Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy mam założyć nową kategorię dla osób kochających "in

Czy mam założyć nową kategorię dla osób kochających "inaczej"?
Tak
69%
 69%  [ 57 ]
Nie
30%
 30%  [ 25 ]
Głosowań: 82
Wszystkich Głosów: 82

Autor Wiadomość
roboMOD
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Maj, 2007   Czy mam założyć nową kategorię dla osób kochających "in

Czy mam założyć nową kategorię dla osób kochających "inaczej"? Proszę o szczere i krótkie odpowiedzi , bez obraźliwych tekstów.


Dziękuję.
 
 
peja 

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 6
Skąd: z Przełyku
Wysłany: Sro 30 Maj, 2007   

Nie :x
 
 
roboMOD
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Maj, 2007   

to zaglosuj
 
 
penis.com.pl
viamax
dbthefuture 

Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 10
Skąd: gdynia
Wysłany: Sro 30 Maj, 2007   

ja mowie ze nie,ale cos nie moge zaglosowac , nie wiem czemu. Proboje nacisnąć ale nic nie idzie
 
 
dar862 

Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 156
Skąd: z konopi
Wysłany: Sro 30 Maj, 2007   

nie, ej ale zagłosować nie mogę!! coś nie ten tego ta ankieta :wink:
 
 
lubom 


Wiek: 38
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 134
Skąd: Skarbimierz
Wysłany: Sro 30 Maj, 2007   

Sprawa dotyczy wszystkich to dlaczego nie ma być takiego pod fora, nie zawadzało by WAM. Co lepsza można zrobić grupę homoseksualnych osób i ukryć im DZIAŁ żeby osoby heteroseksualne nie widziały naszego działu i wszystko będzie OK
 
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Sro 30 Maj, 2007   

Ankieta nie działa. Mnie tam wszystko jedno, jak sobie nie bedziemy "jeździć" po orientacji to bedzie ok i obedzie sie bez izolacji.
 
 
dar862 

Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 156
Skąd: z konopi
Wysłany: Sro 30 Maj, 2007   

muchomorek napisał/a:
Ankieta nie działa. Mnie tam wszystko jedno, jak sobie nie bedziemy "jeździć" po orientacji to bedzie ok i obedzie sie bez izolacji.

to chyba najbardziej dojrzała wypowiedz z jaką spotkałem się w ostatnich tyg. :)
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sro 30 Maj, 2007   

Ja mam pełny szacunek do związków homosexualnych. Damskich i męskich. Jedyna rzecz, której jestem przeciwny to zakaz adopcji dzieci przez zwiazki homosexualne.
_________________
PZDR BASF
 
 
dar862 

Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 156
Skąd: z konopi
Wysłany: Sro 30 Maj, 2007   

BASF napisał/a:
Ja mam pełny szacunek do związków homosexualnych. Damskich i męskich. Jedyna rzecz, której jestem przeciwny to zakaz adopcji dzieci przez zwiazki homosexualne.

zdecydowanie popieram!! pytanie co w syt. której chodzi o związek lesbijski!!! :?: kobieta zawsze może mieć dziecko, a tego jej nie zabronimy!! i co wtedy, gdy dziecko ma 2 mamy!! :|
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sro 30 Maj, 2007   

To działa tak samo w druga stronę. Jest małżństwo mają dzieciaka. Matka umiera ojciec zostaje sam. Odkrywa w sobie skłonności homoseksualne i zaczyna życie z drugim tatusiem. Wiem, że to bardzo żadki przypadek ale jak najbardziej realny. Mi tylko chce się smiać z takich ludzi co ponad wszsytko napiętnują gejów. Mówią, żę Oświęcim powinien miec dla nich jeden piec uruchomiony, że nabijaliby na pal. Żadko się takie brednie słucha. Ciekaw tylko jestem jakby tak w przyszłości przyszedł do takiego kolesia jego syn i powiedziałby: "Tato, to mój chłopak Michał" I tu się zastanawiam czy nadal chciałby nabić na pal lu do Oświęcimia. Zaraz pewnie ktoś napisze, że oddałby dzicko na leczenie. Heh a ciekaw jestem czy idzie człowieka wyleczyć np. z jego heterosexualności. Jasne homosexualizm odbiega od norm etycznych. Jest mniejszością. Ok. ale tak jak dla kogoś jest niezrozumiały jego homosexulany związek tak tak geja bądź lesbijkie nie zrozumiały jest związek mieszany. Pewny jestem, że każdy z nas minął na ulicy się z homoseksualistą, ba nawet może i podał sobie rękę z nim i nawet nie ma zielonego pojęcia. Jestem świadomy, że nie zmienię świata ale to jest moja opinia, której się trzymam. Zaraz pewnie tez usłyszę, że jestem gejem. Ku ogólnemu zdziwieniu nie jestem nim.
_________________
PZDR BASF
 
 
dar862 

Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 156
Skąd: z konopi
Wysłany: Sro 30 Maj, 2007   

ehh i wszystko jak grochem o ścianę!! i co powiesz mi, że byś nie wszedł!! już to widzę!! to jest zabawne, można mówić, tłumaczyć, krzyczeć, a i tak zawsze znajdą się takie osły co i tak powiedzą "moja krowa". No i co zmieni to podforum, skoro i tak wątek opisany!! a takie jełopy wchodzą, a potem się bulwersuja, ż jak to :? kurcze trudno mi coś napisaćwiecej, chyba brak mi argumentu na takie sztuki, bo polemika to słowo trudne dla niektórych do wypowiedzenia, a co dopiero do urzeczywistnienia w praktyce :mrgreen: śmiech we mnie wzbiera i takie zniechęcenie do ciasnoty umysłowej, graniczące z uczuleniem :!: a żeby nie było jestem hetero. I co mi powiesz... :?:
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sro 30 Maj, 2007   

Zgadza się :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Widzi ciemnota co jest napisane. To po cholerę się tu pcha. Jestem pewnien, że na forum typowo homosexualne tez wchodzi żeby siac tam swoje opinie na tamaty, których tak naprawdę nie zna. I tyle.
_________________
PZDR BASF
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Sro 30 Maj, 2007   

nie mam nic przeciwko działom tematycznym - ale z jakiej racji użytkownicy o orientacji homoseksualnej mają mieć swoiste getto??

czy to forum jest przeznaczone dla heteroseksualistów? i dlatego mamy mieć "swój" dział??

poza tym MY NIE KOCHAMY INACZEJ - KOCHAMY TAK SAMO!!!
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sro 30 Maj, 2007   

malapalka napisał/a:
te forum jest o sprawach meskich ( ludzie poszukujacy jakiejs wiedzy o penisie jak go powiekszyc i takie inne pierdoly) o tym jest te forum jak sama nazwa wskazuje spraw "meskich" a wy pedaly nie macie zadnej meskosci w sobie Ty jestes smieszny



Olewam Cię dzieciaku. Odrób lekcje a potem sobie powiększaj penisa. Matole. Przepraszam za te epitety ale na inne nie zasługujesz. Pewnie co niedziela jesteś w kościele a tu teraz piszesz takie brednie. Ale to jest prawda. ten kraj jest cały takich "katolików" jak ty. Wiem, pewnie zaraz napiszasz, że nei chodzisz do kościoła i nei jestes katolikiem. Życze ci tylko z całego serca aby Twój syn był w przyszłości gejem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
PZDR BASF
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group