Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     wreszcie cos dla GEJÓW
Autor Wiadomość
cobi79

Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 70
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 08 Cze, 2007   wreszcie cos dla GEJÓW

No wiadomo ze na tym forum znaczna część osób to osoby hoimoseksulane, zreszta jak w normalnym społeczeństwie 10% to homoseksualne osoby.
PLUS dla strony penis.pl za ten pomysł i otwarcie nowych działów!
 
 
lubom 


Wiek: 38
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 134
Skąd: Skarbimierz
Wysłany: Pon 11 Cze, 2007   

Jupi mamy swój dział :)

zaczynamy szaleństwo :!: :!: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
kocurek 


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 12 Cze, 2007   

przybyłem, zobaczyłem i się nie uśmiechnąłem...
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
bad ziom 

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 111
Skąd: Kraina Rozkoszy
Wysłany: Sro 20 Cze, 2007   

po 1 nie penis.pl tylko penis.com.pl ;]
po 2 niby geje nie chca byc odpychani na margines, ale jednak oddalaja sie od reszty, tworzac swoj temat... hmm hipokryzja? :) ale mi to tam nie przeszkadza, byleby nie bylo klotni :)
 
 
lubom 


Wiek: 38
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 134
Skąd: Skarbimierz
Wysłany: Sro 20 Cze, 2007   

Innym przeszkadzało że jesteśmy na penis.com.pl i dodajemy rożne tematy, dlatego poprosiliśmy admina żeby dla dobra sprawy zrobił dział dla nas :) i już nie ma niepotrzebnych kłótni
 
 
 
tomcio11 

Wiek: 35
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: bydgoszcz
Wysłany: Sob 18 Sie, 2007   

może ma ktoś ochote na sex ze mną mam 19 lat i 18cm pena
 
 
ziomq91 

Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 14
Skąd: , że znowu...
Wysłany: Pią 31 Sie, 2007   

hehe no no mamy swój dział :D
 
 
qwerty246810 

Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Wto 05 Lut, 2008   

blee a ja mam 16 lat i pewnie i tak nie znajdę chłopaka bo nie umiem spytać kogoś wprost czy jest gejem a nikt nie wie że ja jetsem :(
 
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Sro 06 Lut, 2008   

qwerty246810 napisał/a:
blee a ja mam 16 lat i pewnie i tak nie znajdę chłopaka bo nie umiem spytać kogoś wprost czy jest gejem a nikt nie wie że ja jetsem :(


na to tez są pewne sposoby nie trzeba wprost powiedziec do drugiego chłopaka czesc jestem gejem chce sie z toba kochac tak napewno nioemozna powiedziec
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Sro 06 Lut, 2008   

qwerty246810, to się czuje, przynajmniej ja jakoś czuje patrząc w oczy czy dziewczyna jest less albo bi , i myślę he homoseksualiści tez sie wyczuwają - jak nimi naprawde są
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
qwerty246810 

Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Sro 06 Lut, 2008   

No tak, ale ja jakoś widzę geja w 3 chłopakach w mojej klasie i to jest trochę podejrzane i nie wierzę żeby aż tyle na klasę przypadło ... Co gorsza mój jebany nauczyciel od historii się do mnie CONAJMNIEJ przystawia a klasa to widzi i nie wiem co ja mam z tym zrobić jak on siada na ławce przedemną i kurcze, jedyny widok to jego rozłożone nogi i to co pomiędzy nimi no i oczywiście łach ze mnie ma klasa. A ja nie wiem co zrobić bo chcę jednak zdać z histy :P Poradźcie. (wiem, że mam głupie problemy... sorry)
 
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Sro 06 Lut, 2008   

możesz być pewnym że nie jesteś pierwsza osoba do której przystawia sie na nauczyciel jeżeli Ci to przeszkadza pogadaj z wychowawca o ile klasa potwierdzi że On coś robi jak raczej nie jest to za specjalnie przeszkadzające siadaj tak żeby sie w oczy nie rzucać jakoś w środku słuchaj co gada - jak gada na temat nie gadaj na lekcji żeby nie miał sie do czego przyczepić a na klasówki sie ucz a nie będzie problemów
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Krzysiek17
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Lut, 2008   

Powstrzymajmy tę zarazę !!!
lesby, geje cała Polska z Was się śmieje.
 
 
penis.com.pl
viamax
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Czw 07 Lut, 2008   

Krzysiek17 napisał/a:
Powstrzymajmy tę zarazę !!!
lesby, geje cała Polska z Was się śmieje.


znalazł sie mondrala, jesli to Cie nie obchodzi to poco wchodzis do tego działu??
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 07 Lut, 2008   

paulinka napisał/a:
możesz być pewnym że nie jesteś pierwsza osoba do której przystawia sie na nauczyciel jeżeli Ci to przeszkadza pogadaj z wychowawca

Ja bym sobie na razie taką rozmowę darował. Jak by to doszło do nauczyciela historii to mogłoby to przynieść odwrotny skutek od oczekiwanego. Na razie przesiądź się do innej ławki żeby nauczyciel nie mógł przed tobą siadać. Poza tym zastosuj pozostałe rady Paulinki i powinno pomóc. A na rozmowy z wychowawcą jak coś to będzie jeszcze czas.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group