Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Moment wejścia członka do pochwy
Autor Wiadomość
mateusz_papuga

Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 92
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

życzę wam jeszcze więcej ataków i niech w końcu ktoś zniszczy ten gniot, który sam w sobie jest zarodkiem wszelakich "skrzywień psychicznych". [ w domyśle chodzi o FORUM ][/quote]



kolejny przykład jak to trafnie napisał macieks, :
macieks napisał/a:
eśli ktoś was kiedyś spyta co to jest dziecko neostrady - pokażcie mu ten post...

W Dodatku dziecko które ma bardzo wrażliwych rodziców.... A co mamusia ci pewnie jeszcze siusiaka myje co? :mrgreen:
_________________
kochaj i żyj na wysokich obrotach...
Byle by łózek nie łamać ;]
Pozdr.
 
 
heroes84 


Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 377
Skąd: łodź
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

Mateusz_papuga podsumowanie zajebiste !!!
 
 
mateusz_papuga

Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 92
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

Dziękuję heroes84, ale tak to trzeba robić jak na forum wchodzą dzieci poniżej 16 lat i IQ poniżej -100 :mrgreen:
_________________
kochaj i żyj na wysokich obrotach...
Byle by łózek nie łamać ;]
Pozdr.
 
 
penis.com.pl
bathmate
heroes84 


Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 377
Skąd: łodź
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

aż 100 mu dajesz?????????
troche przesadziłeś :)
 
 
mateusz_papuga

Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 92
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

na minus patrz no tam dobrze :mrgreen:
_________________
kochaj i żyj na wysokich obrotach...
Byle by łózek nie łamać ;]
Pozdr.
 
 
heroes84 


Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 377
Skąd: łodź
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

sorki, myślałem że to myślnik :)
nie żałujmy, niech będzie -200 :)
 
 
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

Ale mu schlebiacie ... ja bym dał - nieskończoność... esencja głupoty 8)
_________________
"I gotta girl in Paris I gotta girl in Rome
I even gotta girl in the Vatican Dome
I gotta girl right here I gotta girl right there
and I gotta girlfriend everywhere"
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   odp

a ja myśle że koleś ma troche racji (nie mówie tu o obrażaniu forumowiczów) tylko o pokazywaniu swoich zdj podczas stosunku innym. Zależy jakie kto tam ma wartości mi np by było głupie pokazywac zdj mojej kobiety (nagiej) innym łebkom :) w tym uważam że ma troche racji. Heroes i jego kobieta lubia to akurat i nie mają zachamowań więc nie ma się czemu dziwić. Można tu też dostrzec zazdrość ale z 2 str można też pomyśleć że heroes popisuje się że ma tak fajnie :>...
_________________
Ani smutku ani łez moje życie jest the best :)
 
 
heroes84 


Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 377
Skąd: łodź
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

Tylko trzeba się zastanowić co mi da popisywanie??
Uważam że większość moich rówieśników ma tak samo fajnie jak ja, ale może się krępują, może wstydzą. Uważam nawet, że wielu ma o wiele lepiej ode mnie, i uważam że też wielu częściej uprawia seks ode mnie. Różnica polega na tym, że ja i moja dziewczyna lubimy robić sobie fotki podczas seksu i bardzo dobrze się przy tym bawimy, a potem lubimy poczytać jak nas ludzie oceniają (nie znając naszych charakterów tylko widząc nasze ciała).
Dla kontrastu powiem że z moją poprzednia dziewczyną nie mam żadnego intymnego zdjęcia, bo mi po prostu nie pozwalała. Więc wszystko jes kwestią podejścia.
Teraz to już nie wiem czy mam kontynuować wstawianie fotek...

[ Dodano: Sro 27 Cze, 2007 ]
Poza tym gdybym podał imię nazwisko, adres to by dopiero było popisywanie.
Tu jesteśmy anonimowi i żadnych korzyści z publikacji fotek nie mamy. Korzysci mają ci co je oglądają, bo kto z nas nie lubi popatrzeć na seks :)
 
 
Fantom17

Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 235
Wysłany: Czw 28 Cze, 2007   

Nie zgadzam sie z toba strikerx bo rownie dobrze moglbys powiedziec ze popisuje sie ten ktory wstawia zdjecia swojego penisa do "galerii dumy meskiej" zakladajac ze pałka danego osobnika jest duzych rozmairow(a bylo tu kilka takich),skoro jest nawet galeria moszny :lol: to dlaczego nie taka?........a dopoki heroes nie pokazuje twarzy swojej dziewczyny to mysle ze wszystko jest wporzadku bo taki "łebek" nie ma mozliwosci rozpoznania jej na ulicy a wiec jej intymnosc dostepna jest tylko dla niego(ja tak rozumuje i to jest moje zdanie).

Pozdrawiam i mysle ze nie ma sensu kontynuowac tej dyskusji bo kazdy ma swoje stanowisko oraz wzorce i normy postepowania.
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Czw 28 Cze, 2007   

zamiast pieprzyć głupoty proszę o nowe foteczki :P :P:P
a tak w ogóle to miło dowiedzieć sie że jestem lesbijką :P :P:P
MODERATORZE PROSZę O USUNIęCIE KILKU POSTóW Z TEGO TEMATU BO TYLKO NISZCZą POZIOM FORUM !!!
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 28 Cze, 2007   odp

Fantom17 napisał/a:
Nie zgadzam sie z toba strikerx bo rownie dobrze moglbys powiedziec ze popisuje sie ten ktory wstawia zdjecia swojego penisa do "galerii dumy meskiej" zakladajac ze pałka danego osobnika jest duzych rozmairow(a bylo tu kilka takich),skoro jest nawet galeria moszny :lol: to dlaczego nie taka?........a dopoki heroes nie pokazuje twarzy swojej dziewczyny to mysle ze wszystko jest wporzadku bo taki "łebek" nie ma mozliwosci rozpoznania jej na ulicy a wiec jej intymnosc dostepna jest tylko dla niego(ja tak rozumuje i to jest moje zdanie).

Pozdrawiam i mysle ze nie ma sensu kontynuowac tej dyskusji bo kazdy ma swoje stanowisko oraz wzorce i normy postepowania.


no niby ta intymność jest dostępna tylko dla niego, mi bardziej chodzi o to uczucie wewnątrz o przekonania. Myślę że heroes wie o co chodzi bo pewnie pytał wcześniejszą partnerkę dlaczego nie zgadza się na fotki?
_________________
Ani smutku ani łez moje życie jest the best :)
 
 
roboMOD
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Cze, 2007   

Jak cos sie dzieje piszcie na priv. Ja nie czytam wszystkich postow.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
fisz1 


Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 32
Skąd: zTądiZowąd
Wysłany: Pon 16 Lip, 2007   

-----
  
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Pon 16 Lip, 2007   

zajebiste :P :P:P
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group