Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     CO WY NA TO ?!!
Autor Wiadomość
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007   

heroes84 napisał/a:
Powiem szczerze, że grubość ma duże znaczenie (biorąc własne doświadczenie).
Moje partnerki nigdy nie miały problemu z dojściem do orgazmu, co mnie bardzo cieszy :)


No i co z tego wnioskujesz???
_________________
PZDR BASF
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007   

dokładnie tak, można powiedzieć ze liczy się grubość, a nie długośc :D
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
heroes84 


Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 377
Skąd: łodź
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007   

Przecież wniosek nasuwa się sam !!!
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007   

heroes84 napisał/a:
Przecież wniosek nasuwa się sam !!!


No chyba nie bardzo. Ale przyjmując, że Twój kutasek w Twoim mniemaniu jest gruby i sprawia rzekomo przyjemność Twoim partnerkom. A skąd wiesz jak to kochac się majac chudego penisa. No ale jeżeli Ty uważasz, że grubość ma tak duży wpływa na orgazm kobiety to nei chce mi się z Tobą dyskutować na ten temat. Wybacz ale nasze zdania zawsze będą się róznić.
_________________
PZDR BASF
 
 
heroes84 


Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 377
Skąd: łodź
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007   

Uważam ,ze grubość ma znaczenie i pewnie nie jedna kobieta to potwierdzi. Najważniejsze punkty rozkoszy znajdują się przy wejściu do pochwy, w odległości do 5 cm wiec myślę że masowanie penisem pępka od wewnątrz nie ma już większego znaczenia.
Co do mojego mniemania o grubości to na pewno 15 cm obwodu nie można nazwać chudym.

PS
Co do porównywania, to moje partnerki przede mną miały innych mężczyzn i mają porównanie, więc stąd właśnie wysuwam te wnioski że z grubszy penis pomaga w osiągnięciu orgazmu.

Pozdro
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007   

Bzdura i jeszcze raz bzdura.
_________________
PZDR BASF
 
 
heroes84 


Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 377
Skąd: łodź
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007   

Więc co jest bzdurą??
Chciałbym więc poznać Twoje zdanie i dowiedzieć się jakie masz argumenty???
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007   

Skończyłem już temat, bo nie chce nabijąc sobie postów w taki sposób.

Grubość i długość nie ma znaczenia. Liczy się technika. Jasne, są kobiety, których nie zadowoliłbyś nawet nogą od stołu bilardowego ale to napewno nie przez to, że jest gruba czy chuda. Człowieku ile Ty masz lat, że takie pierdoły gadasz????? 12?? 13?? Zapytaj każdego jednego sexuologa o grubość i długość członka. To Ci powie. A to, że Twoje panny krytykują poprzednich facetów to mnie nie dziwi. Dziwiłoby mnie natomiast, gdyby Ci mówiły "Ach ale ten X. był zajebisty w łóżku bo miał grubego kutasa"

Czy Ty swojej Pannie też powiesz, że poprzednie miały fajniejsze cycki, czy lepiej robiły loda. Nie. I właśnie sęk w tym, ze teraz obecnej powiesz ze ma lepsze cycki, bo większe i w taki sposób jak Ty ona zacznie twierdzić, że duże są lepsze od małych.

Człowieku przeczytaj jakie Ty piszesz bzdury.


DLA MNIE KONIEC TEMATU !!!!!!!!!
_________________
PZDR BASF
 
 
heroes84 


Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 377
Skąd: łodź
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007   

Po pierwsze nigdzie nie napisałem ze technika nie ma znaczenia (więc czytaj uważnie)
Po drugie nigdy nie dochodziło do porównywania w naszym związku, więc jeżeli kobieta sama zaczyna chwalić to coś w tym jest
Po trzecie uważam że nie panujesz nad swoimi emocjami ponieważ kultura pisania wymyka ci się spod palców.
Po czwarte, jeżeli wjeżdżasz rowerem do tunelu to przykro mi!!!
Po piąte nadal nie przedstawiłeś swoich argumentów, bo oczywiście są kobiety niezaspokojone, ale to już zupełnie inna sprawa, niestety o podłożu psychicznym... więc chciałbym przeczytać twoje zdanie wynikające z Twojego doświadczenia, a nie z Twoich przypuszczeń!!!
Ja jasno napisałem że to co pisze wynika wprost z mojego bogatego i urozmaiconego życia seksualnego a nie z mojego widzi mi się !!!
Poza tym podnoszenie głosu świadczy o pewnej niedojrzałości i nieumiejętności radzenia sobie w pewnych sytuacjach!!!

Pozdro
 
 
kulek32 


Dołączył: 30 Cze 2007
Posty: 7
Skąd: Domek
Wysłany: Sob 30 Cze, 2007   

szczerze wam powiem niechcial bym takiego mieć robił bym chyba za kij do golfa :P P ale takiego grubego bym chciał
_________________
Nie liczy sie długość..tylko grubość ..
SzAnUj ZiElEń ...:)
 
 
m4g1k_ 

Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 141
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Wto 03 Lip, 2007   

zgadzam się ze zdaniem obydwu panów: największe znaczenie ma i technika i grubość, lecz także jedno bez drugiego może w pewnym stopniu funkcjonować i sprawiać radość kobiecie.

Jednakże nie zgodziłbym się ze stwierdzeniem, że nie każdy facet dysponuje techniką. Przecież to jest wpojone mniej więcej w tym samym stopniu, co dążenie do seksu ;)

Wracając do tematu - jeżeli bierzemy pod uwagę wymiary, to grubość z pewnością ma większy wpływ na dostarczanie przyjemności niż długość :)

pozdrawiam
 
 
sendor 

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 143
Skąd: z nikad :P
Wysłany: Wto 03 Lip, 2007   

Do "kulek32": no i po co Ci taki gruby?? stary zastanow sie gdzie go wlozysz?? no i pewnie do tego wszystkiego by doszly prioblemy z erekcja i by bylo zajebiscie prawda :P stary nie liczy sie rozmiar ale technika :D
 
 
lubom 


Wiek: 38
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 134
Skąd: Skarbimierz
Wysłany: Czw 05 Lip, 2007   Re: CO WY NA TO ?!!

Rivaldo napisał/a:
CO WY NA TO ?!!

http://www.insanecockbrot...tml?revid=20533

Co to ma być?

Widać,ze wszystko jest mozliwe na tym świecie nawet pały po pół metra istnieją!
Fajnie byłoby mieć trzecią noge.


hehe coś nie zabradzo chce mi się w to wieżyc :) jak zobaczę na żywo to uwiężę. Są takie teraz techniki graficzne że ho ho :P
 
 
 
penis.com.pl
bathmate
visioo 

Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: z nikąd:)
Wysłany: Czw 05 Lip, 2007   

widziałem już kilka takich stronek i filmików z tymi samymi fagasami....
i powiem wam że nie ma pojęcia czy te pały są prawdziwe ale conajmniej zastanawiające jest to że nie znajdziecie ani jednego zdjątka lub klipu tych panów gdzie widać jakby to ująć mocowanie penisa.....

wszędzie albo wystają z rozporka albo ściśniete między udami......pozatym jak widziałem na jednym z filmików jak koleś spuścił z kija chyba z pół litra spermy to od razu przestało mi sie chcieć w to wierzyć.......

jakieś gumowe pały z cyberskóry........
 
 
tomcio11 

Wiek: 35
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: Sob 18 Sie, 2007   

jak byś miał penisa 50 cm to każda dziewczyna by się ciebie bała. 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group