Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Porpawienie erekcji(twardości)
Autor Wiadomość
Pionasek 

Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 12
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon 28 Maj, 2007   Porpawienie erekcji(twardości)

Czesc mam pytanie czy musze robic wszyzstkie cwiczenia czy moge tylko zrobic czwiczenie PC Flex Basic a nastepnie te same zwiczenie dla zaawansowanych czy musz cwiczyc wszystko?? Wielkosci nie chce powiekszac bo jestem zadowolony (19cm) wiec po co mi wiecej tylko mam za slaby miesiec PC wiec czasem opada:/... to jak??
 
 
Fantom17

Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 235
Wysłany: Wto 29 Maj, 2007   

wystarczy jak bedziesz robil PC Flex Basic,tylko nie codziennie tylko rob ze 1 dzien cwiczen i 2dni odpoczynku.Bedzie dobrze:)
 
 
Pionasek 

Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 12
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto 29 Maj, 2007   

Dzieki Fantom:)
 
 
penis.com.pl
viamax
michalpolska 

Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: torun
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007   

Co to jest za ćwiczenie PC Flex Basic bo tem mam proble m prosze o napisanie
 
 
Maro89 

Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 2
Skąd: Lubin
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007   

wlansie co to jest za cwiczenie ...bo potrzeboje pomocy...prosze o doklady opis co i jak.... :oops:
 
 
juicy7 


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 66
Skąd: USA
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007   PC Flex to .....

To jest podstawowe ćwiczenie na rozwinięcie mięśni PC. Dzięki temu możesz kontrolować wytrysk, lecz zanim do tego dojdziesz może zająć ci dużo czasu. Także polepsza erekjce. Te ćwiczenie wykonuje się po krótkiej rozgrzewce i siedząc wyprostowany na np. krześle z penisem w stanie powyżej 50% erekcji i sprawiasz aby twój penis podskakiwał przez 3 sekundy. Na początku rób 50-100 razy, a potem systematycznie zwiększaj ilość wykonywanych prób do 400. Jeżeli chcesz więcej wiedzieć na ten temat, looknij na download na tej stronie i ściągnij ebook-a z ręcznymi ćwiczeniami powiekszania penisa. Znajdziesz tam spis treści i tam odnajdziesz PC Flex i inne tego typu ćwiczenia.
 
 
zenek123456789 

Wiek: 38
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: Wloclawek
Wysłany: Nie 04 Lis, 2007   

Po tej metodzie będzie twardziejszy i pozwoli na dłuższe i czestrze stosunki z partnerka :twisted: I pozwoli dluzej uprawiac sexs?????? :?:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group