Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nie rozmiar najważniejszy, a pozycje.. :)
Autor Wiadomość
Nilson 


Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 7
Skąd: z jamajki
Wysłany: Sro 09 Maj, 2007   Nie rozmiar najważniejszy, a pozycje.. :)

No to tak, ja mam 16 lat. Mój penis ma 11 grubości i 13 długości, powiedzmy sobie szczerze - jest mały, ale ja się tym zbytnio nie przejmuje, bo moja dziewczyna mnie takiego akcteptuje :wink:
Bardzo bym był wdzięczny jakbyście mi poradzili w jakich pozycjach dziewczyna najbardziej będzie odczuwam rozkosz przy moim rozmiarze? Może macie jakieś fajne stronki z pozycjami? jak tak to umieszczajcie je w tym teamcie :)
Ja osobiście lubie pozycje "na jeźdźca" ale moja partnerka w tej pozycji nie rozkoszuje się tak bardzo jakbym tego chciał.. Poradźcie ludzie :)
Jest napewno wielu doświadczonych Mężczyzn, którzy kochali się z różnymi kobietami i wiedzą jak to robić, więc prosze wasm bardzo o rade :wink:
Z góry dziękuje wszystkim za pomoc :wink:
pozdrawiam,
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Sro 09 Maj, 2007   

jak jest mniejszy spróbuj jeżdzca ale tak że partnerka siedzi do Ciebiue odwrucona plecami może sie też lekko pochylic do przodu to tez zależy jaki masz wzwód czy raczej w góre czy raczej w dół czy w bok??
na pieska i wszelkie pozycje od tyłu wydaja mi sie dobre:P
pozatym jak masz wygimnastykowana partnerke to niech położy sie na plecach pod ledzwiową czesc kregosłupa weźmie poduszkę a nogi podniesie do góry tak żeby je miała przy głowiea lekko rozchylona tak by znajdowały sie po obu stronach głowy jak żadko ćwiczy może ja złapać skurcz niech wyprostuje noge a stope stara sie przyciagnac do piszczela jak beda ja łapały skurcze a pozaycja sie spodoba niech łyka potas z magnezem i witamina b6 i oczywiście jak twierdzisz że jest za mały sa wibratori i minetka z palcuweczka
milej zabawy
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
ankylosaurus 


Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 96
Skąd: kraków
Wysłany: Wto 15 Maj, 2007   

Jak zapewne wiesz - łechtaczka to klucz do sukcesu. :D Dlatego, na prosty rozum, trzeba ją stymulować podczas stusnku. xd
http://www.mediweb.pl/sex/vad03a.php?poz=pozE
kilka pozycji, w których łechtaczka jest stymulowana - większa szansa na zaspokojenie! :D Powodzenia, pozdro
 
 
penis.com.pl
andropenis
Nilson 


Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 7
Skąd: z jamajki
Wysłany: Sob 19 Maj, 2007   

paulinka:

troche to skomplikowane co napisałaś, ale jak to mówią, dla odważnych świat należy więc porozmawiam z partnerką o tej pozycji :wink:

ankylosaurus:
dziekuje bardzo za stronke i za dobrą rade :)

hihi jesteście naprawde dobrymi ludźmi :) DZIĘKUJE :oops:
 
 
ankylosaurus 


Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 96
Skąd: kraków
Wysłany: Nie 20 Maj, 2007   

Nilson napisał/a:
paulinka:

troche to skomplikowane co napisałaś, ale jak to mówią, dla odważnych świat należy więc porozmawiam z partnerką o tej pozycji :wink:

ankylosaurus:
dziekuje bardzo za stronke i za dobrą rade :)

hihi jesteście naprawde dobrymi ludźmi :) DZIĘKUJE :oops:


teraz ja mam pytanie, jakich prezerwatyw używasz?
np. w Durexie niby średnica ma 5,5 cm... a jak mierzylem wyszlo zupelnie inaczej.
 
 
stringus100


Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 4
Wysłany: Sro 23 Maj, 2007   

...
  
 
 
Nilson 


Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 7
Skąd: z jamajki
Wysłany: Sro 23 Maj, 2007   

Jeszcze nigdy nie używałem prezerwatyw, bo moja partnerka bierze tabletki...
ankylosaurus, masz podobny rozmiar do mojego ?
  
 
 
ankylosaurus 


Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 96
Skąd: kraków
Wysłany: Sro 23 Maj, 2007   

Nilson napisał/a:
Jeszcze nigdy nie używałem prezerwatyw, bo moja partnerka bierze tabletki...
ankylosaurus, masz podobny rozmiar do mojego ?

[ Dodano: Sro 23 Maj, 2007 ]
stringus100 to moje drugie konto- pomyliło mi się i wszedlem na tamto :shock:


Eeee... aha - to nie było sprawy ;] Nie, ja mam 15 cm, ale tak byłem ciekaw. Zresztą, te o których wcześniej pisałem okazały się dobre, po prostu byłem ciekaw :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group