Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Galeria i rozmowy - Zdjęcia Gatek, Majtek, stringów,bielizny
Autor Wiadomość
turituri 

Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 4
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007   

dar862 napisał/a:
jak widzę gościa owłosionego jak małpa i jeszcze w bezrękawniku to zbiera mi sie na wymioty!! jak można tak wyjść na ulice co za brak higieny!!! :!: :|


Zgadzam sie z tym calkowicie:P moj sasiad tak chadza po osiedlu a ma jakies 20 lat:P oblecha i tyle;]
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007   

dar862 napisał/a:
jak widzę gościa owłosionego jak małpa i jeszcze w bezrękawniku to zbiera mi sie na wymioty!! jak można tak wyjść na ulice co za brak higieny!!! :!: :|

moim zdaniem przesada p[rzecież jak ktoś ma włosy to nie jego wina a mysle że nikomu nie chciałby sie wszystkiego depilowac to bolesne a golic codziennie to kłopotliwe
mój obecny chłopiec ma sporo włosków i chodz kiedys tego nie lubilam jak go poznalam i poikochałam teraz wydaje mi sie to bardzo meskie :)
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
dar862 

Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 156
Skąd: z konopi
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007   

wybacz, ale jak masz włosy na przedramionach i pod pachami to jak na litość boska można zakładać bezrękawnik!! to tak jakby kobieta założyła spódnice przed kolano i "zapomniała" o eksterminacji owłosienia na nogach!! nie do przyjęcia :?
 
 
penis.com.pl
masturbator
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007   

dar862 napisał/a:
wybacz, ale jak masz włosy na przedramionach i pod pachami to jak na litość boska można zakładać bezrękawnik!! to tak jakby kobieta założyła spódnice przed kolano i "zapomniała" o eksterminacji owłosienia na nogach!! nie do przyjęcia :?

pachy goli :) na przed ramieniach nie ma dużo ma sporo na klatce i brzuszku
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
dar862 

Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 156
Skąd: z konopi
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007   

no to oki przecież nie wychodzi bez t-shirt'u na ulice!!!;p ja pisze o takich gościach(zwłaszcza jeden koles rzuca mi się w oczy, aż boli!!) przedramiona owłosione i cały jak mamut, a łazi w bezrękawnikach!!! koszmarny widok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007   

w niedziele mną plaży wryło mnie w ziemie zobaczyłam kolesia co na plecach miał tyle włosów że wielu chciałby mieć tyle na głowach po prosty on bardziej jakaś małpkę przypominał szkoda mi sie go zrobiło ale chłopak sie zapytał czy mogłabym z takim kręcić gdyby był młodszy -bo miał z 40 lat -a le bez zastanowienie odpowiedziałam że nie naprawdę podziwiam kobiety które kochają takie orangutaniki :)
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
artemis

Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 3
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007   

podobają mnie sie wasze piesczotliwe określenia typu małpka, orangutanki, po prostu boskie :D respect dla was :mrgreen:
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007   

artemis napisał/a:
podobają mnie sie wasze piesczotliwe określenia typu małpka, orangutanki, po prostu boskie :D respect dla was :mrgreen:

po prostu staram sie nikogo nie obrażać a wyrazić swoje emocje:)
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
bad ziom 

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 111
Skąd: Kraina Rozkoszy
Wysłany: Sro 23 Maj, 2007   

Wg mnie owlosienie to jedna z oznak meskosci, nie mam zamiaru ani golic pach ani niczego innego, na arzie nie mam stosunkow sexualnych, kto wie, moze pozniej zaczne golic, teraz mis ie podoba tak, jak ejst
niedlugo, jak to mowicie - przyjdzie moda, na golenie nog, teraz wam wydaje sie to oblesne ale zobaczycie ze za kilka lat to bedzie norma, zalosne...
 
 
dar862 

Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 156
Skąd: z konopi
Wysłany: Sro 23 Maj, 2007   

żałosne, nie żałosne! kwestia higieny i estetycznego wyglądu;p żałosne to jest chodzić jak małpa w bezrekawniku!!! :? z czasem zrozumiesz(tak mi się wydaje) te racje :wink:
 
 
ankylosaurus 


Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 96
Skąd: kraków
Wysłany: Sro 23 Maj, 2007   

dar862 napisał/a:
żałosne, nie żałosne! kwestia higieny i estetycznego wyglądu;p żałosne to jest chodzić jak małpa w bezrekawniku!!! :? z czasem zrozumiesz(tak mi się wydaje) te racje :wink:


Ciągle zakrywasz się tym jednym przykładem faceta w bezrękawniku - człowieku, jak chcesz to się gol na nogach, rękach, dupie, jajkach i brodzie - nikomu to nie przeszkadza. Ale skoro ktoś ma włosy na klacie i nie goli ich sobie codziennie z obrzydzeniem, to nie nazywaj tego brakiem higieny - włosy są i będą, jeżeli brzydzisz się ich w najbardziej popularnych miejscach, to chyba masz problem z akceptacją dla ciała człowieczego.
Fakt, faktem - busz włosów na plecach i ramionach upodabnia każdego do małpy i ja napewno bym się ogolił - ale nie można wciąż powoływać się na teeen sam przykład.
 
 
dar862 

Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 156
Skąd: z konopi
Wysłany: Sro 23 Maj, 2007   

fakt ciągle wracam do tego samego bo niestety widzę go codiennie, ale uwierz to nie jest odosobniony przypadek!!! nie mówię, żeby golić/ depilować całe ciało!! są to niech sobie będą! tylko wystawianie ich na pokaz publiczny i nie mam tu na myśli plaży jest dla mnie nie do przyjęcia!!! moje zdanie i mam do niego prawo! :P
 
 
ankylosaurus 


Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 96
Skąd: kraków
Wysłany: Czw 24 Maj, 2007   

Ano spoko, miej swoje zdanie, miej :D Po prostu Twoje wypowiedzi uznałem za totalny anty-owłosieniowy apel, ale rozumiem, to "pokazywanie" dziczy na plecach... Może się chłopu podoba jak mu na ramionach powiewa... dziwne, ale bywa :P
 
 
penis.com.pl
masturbator
heroes84 


Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 377
Skąd: łodź
Wysłany: Czw 24 Maj, 2007   

Myśle, drogie panie i drodzy panowie, że na temat owłosienia możnaby nowy temaz założyć. Też znam pana, który ma plecy sporo owłosione. Ja bym do czegoś takiego nie dopuścił, ale prawda jest taka, jedni wolą ananaski a drudzy brzoskwinki :)
Więc wracam do tematu i umieszczam fotke :

 
 
dar862 

Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 156
Skąd: z konopi
Wysłany: Czw 24 Maj, 2007   

heroes84 napisał/a:
Myśle, drogie panie i drodzy panowie, że na temat owłosienia możnaby nowy temaz założyć. Też znam pana, który ma plecy sporo owłosione. Ja bym do czegoś takiego nie dopuścił, ale prawda jest taka, jedni wolą ananaski a drudzy brzoskwinki :)
Więc wracam do tematu i umieszczam fotke :

Obrazek

i to jest dobry przyklad normalnie nienadmiernie owłosionego faceta!! bo prosze Państwa WSZYSTKO Z UMIAREM!! :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group