Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     prblem z napletkiem!
Autor Wiadomość
radek8889 

Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007   prblem z napletkiem!

Czy pierwsze ściągnięcie napletka coś zmienia? Mój problem polega na tym, że przez długi czas uważałem, że przez jakąś wadę budowy penisa nie mogę ściągnąć całego napletka. Bez problemu bowiem schodził mi tylko do ok. 1/5 żołędzi. Przeszedłem nawet na tym do porządku dziennego. Jakiś czas temu jednak pomyślałem, że może jednak jestem zupełnie normalny i po prostu trzeba się odważyć i pociągnąć tą skórkę mocniej. No i dziś rano udało mi się ściągnąć cały napletek. Problem w tym, że nie moge teraz wrócić do poprzedniego stanu - wygląda to tak, że nie moge zakryć całej żołędzi, jakby napletek gdzieś sie zawinął. Czy to jest normalne? Czy też tak mieliście? Może nie mam się czym przejmować?
 
 
ame

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 74
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007   

to nie jest "normalne". napletek powinien wracać do poprzedniego stanu. po mojemu to jest stulejka, lepiej za dużo i na siłę przy tym nie kombinować ..........
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group