Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Krem Largo i inne kremy powiększjące
Autor Wiadomość
novy1

Wiek: 41
Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 59
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2007   Krem Largo i inne kremy powiększjące

Z tego co wycztałem po necie, kremy usprawnijce penis są oparte na Largo. oryginalny Largo można jeszcze kupić po przystępnej cenie. Czy stosowł ktoś ten krem lub inny i czymógłby zdać sprawozdanie z działania. Ewentualnie coś polecić. Pozdr.
 
 
marcin060685 

Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: szczecin
Wysłany: Pon 20 Sie, 2007   

ja uzywalem roznych gowien.. penimax, penis fit, penis xl ... to badziewie zero efektow.. kupielm sobie tydzien temu ten kem largo o ktorym wpomniales ze od niego si ezaczelo wszystko... i pierwszy tydzien uzywania i efekty sa.. nei mierze sobie wacka bo po co?? ale na oko widze ze jest jedrniejszy, erekcja jest6 mocniejsza i acus ogolnie jest taki wiekszy.. nie wierz w przyrosty zedu 5-10 zm.. to kit.. max 2 cm w ciagu roku jak ci urosnie to bedzie.. tak wiec tabletki won, i inne kremy.. zastosuj largo (w niebieskiej tubie) w sexshopie za jakies 60-80 zl 9w zaleznosci od sklepu) kemy poprawiaja erekcje, ukrwienie i ogolnie tak jakby napulchniaja czlonka. wiec mie na co mazyc o gigancie majac 15 cm w majtach ;) ale i to jest dobre bo uniwersalne.. :) wiekszy nie wejdzie caly w kobiete ( i nie mozna si epowyzywac sexualnie) mniejszy nei jest zly.. tak wiec 15 cm to jets naprawde wystrarczajacy wacek (ja mam okolo 18) i jak wchodze caly w kobiee swoja to ona odczuwa bol (obijam sie o macice) ale krem largo nieco pogrubia wacka pprzez co sex jest naprawde taki glebszy i ostrzejszy :D
_________________
marcin060685
 
 
sill

Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 36
Wysłany: Pią 24 Sie, 2007   

A może polecicie coś na bardzo silną i długą erekcję?? U mnie problem wygląda tak,że na początku mi normalnie stoi, a później opada :x :(

Poradźcie coś.

[ Dodano: Pią 24 Sie, 2007 ]
Ludzie poradźcie coś!

[ Dodano: Wto 28 Sie, 2007 ]
Hejjj!! Pomóżcie!!
 
 
penis.com.pl
bathmate
Carlos 

Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: z domu
Wysłany: Wto 28 Sie, 2007   

ja na razie Ci nic nie mogę polecić bo sam stosuję Penimax tabletki, niby one też są na to żeby nie mieć problemów ze wzwodem. zobaczymy jakie będą efekty:)
 
 
sill

Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 36
Wysłany: Wto 28 Sie, 2007   

Poradźcie mi coś :( :(
 
 
derwish 

Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 17
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 29 Sie, 2007   

Kup dobie Black Stona taki maly sprej jak odswiezacz do ust...cos kolo 60zl
 
 
sill

Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 36
Wysłany: Sro 29 Sie, 2007   

A na co ten Black stone jest?? Bo ja potrzebuje coś takiego żeby penis przez cały stosunek był twardy.
 
 
derwish 

Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 17
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 29 Sie, 2007   

No tak on wlasnei na to jest....nawet jak sie spuscisz to po tym preparacie nie opadnie tak szybko
 
 
marcin060685 

Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: szczecin
Wysłany: Pon 17 Wrz, 2007   

sill napisał/a:
żeby penis przez cały stosunek był twardy.


z penisem jest tak jak z innymi miesniami.. postoi sztywny i twardy ale po czasie oslabnie zeby odpoczac. po chwili znbow wstaje.. wazne jest tes napiecie sexualne, jakiesfantazje erotyczne.. jak ci opada to pomysl sobei o czyms co najbardzoej cie podnieca, wyobrazaj sobei ze "to robisz" (to co cie podnieca)
pompki raczej nic nie ddza bo one na chwile tylko usztywniaja penisa. po skonczeniu "wysysania powietrza" z komory penis powraca to stanu pierwotnego.. mozesz zastosowac cos co zatrzymuje krew w penisie (ciasna prezerwatywe albo gumke do wlosow - to dziala ;) nawet bardzo. zwlaszcza gumka do wlosow penis staje sie tak nabrzmialy ze az strach go dotykac. ale jednoczenie jest tez bardzo razliwy na dotyk i mozna za wczesnie dostac orgazmu) :)
_________________
marcin060685
 
 
deck22 

Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: polska
Wysłany: Nie 18 Lis, 2007   

Jak wyglada oryginalne pudelko Kremu LARGO?? ostatnio sobie kupiłem tylko nie wiem czy to nie podrobka... po jednej stronie jest napisane po niemiecku a po drugiej stronie po rosyjsku ;/
 
 
amadeus

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 44
Wysłany: Sob 29 Gru, 2007   

Ja sam nigdy czegoś takiego nie kupiłem (bo wstydzę się przed żoną), ale na allegro sprzedają takie:
 
 
mirek18 

Wiek: 35
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 72
Skąd: nowa ruda
Wysłany: Nie 30 Gru, 2007   

ja mam swoje 14 cm i zadnej kobiecie z ktora sie kochalem nie zawadzal :) problemow z erekcja te znie mam ani z zwodem :) kazde dnia o poranku maszt do gory :D
_________________
prawdziwy sajanin nie robi dwa razy tych samych blędoów
 
 
 
mastra

Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 62
Wysłany: Wto 01 Sty, 2008   

ale sie pochwaliłes i tyle do tematu wniosłes
 
 
penis.com.pl
viamax
Kolosal 

Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 16 Maj, 2009   

sill, Wydaje mi sie że na Twoj problem dobrym rozwiążaniem będzie pierścień sylikonowy ktory kosztuje pare zl < 10 także można to wyprobować

A ja tam efekty stosowania tabletek Penimax ?? Jaki przyrost ??

Pozdrawiam
 
 
AJEMdeMASTER 

Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 1
Skąd: berlin
Wysłany: Sro 01 Lut, 2012   

derwish napisał/a:
Kup dobie Black Stona taki maly sprej jak odswiezacz do ust...cos kolo 60zl



Black Stone to produkt na opoznienie wytrysku, a nie na utwardzenie penisa

na jakis ziolach,. Nie dzialajacy...
Polecam jak ktos za szybko konczy "stud 100" lub "super dragon 6000" mozna je na allegro kupic.. dragon tanszy i lepszy.. oba zawieraja lidokaine (uzywaja tego dentysci do znieczulania zebow) 3-5 psikniec i mozna go mlotkiem walic ;)
Wszystkie 3 testowalem na sobie (mam sklep z tym)

wiem ze nie ten dzial, ale tam ktos zle napisal wiec go poprawiam..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group