Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zrobiłem urządzonko takie jak PeniMaster domowym sposobem
Autor Wiadomość
aaaaa
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Cze, 2007   Zrobiłem urządzonko takie jak PeniMaster domowym sposobem

Witam

Zrobiłem urządzonko takie jak PeniMaster domowym sposobem.
Obecnie jest w fazie testów przezemnie. I powiem tak:

Jest dość wygodne. Jest lekko wieksze od PM, da się nosić pod spodniami ale już nie jest takie elastyczne i ciezko sie np schylić czy coś takiego stać czy siedziec mozna spokojnie.
Penis wydaje mi sie lekko sie wydłużyl (pare dni pare mm) i zrobil sie ciut dłuższy.
Jak bedzie dalej nie wiem.

Jezeli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt na forum.
Mysle ze spokojnie moge skompletowac urządzonko takie jak moje za 50 zł (gdzie nie liczy sie cena użądzonka ale moj pomysł i testy wiarygodnosci).

Moją konstrukę mozna dużo naciągnąć peniska i nie trzeba nosic tak długo jak PM (1godzinna dziennie czy 2 ) Ale powiem po testach wszystko.

Prosze o komentarze. Penis Master najtaniej widziałem za 600 zł wiec jest róznica.
Jak wszystko zakoncze zrobie zdjecia itd.

Pozdrawiam
 
 
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Nie 17 Cze, 2007   

Hej dude... Naprawdę myślisz że ktoś to kupi? Nie sądzę... Po 1 dlatego że to może być niebezpieczne noszenie nieprzetestowanego urządzenia... po 2 to nie możliwe żeby ci sie wydłużył w parę dni o parę mm skoro nawet oryginalna wersja nie jest tak skuteczna...
_________________
"I gotta girl in Paris I gotta girl in Rome
I even gotta girl in the Vatican Dome
I gotta girl right here I gotta girl right there
and I gotta girlfriend everywhere"
 
 
aaaaa
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Cze, 2007   

Ale nikogo nie nakłaniam do kupowania przed skończeniem testów. Pare mm to daje także PM.
Zresztą zasada działania jest ta sama co PM PP wiec nie rozumiem skąd obawy o zdrowie. Zresztą cwicząc ręką mozna sobie też krzywde zrobić. Czyż nie.
Daje po prostu komuś kto chce szanse na taki sprzęcik.
Mnie nie stac na 600 zł na takie coś.
 
 
penis.com.pl
masturbator
hipek

Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 7
Wysłany: Pon 18 Cze, 2007   

daj jakieś fotki tego
 
 
aaaaa
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Cze, 2007   

Po zakonczeniu testów udziele wszystkich inforamcji. Na oko kutasik po kilku dniach jest lekko grubszy.

Mam pytanie do posiadaczy PM jak mocny tam jest naciąg.
 
 
amadeus

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 44
Wysłany: Sob 23 Cze, 2007   

skywalker napisał/a:
Hej dude... Naprawdę myślisz że ktoś to kupi? Nie sądzę...

Przecież autor tematu nie wspomina, że ma zamiar to sprzedawać! Jedynie może nam wytłumaczyć co i jak, dać zdjęcia itd.
 
 
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Sob 23 Cze, 2007   

[quote="amadeus"][quote="skywalker"]Hej dude... Naprawdę myślisz że ktoś to kupi? Nie sądzę... [/quote]
Przecież autor tematu nie wspomina, że ma zamiar to sprzedawać! Jedynie może nam wytłumaczyć co i jak, dać zdjęcia itd.[/quote]

"jezeli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt na forum.
Mysle ze spokojnie moge skompletowac urządzonko takie jak moje za 50 zł (gdzie nie liczy sie cena użądzonka ale moj pomysł i testy wiarygodnosci)." ...
_________________
"I gotta girl in Paris I gotta girl in Rome
I even gotta girl in the Vatican Dome
I gotta girl right here I gotta girl right there
and I gotta girlfriend everywhere"
 
 
aaaaa
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Lip, 2007   

Dodatkowym atutem mojego urządzonka jest to ze przedłuza stosunek. Wystrczy 1h dziennie i jest duże opoźnienie. Co do działania od 17 czerwca do dziś - kutasek jest widocznie grubszy i ładniej staje, ale czy są jakies przyrosty realne cieżko powiedzieć. Na oko jest lekko wiekszy. Ale 13 dni to za mało.
 
