Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     bi???
Autor Wiadomość
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Nie 10 Cze, 2007   bi???

wczoraj pokłóciłam sie z chłopakiem tak że sie rozstaliśmy
poszłam do koleżanki niegdyś przyjaciółki którą znam od urodzenia
polało sie wiele piwa wódki ale przechodząc do konkretów
zaczęłyśmy tańczyć, obmacywać sie a następnie całować długo i namiętnie w obecności 2 kolegów potem jak oni wyszli do sklepu rozebrałyśmy sie od góry i pieściłyśmy swoje piersi wzajemnie ja miałam miniówkę koleżanka ściągnęła mi majtki i zaczęła strzelać minetkę po chwili przestałyśmy bo było słychać na klatce że wracają dziś rano poszłyśmy razem pod prysznic mydląc sie wzajemnie byłyśmy jeszcze obie pijane ciągle miała ochotę ja pocałować a zarazem czułam że muszę wypić żeby to zrobić....
tak właściwie to nie miałam komu o tym sie zwierzyć a tak napisać łatwiej i lżej na duchu....
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Nie 10 Cze, 2007   

Rozumiem co czujesz :)
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
lubom 


Wiek: 38
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 134
Skąd: Skarbimierz
Wysłany: Pon 11 Cze, 2007   

Przykro mi z tego powodu :(

paulinka, skąd ja to znam. Mam ten sam problem, tzn miałem ale teraz jest ok.
 
 
 
penis.com.pl
viamax
Penisxxx

Dołączył: 11 Gru 2006
Posty: 36
Wysłany: Pon 11 Cze, 2007   

racja paulinka , szczerze Ci współczujemy, kolejny raz można się przekonać, że FACET TO ŚWINIA!
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 12 Cze, 2007   

już przyszedł z przeprosinami i chodź coś do niego czuje to chyba nie potrzebnie chce to ciągnąc bo jesteśmy całkiem inni ja szalona wiecznie żywa kocham imprezki wyjazdy przebywanie z ludźmi tańczę zawsze i wszędzie uwielbiam śpiewać nawet w szkole na lekcjach a on jest szarszy spokojny opanowany lubi spędzić wieczór we dwoje mi nieraz tez tego sie chce ale tylko nieraz a tak on siedzi \w pokoju a ja z jego Braciakiem jego Braciaka dziewczyna i znajomymi muzyczka i brechty .
dziś wyjeżdżam opijać prawko wiec nie chce o tym myśleć i sie przejmować :) :):):
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
macieks 


Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 31
Skąd: fsadfsdfsd
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007   

Niemal wszyscy moi znajomi twierdzą, że bi/homo-seksualizm u kobiet to rzecz jak najbardziej naturalna... tak samo twierdzę i ja. Nie widzę w tym nic dziwnego.

Co ciekawe bi/homo-seksualizm u mężczyzn zarówno moi kumple (większość koleżanek także) jak i ja uważamy za zboczenie i chorobę :|
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007   

macieks napisał/a:
Niemal wszyscy moi znajomi twierdzą, że bi/homo-seksualizm u kobiet to rzecz jak najbardziej naturalna... tak samo twierdzę i ja. Nie widzę w tym nic dziwnego.

Co ciekawe bi/homo-seksualizm u mężczyzn zarówno moi kumple (większość koleżanek także) jak i ja uważamy za zboczenie i chorobę :|


Czyli jeżeli tak uważacie to Ty i Twoi znajomi powinniście się leczeć.

W lesbach nie widzisz nic dziwnego w gejach tak??? Ciekaw jestem ile ty masz lat i Twoi znajomi.
_________________
PZDR BASF
 
 
macieks 


Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 31
Skąd: fsadfsdfsd
Wysłany: Pon 25 Cze, 2007   

BASF napisał/a:
W lesbach nie widzisz nic dziwnego w gejach tak???

Dokładnie. Ale tylko jeśli chodzi o seks. Bo jeśli dwie kobiety zamierzają żyć razem i/lub adoptować dziecko to jest to nienormalne.


A co do wieku... czy to naprawdę ma jakieś znaczenie? Zmienisz swoje zdanie o człowieku jeśli dowiesz się ile ma lat? To jest co najmniej żałosne. :| Ja nie oceniam ludzi wedle wieku ani tego co mają między nogami, a na podstawie tego co mają między uszami...
 
