Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Rozpoczynam walke (Andropenisem)
Autor Wiadomość
dopawcia

Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 20
Wysłany: Nie 03 Cze, 2007   Rozpoczynam walke (Andropenisem)

Witam! Jakies dwa tyg. temu zakupilem Andropenisa i sprobuje powiekszyc pena. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale stosuje reguralnie, w pracy z 4 godziny i w domu z 2 , czyli w sumie 6 minimum jest. Po dwoch tyg. wydaje mi sie ze jest troche grubszy ale mysle ze to za wczesnie na ocene. Zloże relacje po miesiacu stosowania. Jak ktos ma jakies pytania to pisac..
 
 
reststop 

Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 11
Skąd: poland
Wysłany: Pon 04 Cze, 2007   

Tez chce kupic to urzadzonko =D
pisz jak beda jakies efekty pozdro
 
 
cygan37 

Wiek: 54
Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1
Skąd: gorzow
Wysłany: Czw 14 Cze, 2007   

jesli beda efekty takze prosze o kontak szukam recepty na powiekszenie ale jak narazie na nic sie nie zdecydowalem moze zabieg hirurgiczny bo w te metody jakos nie chce mi sie wierzyc wiec jesli bedzie efekt prosze o kontakt jesli to nie tajemnica to na jakie powiekszenie liczysz 1cm 2 ? moze 3 i czy to urzadzenie rowniez pogrubia ? pozdro
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
dopawcia

Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 20
Wysłany: Sob 16 Cze, 2007   

Jezeli chodzi o mnie to licze na min. 2 cm. Jestem solidny i jak cos postanowie to staram sie to dopiac wiec jezeli po ok 3 miechach nie bedzie rezultatow zadowalajacych jak na czas noszenia to odpuszczam te sprzety... Nosze w pracy, nie widac pod spodniami od garnituru , tym bardziej pod dzinsami. Jezeli chodzi o urzadzonko to jest zrobione dobrze, nie ma problemow ze spadaniem czy cos w tym stylu. W pudelku sa zapasowe czesci, plyta CD i instrukcja po ang. Co prawda na razie stosuje naciag zgodnie z instrukcja obslugi, czyli 15 dni to byl lekki , tak na przyzwyczajenie i dopiero od 1 tygodnia jestem w trakcie slabiutkiego rozciagania, tzn 1 cm ponizej dlugosci w erekcji, takze na jakies przyrosty nie ma co liczyc tak czy siak na razie. Mysle jednak ze jest troche grubszy i ciut = klka mm dluzszy ale to moze byc kwestia dnia. Jednak przy zwiekszaniu dlugosci naciagu zgodnie z instrukcja nie ma problemow wiec zobaczymy, jestem dobrej mysli :)

[ Dodano: Pon 25 Cze, 2007 ]
No wiec minal miesiac stosowania regularnego tego urzadzonka wiec skladam relacje. Przyrost w dlugosci : moze 2-3 mm, grubosci nie wiem ale troche na pewno jest grubszy. Chcialbym powiedziec ze teraz zaczynaja sie schody, bo do tej pory nosilem praktycznie nie rozciagajac tylko przyzwyczajajac pena do rozciagania. Teraz zauwazylem pewien problem: ciezko jest rozciagnac pena do takiej dlugosci jaka ma podczas erekcji, a jezeli juz mi sie to uda to szybko pen (tzn glowka gdzie jest najwiekszy ucisk) zaczyna bolec lub sie wyslizguje z uchwytu. Bede pracowal aby ten problem wyeliminowac. To chyba tyle, jakby co to pytajcie.
 
 
DECA 

Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: Wto 26 Cze, 2007   

siema!!!!!!!! i jak tam efekty czemu nie dajesz znać?????? wykruszyłeś się?????????? czy to działa............. poszukuje kąkretnych informacji czy to naprawde działa od pewnej osoby bo w te reklamy nie chce mi się wieżyć a jeszcze chyba nie spotkałem się z żadną kąkrtną odpowiedzią ponieważ wszyscy słomiany zapał........... zaczynają nakręceni i po 2 miesiącach się urywa i niewiadomo czy nie działało czy po prostu wytrwałości zabrakło?????????????????????????????????

