednak powiedzieć, że wiele osób też się zasłania."

Kompleksów jakich? Ja już chodzę wiele lat i z doświadczenia wiem że jak wyjdziesz z basenu z zimnej wody to supersamcem nie jesteś. Każdy ma takie maleństwo że jej. Z parę cm. A tu się młodym wydaje że wszyscy wychodzą, ściągają kąpielówki i prężą członki po prysznicem. Buahahahaha. Jak ktoś nawet rzuci okiem na twoje maleństwo to na 90% ma takiego samego robaczka jak ty. HiHi.
 
 
gulk

Dołączył: 28 Paź 2005
Posty: 28
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

Jak masz wszystko na miejscu to może i nie masz czym się przejmować. A co byś zrobił z jednym tylko jądrem?
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

a to aż tak widać?
_________________
aaa68
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

aaa68 napisał/a:
a to aż tak widać?


widać
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
Seba081 

Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

W Polsce zawsze się wstydzą niezależnie od tego czy ma się coś w gaciach czy nie.
Nie wiem przed czym niektórzy się tak ukrywają, penis i jajka zawsze wyglądają tak samo.
 
 
Masturbator19 

Wiek: 34
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 111
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

Różni ludzie różne uprzedzenia
_________________
http://master19.fotosik.pl/
Zajrzyjcie;p
 
 
zwirek0074 

Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 63
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

gulk. Jeśli faktycznie masz 1 jądro to faktycznie możesz mieć obawy "co ludzie powiedzą". Nie przejmuj się. Mam nadzieję że na traficz na kulturalnych ludzi, a nie na smarkaczy którzy wszystko wyśmiewają i wytykają palcami. Jeśli się krępujesz możesz się odwrócić. Grunt to się przełamać. :D
 
 
kocurek 


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Czw 23 Lip, 2009   

gulk napisał/a:
Jak masz wszystko na miejscu to może i nie masz czym się przejmować. A co byś zrobił z jednym tylko jądrem?


ja uważam, że nie ma się czym przejmować. jest jedno ale sprawne i to najważniejsze. jak ty to zaakceptujesz to nawet najdurniejsza opinia kogoś obcego spłynie jak woda po kaczce
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   

Nago. Tam gdzie można lub jest wskazane to nago. Kompletnie bez oporów. Przed kimkolwiek.
_________________
TereFere.
 
 
 
lew966 

Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 98
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 13 Wrz, 2009   

Mnie nago widziało pare osób.
Najpierw w podstawówce (5 klasa) podczas wyczieczki 2-dniowej w nocy z kumplami bawiłem się w rozbieraną butelkę, to 2 widziało mojego, a ja ich.
Potem w 6 klasie podczas przerw pokazywałem małego koledze z klasy. Rozbierałem sie w kabinie w kiblu i potem drzwi otwierałem, a on ogladał.
Na obozie podczas wakacji między podstawówka a gimnazjum też się bawiło w rozbierana butelke z kolegami. Mnie widziało chyba 5, a ja 3.
W gimnazjum nie było żadnej okazji do tego, bo ani wycieczek nie było, ani prysznicy po wf-ie.
W liceum okazja jest i chetnie bym wszystkim pokazał się nago i pooglądał ich, ponieważ po wf-ie są natryski, ale... nie ćwicze od początku liceum. A szkoda, bo jestem ciekaw kto jakiego ma, kto jak jest owłosiony.
 
 
 
penis.com.pl
andropenis
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Nie 13 Wrz, 2009   

Mnie nago widziało 2 kumpli na wycieczce klasowej, gdy byliśmy na basenach termalnych w szatni. Jeden od razu rozebrał się do naga po prysznicu, a drugi kolega założył koszulkę, ale i tak był odwrócony w naszą stronę, więc widzieliśmy jego. Tak nie mam okazji zobaczyć kogoś nago ani sam być. Jedynie co to widzę kolegów po wf ale zazwyczaj są w samej bieliźnie i niej też idą pod prysznic (oczywiście w tamtym pomieszczeniu zdejmują i dopiero się myją).
 
 
adam230 

Wiek: 43
Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 48
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010   

Mój ojciec bardzo często chodził nago po mieszkaniu, najczęściej w samej koszulce, nago też śpi. Jak byliśmy mali też bez gaci chodził. Jak do niego podchodziłem to zakrywał ręką albo co tam miał pod ręką. Jak chodził w slipach albo boksach to jak siedział w fotelu albo leżał na łóżku i oglądał tv, to zawsze mu pałka albo same jajka wystawały z nogawki. Dziwiłem się trochę temu kiedyś, teraz już nie. Sam też śpię nago, i mi też wystają jajka albo palka z nogawki jak w samych boksach jestem, czasem sam specjalnie wyciągam. A jak sam w domu jestem, to lubię bez gaci pomykać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group