Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nago
Autor Wiadomość
radi 

Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2009   

Ja na basenie zasłaniem się ręcznikiem, ale to z powodu kompleksów. :oops: :P
Muszę jednak powiedzieć, że wiele osób też się zasłania.
 
 
ja_89 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 130
Skąd: Z nienacka
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009   

jakich kompleksów? ja jak się przebieram to owszem też nie paraduje w pełnej okazałości, ale nie wstydzę się specjalnie (nie zasłaniam się panicznie:P)
A podczas pobytu w szatni jest sporo gołych gości, ale nie gapię się na nich, bo i po co? więc nawet nie wiem co oni tam maja, jest to sprawa, która mnie najmniej obchodzi :)
 
 
Seba081 

Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009   

No niektórzy maja kompleksy, zauważyłem że jak ja pod prysznicem ściągnę portki to inni też :P Nie ma się co cackać, uważam że każdy facet ma to samo miedzy nogami i nie trzeba się tego wstydzić.
Chyba najwięcej mnie wkurzają dzieciaki, ostatnio siedzieli w szatni i się nabijali z ludzi :/
 
 
penis.com.pl
viamax
facet1989 


Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 46
Skąd: kraków
Wysłany: Pią 01 Maj, 2009   

Seba081 napisał/a:

Chyba najwięcej mnie wkurzają dzieciaki, ostatnio siedzieli w szatni i się nabijali z ludzi :/

ach te dzieciaki ale poczekajmy kiedyś też będą może na tym forum pisać o swoich problemach :D

[ Dodano: Pią 01 Maj, 2009 ]
FILMIK - PRYSZNIC
_________________
Wygodna i najtańsza na rynku oferta zakupu prenumeraty gazet i czasopism
 
 
mgamer31 

Wiek: 34
Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 12
Skąd: Śniadomek
Wysłany: Czw 07 Maj, 2009   

lol pedauy
  
 
 
aj2 

Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 34
Skąd: ....
Wysłany: Czw 07 Maj, 2009   

nos, nos, nos długie włosy :D
 
 
Seba081 

Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 08 Maj, 2009   

Ja wczoraj wlazłem pod prysznic, gacie w dol, po chwili zauważyłem że wszyscy bez gaci :D
Co mnie zaskoczyło, przyszedł tam młody chłopak który miał z 12 lat, na początku się
krepował, ale jak zobaczył że wszyscy bez portek to sam tez zdjął i się umył.

A czy ludzie są owłosieni to nie wiem bo nie patrze na penisy :P
 
 
Kakadu181 

Wiek: 30
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 78
Skąd: z kątowni
Wysłany: Nie 10 Maj, 2009   

Ja się zasłaniam bo się troche wstydze ale tylko tego, ze jak się nie będę zasłaniał, to mi stanie i będą jakieś głupie komentarze (mówie tu o sytuacji kiedy chodzimy na basen w ramach w-f'u)
 
 
 
kocurek 


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Nie 10 Maj, 2009   

ja byłem ostatnio na basenie. wychodzę i akurat w szatni był tylko jeden facet [nie ma jakiś ustalonych godzin wejść bo są te chipy w zegarkach]. wziąłem z szafki ręcznik i żel, poszedłem pod natrysk, rozebrałem się i się myję. nagle ten facet wchodzi pod natryski, staje obok mnie i widzi, że jestem nagi - skutek: jak wychodził to nie przeszedł obok tylko na około natrysków żeby dojść na płytę basenu [nie mam pojęcia o co mu chodziło]

wniosek:
ludzie są dziwni i niestety nic na to nie poradzimy więc po co się przejmować - żyj i ciesz się swoim życiem
 
 
Ken1985 

Wiek: 38
Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 20
Skąd: MORZE
Wysłany: Pon 11 Maj, 2009   :)

Od roku chodzę na basen raz lub dwa razy w m-cu. Zawsze jak wchodzę pod prysznica ściągam gacie i wieszam obok ręcznika. No i oczywiście nie chodzę tam sam tylko z kolegami albo z koleżankami zależy, ale zawsze jest jest mój kolega którego nigdy nie widziałem żeby brał prysznic nago, on kilka razy stał pod moim prysznicem i widział że jestem nago pod prysznicem ponieważ ja biorę prysznic zawsze bardzo długo i musiał zawsze na mnie czekać
Jak byłem z nim wczoraj tylko we dwoje. Stoimy przed kabinami ja normalnie ściągam gacie przed wejście do Kabiny a tu nagle mój kolega tez ściąga gacie. Byłem w szoku, ale fajnie że nie musiał nic mówić tylko on sam z siebie
ogólnie jestem z trójmiasta i chciałem powiedzieć ze u nas to też jest rzadkość jak ktoś nago pod prysznicem.
 
 
Boss 

Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 230
Skąd: net
Wysłany: Pią 15 Maj, 2009   

Ja niestety niewidziałem nikogo i niktnie widział mnie. Szkoda, bo zapewne wynikłaby jakaś ciekawa sytuacja. ;]
 
 
hallam 

Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 45
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią 15 Maj, 2009   

mnie widziało kilku kumpli nago, w tym jeden kilka razy, bo z nim waliłem konia
 
 
kamieniołom 

Wiek: 30
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 13 Cze, 2009   

Mnie widziano wiele razy nago, zbytnio się nie krepuję. Najczęściej to pod prysznicami, często jeździmy na obozy i wycieczki na których są właśnie wspólne prysznice. Pamiętam pierwszy obóz, mieliśmy po 12 lat, przez pierwsze trzy dni zakrywaliśmy się, ale potem stopniowo przywykliśmy do swojego widoku i stwierdziliśmy, że mamy to samo, więc nie ma się czego wstydzić. Z moimi dwoma najlepszymi przyjaciółmi, to nawet w jeziorze nago pływaliśmy. Kiedy jeden z nich nocował u mnie to poszliśmy do sauny(w domu), a później nago od razu do łóżek.
 
 
penis.com.pl
bathmate
Seba081 

Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 13 Cze, 2009   

kamieniołom, dobrze ze chociaż młodzi tak do tego podchodzą...
W przyszłości pewnie będzie Ci łatwiej, nie raz w pracy będziesz musiał
brać prysznic przy innych.
Prosty przykład, wystarczy na zachód pojechać na jakiś basen.
Tylko Polacy włażą w kąpielówkach pod prysznic :|
 
 
kamieniołom 

Wiek: 30
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 14 Cze, 2009   

Seba081, byłem świadkiem, jak Polacy na basenie ostentacyjnie gapili się na innych i komentowali jakie to nieodpowiednie zachowanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group