Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     bi???
Autor Wiadomość
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Pon 24 Wrz, 2007   

axa, może coś więcej ??
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Juur 


Wiek: 37
Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 56
Skąd: A Ty?
Wysłany: Pią 19 Paź, 2007   

Paulinka nie łam sie trzeba byc twardym a nie miekkim (: Wracajac do tematu mnie np kreci jakby dziewczyna mi powiedziała ze całowała sie, obmacywała, nawzajem sie piesciły. Bardzo mnie kreca takie kontakty miedzy dziewczynami (: Pamietaj po alkoholu wychodza wszelkie demoniczne checi :) ( zeby zycie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek )
_________________
kobiety zawsze postawią na swoim, bo maja piersi. nie ważne duże czy małe,
sam fakt ich posiadania oznacza, że stoja na wygranych pozycjach.....
 
 
x-men16
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Gru, 2007   

http://www.sztukakochania.fora.pl/

Ciekawostki,informacje,porady udzielane przez seks eksperta i wiele innych rzeczy o tematyce erotycznej!!! :-D
Polecam!!!!
 
 
penis.com.pl
masturbator
PinkRose 

Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 52
Skąd: buch
Wysłany: Czw 24 Sty, 2008   

Hmmm.. kiedyś mój facet nie akceptował że 'lubię' pewną przyjaciółkę, ale chyba teraz wreszcie zrobił się wyrozumiały i tolerancyjny..
 
 
Bad_Boy 

Wiek: 40
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 21 Lut, 2008   

Moja dziewczyna niestety mnie zostawiła, ale to moja wina. Umawiałem sie z innymi ale tylko dlatego by doradziły mi co mam zrobic itp. (nie chodzi o seks).
Ona myslala ze faktycznie robie to z innymi i mnie zostawiła.
Kilka dni potem (walczyłem o nią) wieczorem zobaczyłem przypadkowo ją za budynkiem restauracji jak na łonie natury calowala i pieściła się z dziewczynom.Używały wibratorów itp.
Teraz się zastanawiam czy ona faktycznie mnie kochała ponieważ ciągle mi to mówila. Nie jestem pewien czy była wobec mnie szczera.Mogła powiedzieć że odpowiadają jej dziewczyny.
_________________
Bad to moje imię :)
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Pią 22 Lut, 2008   

w zimę z koleżanką i wibratorem za restauracja....
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Pią 22 Lut, 2008   

paulinka napisał/a:
w zimę z koleżanką i wibratorem za restauracja....


no wlasnie :wink:
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
kwiatluk
[Usunięty]

Wysłany: Sob 23 Lut, 2008   

zauważyłem że bi i inne lepiej postrzegane przez ludzi niż np. homo....
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Nie 24 Lut, 2008   

moim zdaniem to jak jest sie spostrzeganym przez ludzi nie zależy od orientacji sexualnej tylko od tego jacy jesteśmy i co sobą reprezentujemy ja nie ma na czole napisane jestem Bi ale jak ktoś się zapyta to sie przyznam był pewien okres gdy spotykałam sie tylko z dziewczynami i właściwie zastanawiałam sie czy jestem homo ale szybko mi to przeszło ale wtedy gdy ktoś sie pytał mówiłam że wole dziewczynki, szczerze mówiąc to osoby starsze tego nie akceptują na ogół bo dla nich to nie normalne, nieznane, a wszystko co obce to złe tak ludzie patrzą na świat w szczególności starsi
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
kwiatluk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Lut, 2008   

zgadzam się z tobą ale mi chodziło o to że orientacja bi jest bardziej akceptowalna niż homo...
 
 
mastra

Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 62
Wysłany: Pon 10 Mar, 2008   

no ja bym z checią z dwoma panienkami sie pobawił:] a ze moja kobitka jest nieco szalona w łozku to wszystko mozliwe:] ale połaczenie 2 gosci + laska odpada... ...zawsze sie pytałem mojej lejdi czy by chciała na 2 baty i odpowiadała mi ze tak ale jak bym miał "dwururke" :mrgreen:
 
 
Buchcio 

Wiek: 31
Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 6
Skąd: Gryfice
Wysłany: Wto 10 Lut, 2009   

Ja tam nie mam nic do gejów i lesbijek :)
To jest ich życie i ich sprawa jak je sobie ułożą. Żyje się tylko raz więc wszystkiego trzeba spróbować :) Większość ludzi lubi jak dwie kobiety liżą się nawzajem, a jak widzą takich dwóch mężczyzn to już sensacja na całe miasto i wytykanie palcami :)

Czasami kobieta tuli kobietę, nie będąc lesbijką dlatego uważam iż:
MĘŻCZYZNA TEŻ MA PRAWO DO WYRAŻANIA SWOICH UCZUĆ.

Aby nie robić offtopu napiszę, że życie jest po to, by go skosztować w całości nie bacząc na przeciwności losu i opinie innych.

PZDR
_________________
Wy śmiejecie się ze mnie bo jestem inny. Ja śmieję się z was bo wszyscy jesteście tacy sami.
 
 
 
Tomek03 

Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 6
Skąd: siedlce
Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

Moim zdaniem nie stalo się nic złego w końcu liczy się uczucie. Najważniejsze że było dobrze no nie.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
salivano90 

Dołączyła: 08 Maj 2013
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 25 Wrz, 2013   

nie lubie dziewczyn, ale nic do nich nie mam. niedlugo zostane mamusia i zostaje przy facetach :) a jakie wy macie odczucia jak jestescie bi i chcecie uprawiac stosunek?
_________________
http://dentystalondynwlondynie.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group