 
Achito
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Cze, 2007   

Popieram macieksa! Przeciez to ladnie wyglada jak 2 kobiety to robia(i przyjemnego krzyku jest sporo ^_^) ale faceci to ffffuuuuuuuuu. Trzeba byc nienormalny.
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pią 29 Cze, 2007   

Dlatego mnie zastanawia ile macie lat, bo Wasze twierdzenia są dla mnie conajmniej nie dojrzałe. Lesba tak a g... nie??? Bo fajnei wygląda jak laski się liżą a źle jak faceci to robią. To jest wg mnie żałosne. Gdzie tu Twoja konsekwencja???????
Lesba i g... to homoseksualizm i nie ma wyjątków czy to kobieta czy facet. Ja osobiście nie mam nic do związków homosexualnych, tak samo nie mam nic co do zawierania legalnych związków przez takowe pary. Jedyną rzeczą, której zawsze będę przeciw to adopcja dzieci przez związki homo. Tylko tutaj też sie nasuwa pytanie. Co gdy kobieta jest rozwiedziona, posiada dziecko i po jakimś czasie stwierdza, że najlepiej będzie jej przy kobiecie... Co z dzieckiem wtedy???? Nie chodziło mi to wogóle o to aby Cię pouczać czy wyśmiać publicznie. Absolutnie nie !!!!! Poprostu nie dociera do mnie to Twoje tłumaczenie. W moim towarzystwie też się spotakłem z podobnym twierdzeniem. Wiem, że takich ludzi o takich poglądach w Polsce i nie tylko jest mnóstwo. Dużo kolesi się zabawia przy filmikach z lesbami i jak zobaczą filmik z gejami to budzi się w nim "sztuczny" przejaw agresji. I tego nigdy nie zrozumię.
Jeżeli poczułeś się urażony moją wypowiedzią, tą lub poprzednią to przepraszam.
_________________
PZDR BASF
 
 
budnis 


Wiek: 44
Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 100
Skąd: z domu
Wysłany: Sob 30 Cze, 2007   

Mysle że to jest tak że łatwiej jest zaakceptować homoseksualizm płci przeciwnej. wielu facetów marzy o trójkącie z dwiema kobietami i nie dopuszcza myśli o zabawie z parą. tak samo mają kobiety seks z parą mężczyzn - tak, a z parą mieszaną nie.
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Sob 30 Cze, 2007   

budnis napisał/a:
Mysle że to jest tak że łatwiej jest zaakceptować homoseksualizm płci przeciwnej. wielu facetów marzy o trójkącie z dwiema kobietami i nie dopuszcza myśli o zabawie z parą. tak samo mają kobiety seks z parą mężczyzn - tak, a z parą mieszaną nie.


wiesz chyba większość moich koleżanek wolałaby trójkąt z kobietą ale żadna nie podzieliłby sie swoim facetem są w stanie dołączyć sie do jakiejś pary ale swojego faceta nie dadzą!!! żadna nie słyszałam co prawda żeby to zrobiła ale nie wiem :)

ja marzyłam zawsze o trójkącie z 2 kobietami i miałam takowy a teraz bym chciała z facetami bo jestem ciekawa jak to jest że tak powiem na 2 baty ....
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
serge 

Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 14
Skąd: znikąd
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2007   

~BASF

Tyle, że lesba wygląda i zachowuje się jak prawdziwa kobieta, a taki pedzio tak naprawdę udaje kobietę. Te gesty, mowa - ta typowo pedałkowata. To jest wstrętne i zjebane. Rzygać(naprawdę pisze się przez "rz" - żeby nie było :P ) się chce.

Ja na szczęście nie mam żadnych znajomych pedałów, bo to wstyd takiego znać.
Zauważcie, że pedały zazwyczaj zadają się z dziewczynami, bo nie spotykają się z tolerancją u NORMALNYCH facetów.

Ja tak samo jak ~macieks, uważam, że geje mają coś z łbami.

A zobaczcie też co się dzieje, gdy kogoś posądzą o bycie gejem - no przerąbane, k...! Taki od razu się musi tłumaczyć, bo krzywo na niego patrzą, wyśmiewają go. Cierpi dlatego, że tacy geje istnieją, a sam być może jest tolerancyjny.
 
 
penis.com.pl
bathmate
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2007   

serge nie pozostaje mi nic innego stwierdzić jak to, że Ty masz coś z łbem. Nie znasz ani jednego geja ( przynajmniej tak Ci się wydaje ), więc nie wypowiadaj się na ich temat skoro nie masz zielonego pojęcia na ten temat. Mogę się założyć, że już nie raz minąłeś geja na ulicy i nawet nie zauważyłeś. Stary, Ty masz poglądy jak z średniowiecza. Ciekaw jestem co powiedziałbyś gdyby któregoś dnia Twój syn powiedziałby Ci, że jest gejem. Pomyśl troszkę.
_________________
PZDR BASF
 
 
axa 


Dołączyła: 22 Cze 2007
Posty: 64
Skąd: za gorami, za lasami
Wysłany: Pon 24 Wrz, 2007   Re: bi???

ciekawa historyjka
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group