Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     w czym śpicie?
Autor Wiadomość
Damian2006 

Wiek: 24
Dołączył: 28 Sie 2021
Posty: 51
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 31 Paź, 2021   

Wczoraj udało mi się spać nago i mój brat też zaczął :)
 
 
CEDRIK 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 44
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Pon 10 Sty, 2022   

Ja mam słabo ogrzewany pokój, przzy mocnych zimach było że rano się budziłem i było mniej niż 15 stopni(Momentami kołdra i trzy koce). Nauczyłem się spać w piżamach z długim rękawem . I w zasadzię śpię tylko w takich. W lecie zdarza mi się spać w samych luźnych bokserkach, bardzo rzadko nago niestety, bo przyzwyczajony jestem że śpię mocno ubrany
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 11 Sty, 2022   

CEDRIK napisał/a:
Ja mam słabo ogrzewany pokój, przzy mocnych zimach było że rano się budziłem i było mniej niż 15 stopni(Momentami kołdra i trzy koce). Nauczyłem się spać w piżamach z długim rękawem . I w zasadzię śpię tylko w takich. W lecie zdarza mi się spać w samych luźnych bokserkach, bardzo rzadko nago niestety, bo przyzwyczajony jestem że śpię mocno ubrany


W sumie ponoć najlepiej śpi się w niskich temperaturach (chociaż dla mnie te 15 stopni to raczej ekstremalnie).

Sam staram sie utrzymywać temperaturę ok 18 stopni.
 
 
penis.com.pl
andropenis
buldogang 

Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 144
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 17 Sty, 2022   

Ja ogólnie też wolę jak jest chłodniej w sypialni. Tak maksymalnie 18 - 19 stopni. Kiedyś zdarzyło mi się u znajomego, jak było około 23 stopnie, to myślałem, że zejdę. Raz, że się nie wsypałem a dwa, że jeszcze bardziej byłem zmęczony.
CEDRIK, polecam spanie nago, ja uskuteczniam to już od paru ładnych lat i sobie chwalę. Kiedyś też spałem w bokserkach, ale teraz tylko na waleta.Najwygodniej i najprzyjemniej. A co do przyzwyczajeń to łatwo można je zmienić :)
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 18 Sty, 2022   

buldogang napisał/a:
Ja ogólnie też wolę jak jest chłodniej w sypialni. Tak maksymalnie 18 - 19 stopni. Kiedyś zdarzyło mi się u znajomego, jak było około 23 stopnie, to myślałem, że zejdę. Raz, że się nie wsypałem a dwa, że jeszcze bardziej byłem zmęczony.
CEDRIK, polecam spanie nago, ja uskuteczniam to już od paru ładnych lat i sobie chwalę. Kiedyś też spałem w bokserkach, ale teraz tylko na waleta.Najwygodniej i najprzyjemniej. A co do przyzwyczajeń to łatwo można je zmienić :)


Spisz sam czy z druga osoba?
 
 
buldogang 

Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 144
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 18 Sty, 2022   

Od krótszego czasu częściej sypiam sam, ale przez dłuższy czas spałem regularnie z drugą połówką i również nago. Za bardzo się przyzwyczaiłem i tak dla mnie najwygodniej.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 19 Sty, 2022   

buldogang napisał/a:
Od krótszego czasu częściej sypiam sam, ale przez dłuższy czas spałem regularnie z drugą połówką i również nago. Za bardzo się przyzwyczaiłem i tak dla mnie najwygodniej.


A jak na pomysł spania nago reaguje druga połówka? Czy również śpi nago?
 
 
buldogang 

Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 144
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 19 Sty, 2022   

Jak już sypiam z drugą połówką, to już widziała mnie nago, więc nie ma jakiegoś zdziwienia i zakłopotania, przeważnie to normalna reakcja. Kwestia przedstawienia sprawy. Po prostu mówię, że przyzwyczajony jestem do spania nago, nie widziałem do tej pory u nikogo przerażenia w oczach :D
A druga połówka to zależy, nikogo też nie zmuszałem do tego. Przeważnie śpią w jakiejś koszulce albo piżamie, rzadziej nago, choć jedną namówiłem i sie przyzwyczaiła.
 
 
gotb 

Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 226
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 07 Lut, 2022   

Ja przyzwyczaiłem moją obecną drugą połówkę do spania nago. Nie wyobrażamy sobie teraz, że można inaczej.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 452
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 07 Lut, 2022   

U mnie jest w nocy jakieß 19 stopni i ostatnio śpimy w piżamach, jakoś przy tej temperaturze nie da się inaczej
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 23 Mar, 2022   

My mamy w sypialni około 22stC. Jak jest mniej to mi zimno w to co wystaje spod kołdry, ręce,nogi. Partnerka też woli tak ciepło.

A na czas seksu włączam farelek, by spokojnie i przyjemnie można było się kochać bez kołdry i *gorąco* taki farelek polecam :-D

[ Dodano: Sro 23 Mar, 2022 ]
Kiedyś nie byłem taki zmarźluch, ale jakoś od trzyciestki, często marznę jak się nie ruszam.
 
 
Tomm2 

Dołączył: 06 Kwi 2022
Posty: 10
Skąd: W.
Wysłany: Sro 06 Kwi, 2022   

A ja jestem jak kaloryferek... Więc często nago
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2022   

DTTPO napisał/a:
My mamy w sypialni około 22stC. Jak jest mniej to mi zimno w to co wystaje spod kołdry, ręce,nogi. Partnerka też woli tak ciepło.

A na czas seksu włączam farelek, by spokojnie i przyjemnie można było się kochać bez kołdry i *gorąco* taki farelek polecam :-D

[ Dodano: Sro 23 Mar, 2022 ]
Kiedyś nie byłem taki zmarźluch, ale jakoś od trzyciestki, często marznę jak się nie ruszam.


Sam ogólnie polecam klimatyzację ;) Można w zimne dni grzać, w ciepłe dni właczyć funkcję grzania i jest jak taki farelek.
 
 
penis.com.pl
viamax
ByczekTen 

Dołączył: 18 Kwi 2021
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 05 Maj, 2022   

Ja najczęściej śpię w luźnych bokserkach lub całkowicie bez niczego. Nie lubię w obcisłych, bo wolę swobodę haha
 
 
qwerty882 

Wiek: 25
Dołączył: 28 Gru 2016
Posty: 123
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Czw 05 Maj, 2022   

Generalnie u mnie pełen przekrój od jockstrapów przez slipy boksy i bez niczego różnorodnie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group