Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Rozpoczynam walke (Andropenisem)
Autor Wiadomość
permam 

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: miasta
Wysłany: Czw 30 Paź, 2008   

Witam ja stosuje ap wedlug tabeli ale trybem specjalnym poki co poza lepszym ukrwieniem nie zauwazylem zmian moze lekko w obwodzie ale nie mierzylem wiec czysto wizualnie moge sie mylic. Stosuje wedlug mozliwosc ok 4h dziennie.Za tydzien minie miesiac wtedy dokonam pomiarow
 
 
maxior2 

Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 03 Lis, 2008   

Witam,

Pierwsza sprawa posiadam andromedical gold ważne żeby każdy wiedział o jakie urządzenie chodzi.
Kto chce się dowiedzieć co zrobić żeby urządzenie działało? Czy to jest interesujące? Dobrze to zabieram was w krótką podróż w świat “tak działa”.
Czytam sobie forum i słucham wypowiedzi zastanawiam się czy większość z ludzi którzy zakupili produkt zapoznali się z instrukcją obsługi? Więc mówię Ci którzy nie mają rezultatów nie zapoznali się z instrukcją a jeżeli tak to niezrozumiali jej.
Dlaczego nie działa urządzenie kiedy używane jest mniej niż 9 godzin?? Bardzo mnie to ciekawi bo ja wiem że działa. Na forum jedna osoba używała urządzenia regularnie przez kilka miesięcy po 4 godziny w pewnej chwili napisała że nie widzi rezultatów a jak widzi to małe i że trzeba używać 9 godzin bo inaczej to kicha. Ja zadaję pytanie czy ta osoba zapoznała się z programem specjalnym używania 4 godziny dziennie? Chyba nie założę się że tak jak to jest w programie standardowym osoba ta po okresie adaptacyjnym dodawała część 0,5cm co 7 dni w a nie co 3 dni mało tego ta osoba napisała że doszła do momentu w którym długość urządzenia była taka jak długość penisa w czasie wzwodu i że nie wyobraża sobie żeby dokładać dalej części, to jak ta osoba która modyfikuje sobie program jak jej się podoba chce mieć efekty??
Następna wypowiedz która obiła mi się o uszy to to że jak ktoś dodaje części do urządzenia to znaczy że penis rośnie tak rośnie ale nie w takim samym tempie jak długość dodawanych części!
Jak działa to urządzenie wykorzystuje metodę pociągania. Dokładanie części to nic innego jak dokładanie obciążenia na penisa na pewno widzieliście fotkę z kolesiem z ciężarkiem przymocowanym do penisa to urządzenie ma działać podobnie czyli tak jakbyście mieli zawieszoną odpowiednią ilość obciążenia. Teraz tak jeżeli możesz nosić to urządzenie 9 godzin dziennie to obciążenie na penisa dokłada się co 7 dni jeżeli ma się 4 godziny to obciążenie zwiększa się co 3 dni. Jeżeli pojmiesz działanie urządzenia to możesz zacząć modyfikować program i np.. nosić urządzenie 6 godzin dziennie zwiększając “obciążenie” co 5 dni. Czy już rozumiecie jak to działa?
Kiedy chcecie mieć efekty musicie stosować się do instrukcji!!
Jak ktoś powiedział robić przerwy jeden dzień albo dwa potem nosić jakieś 3 godzinki. Co to za bzdury!!? “Trening” penisa to nie to samo co trening mięśni! Jeżeli ludzie którzy skonstruowali to urządzenie lekarze itd.. Nie powiedzieli że trzeba robić przerwę to jej robić nie należy proszę mi wierzyć oni wiedzą o penisie wszystko a nie tylko to co wy z obrazków w Internecie o budowie penisa!

Na koniec możesz mieć penisa jakiego chcesz mieć więc jak chcesz go powiększyć to to urządzenie Ci w tym pomoże z tego co widziałem pojawiło się lepsze urządzenie od andromedical jest to penimaster.

Pozdrawiam
 
 
permam 

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: miasta
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008   andropenis

nadal stosuje jednak mialem ponad tygodniowa przerwe (%)wiec nie spr rezultatow za jakis msc spr
 
 
penis.com.pl
bathmate
mysio_pysio 

Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 1
Skąd: Poland
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

Ja zacząłem używać Andropenis Gold dokładnie 15 dni (dopasowujących) temu+ 2 tyg. (koniec tego 2 tyg. dziś jest) czyli razem używam przez 29 dni.
Na razie nie wiem jakie rezultaty bo w stanie ewrekcji nie mam kiedy mierzyć. Wieczorem przy kobiecie mi sie nie chce :) a wciągu dnia nie ma erekcji.
Ale w opadzie zauważyłem że jest jakby bardziej obfity.
Stan penisa ten najmniejszy mam wrażenie jest taki sam jak przez kuracją ale stan troszkę poźniejszy (opad ale nie tan najmniejszy prawie w skurczu :) ) jest już mam wrażenie właśnie bardziej obfity.

Noszę dokładnie przez 9h dziennie prawie non stop z przerwami ok. 1 min. najpierw po ok. 2-3 h a potem po 1h lub po 0,5 h.

Wczoraj zrobiłem dzień przerwy bo miałem male obtarcia ale dziś jest już lepiej choć chyba nie będę go miał 9h ale 4 h.
Jutro znowu zwiększam naciąg (co tydzień) i juz będzie 1,5 cm mniejszy niż w stanie erekcji.

pzdr
 
 
pronciebardzo

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 14
Wysłany: Nie 22 Lut, 2009   

zastanawia mnie jedno. jesli zacisniemy sobie palec cienkim gumowym wezem na ok 4 h, jak bedzie on wygladal po zdjeciu? brak krazenia na tak dlugi czas moze spowodowac jakies uszkodzenia dla czlonka?
 
 
Hefa

Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 10
Wysłany: Wto 06 Paź, 2009   

palec ma kosc a penis nie! zcisniesz go ale nie odetniesz doplywu krwi jak na palcu.
 
 
DANIELO12345 

Wiek: 35
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 4
Skąd: Bytów
Wysłany: Pon 21 Gru, 2009   

Czesc wszystkim. sprzedam andropenis http://allegro.pl/item861...rawie_nowy.html
lub
daniel135791@wp.pl
 
 
twistthecub

Dołączył: 20 Lis 2005
Posty: 2
Wysłany: Pon 02 Maj, 2011   

cześć chłopaki!
wątek raczej stary... zastanawiam się co u Ciebie dopawcia? :)
 
 
pines 

Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 20 Wrz, 2011   

czy ktoś kto używał andropenisa może pochwalić się jakimś niezłym rezultatem?
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sob 17 Mar, 2012   

same stare posty o Andropenisie...własnie dzisiaj kupiłem i juz sie nie mogę doczekać kiedy zacznę urzywać :lol: mam nadzieje że Ci co pisali te posty to juz tujaj nie bywają bo sa zajęci wymachiwaniem swoimi wielkimi fiutami :twisted:
 
 
masterp 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 206
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012   

Ogólnie roso ma racje andropenis i sprzęty do tego podobne to wielkie guwno i naciąganie ludzi na niemałe pieniądze !! Sam to nosiłem kilka miesięcy jest bardzo nie wygodne sprawia ból oraz można powiedzieć nic nie daje poprostu lipa !!!
_________________
masterp
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group