[ Dodano: Wto 26 Cze, 2007 ]
hahahaha sorka nie zwróciłem uwagi na date............................... znaczy zwróciłem ale coś mi się pomerdało!!!!!!!!!
 
 
reststop 

Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 11
Skąd: poland
Wysłany: Sob 07 Lip, 2007   

I jak jakies efekty ?
 
 
dopawcia

Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 20
Wysłany: Nie 08 Lip, 2007   

24 lipca beda rowno 2 miesiace i powiem ze na razie to moze z 3 mm na dlugosci a nosze naprawde regularnie takze bez rewelacji. Jednak wiadomo nie od razu urosnie, o tym trzeba zapomniec...
 
 
reststop 

Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 11
Skąd: poland
Wysłany: Pią 13 Lip, 2007   

Tylko ze trzeba zaznaczyc fakt ze trzeba nosic minimu 6 miesiecy ten sprzecik nie wazne jakie by byly rezultaty przez ten czas, tak zaznaczyli w "instrukcji" wiec jeszcze 4 miechy nie ponosi to urzadzonko a mysle ze przynajmiej ten 1 cm powiekszy a jeden czy nawet pol cm to jest dowod na to ze to urzadzenie dziala...
pozdrawiam

a i jeszcze mam pytanko dopawcia czy wystapily u Ciebie jakies problemy z erekcja ? Pytam z ciekawosci...
pozdr
 
 
dopawcia

Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 20
Wysłany: Pią 13 Lip, 2007   

nie ma zadnych problemow z erekcja, wrecz przeciwnie. Wiadomo gdyby pena bylo tak latwo powiekszyc w 2 lub 3 miechy to kazdy by chodzil z wieksza palka. Urzadzonko wymaga cierpliwosci i regularnosci, ten kto tego sobie nie uswiadamia niech nie kupuje...
 
 
pronciebardzo

Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 14
Wysłany: Pią 13 Lip, 2007   

co do problemow z bolem zoledzi - no coz, trzeba sie przyzwyczaic, z czasem bol ustepuje. wyslizgiwanie z uscisku - owiniecie husteczka i mocniejsze dociagniecie paska...

problemow z erekcja u siebie rowniez nie zauwazylem, wazne jest, aby stosowac przerwy w rozciaganiu.
 
 
reststop 

Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 11
Skąd: poland
Wysłany: Nie 15 Lip, 2007   

A ile czasu mozna jak najdluzej nosic to urzadzonko ? Znaczy 2-3 godziny czy trzeba jakas przerwe od czasu do czasu zrobic no i czy lepiej by bylo robic sobie w tyg z dzien przerwy dla regenracji komorek, bo w koncu to wszystko na tym bazuje ?
 
 
dopawcia

Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 20
Wysłany: Nie 22 Lip, 2007   

najdluzej to mozna bez zdejmowania z 2 godziny, jednak gdy stosujemy mocny naciaga wydaje mi sie ze z jakas godzinke i przerwa.... W sumie dziennie mozna dociagnac z 6 godzin. Ja nie robie zadnych przerw w dniach, czasami tylko nosze krocej....
 
 
Mocarz

Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 14
Wysłany: Czw 26 Lip, 2007   

no juz jest 26, minely 2 miechy, jak rezultaty?
 
 
penis.com.pl
viamax
dopawcia

Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 20
Wysłany: Czw 26 Lip, 2007   

witam! no minely te dwa miesiace i rezultaty sa takie: dlugosc moze z 2-3 mm, na grubosci mysle ze wiecej ale nie mierzylem wczesniej wiec nie mam porównania. Teraz stosuje maksymalny dla mnie naciag (tak mi sie wydaje), czyli rozciagam pena do dlugosci w stanie erekcji, wychodzi po 4-5 godzin dziennie (nie pod rząd). No cóż wiecej moge powiedziec, walcze dalej i sie nie poddaje. Zobaczymy ale trzeba przyznac ze sprzecik jest dla naprawde cierpliwych!! Nie poddajemy sie panowie, wyciagajcie peny ile macie sil ;)
 
 
Mocarz

Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 14
Wysłany: Pią 27 Lip, 2007   

masz rację, trzeba być cierpliwym, trzymam kciuki za Ciebie, bo widzę, że nie jesteś w gorącej wodzie kąpany, będę tu zaglądaŁ, fajnie byŁoby jakbyś co miesiąc dawaŁ znać jak efekty, pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group