 
budnis 


Wiek: 44
Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 100
Skąd: z domu
Wysłany: Wto 03 Lip, 2007   

aaaaa napisał/a:
Dodatkowym atutem mojego urządzonka jest to ze przedłuza stosunek. Wystrczy 1h dziennie i jest duże opoźnienie.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No to gratuluję pomysłowości i zdolności, wielu specjalistów do dziś nie skonstruowało urządzenia o takich właściwościach a tu proszę ogromny talent.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uważaj tylko żebyś sobie krzywdy nie zrobił :!:
 
 
aaaaa
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Lip, 2007   

Hehe po prostu po noszeniu penisek jest mniej wraźliwy na bodźce :) krzywdy sobie nie zrobie bo zachowuje umiar - nosze tylko 2h dziennie. Po 1h ------ 30min przerwy.
 
 
ruchaczows 

Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 22
Skąd: Warmia
Wysłany: Pon 16 Lip, 2007   

Od rozciągania może i można przedłużyć stosunek ale też spowodować że o wiele szybciej flaczeje i o 2 czy 3-cim podejściu nie ma co mażyć.Na szczęście ćwiczenia Koegla i przerwa na regenerację w ćwiczeniach może przywrócić sprawność. Zwieracz zatrzymujący w penisie krew jest mięśniem specyficznym.Wszystkie inne gdy są rozciąganie powodują lepszą wydajność a ten tylko jako zesztywniały zyskuje na swoich właściwościach.Napinanie mięśni prowadzi do ich skracania w tym przypadku jest to atut.
 
 
aaaaa
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Lip, 2007   

Zdecydowałem sie udostępnić plany urządzonka za darmo.

Efekty jakie mi przyniósł od czasu wystawienia posta - penisek jest widocznie grubszy, chyba przytył o około 1cm (obw.) Urusł o około 0,5-1cm, ciężko stwierdzić bo zalezy jak się mierzy. Jak mierzę jak mierzyłem wcześniej to około 1cm, jak jestem rygorystyczny to 0,5 cm. Cieżko stwierdzić jedno powiem:

Nosiłem codziennie po 1-2 h. Wiec nie jest to dużo.
Czasem nie nosiłem przez tydzień, czy kilka dni(3).. wiec regularnie to nie było.

Jest jednak jeden warunek - jeżeli mój sprzęcik da rezultaty to korzystający ma wplacić 50 zł na moje konto. Jest to bezwzględny wymóg. Sprawa nie tyle jest uczciwości ale o honor.
I przyrzeka nie udostępniać planów nikomu - w razie udostępnienia deklaruje zaplacić mi 500 zł. Ja nie muszę tego przecież udostępniać czyż nie? a jednak robię to za darmo.
Każdy na takie coś musi wyrazić zgodę.

Ten kto jest zainteresowany proszę napisać post na forum najlepiej ze swoim emailem. Jeszcze nie mam zdjęć sprzęcika zrobię je na dniach z dokładną instrukcją użytkowania - co robiłem.
 
 
drygal

Wiek: 36
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 3
Wysłany: Sro 01 Sie, 2007   

hej no to jak mozesz to zapodaj ten opis mój mail drygalm@wp.pl az jestem ciekawy jak to jest zrobione
 
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
kexinos 

Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro 15 Sie, 2007   

mi też aaaaa jestem ciekawy: anastazykex@buziaczek.pl
 
 
drygal

Wiek: 36
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 3
Wysłany: Czw 16 Sie, 2007   

cos nie moge sie doczekac na ten opis he chyba cos nie tam z tym urzadzeniem
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group