Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Masturbacja wspólnie czy osobno?
Autor Wiadomość
pecado

Dołączył: 30 Paź 2005
Posty: 2
Wysłany: Nie 30 Paź, 2005   Masturbacja wspólnie czy osobno?

Co według Was jest lepsze, ciekawsze, bardziej Was kręci: masturbacja z kimś (tej samej bądź przeciwnej płci) czy osobno w jakimś zacisznym kącie? A może macie jakieś specjalne techniki masturbacji?
 
 
Hannibal

Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 2
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 31 Paź, 2005   

Masturbacja w domowym zaciszu już mi się przejadła. Była dobra gdy byłem sam. Od czasu gdy jestem z moją kobietą po prostu już mnie nie kręci.
Ekscytująco jest masturbować się podczas oglądania masturbującej się partnerki. Można też masturbować się gdy ona robi striptiz. Polecam również wzajemną mastrurbację czyli "ja ją- a ona mnie"
 
 
Bruner

Dołączył: 20 Paź 2005
Posty: 21
Skąd: Szczecin/Gorzów
Wysłany: Sro 02 Lis, 2005   

Tak jak wyżej kolega powiedział, wzajemna masturbacja z partnerką sprawia dużo przyjemności, lecz nie bawie się już w to tak często jak kiedyś, bo mnie to już tak nie kręci jak prawdziwy seks, a jak już to nie robie tego ja tylko moja partnerka.
_________________
Amator Seksuolog do Usług...
 
 
penis.com.pl
viamax
Gość

Wysłany: Czw 03 Lis, 2005   

Hannibal napisał/a:
Masturbacja w domowym zaciszu już mi się przejadła. Była dobra gdy byłem sam. Od czasu gdy jestem z moją kobietą po prostu już mnie nie kręci.
Ekscytująco jest masturbować się podczas oglądania masturbującej się partnerki. Można też masturbować się gdy ona robi striptiz. Polecam również wzajemną mastrurbację czyli "ja ją- a ona mnie"


ja uważam że dla wielu masturbacja w duecie jest czymś ciekawym i podniecającym ,znam kilku chłopaków którzy lubią robic to razem a są heteroseksualni i lubią dziewczyny..wiec mysle ze to nie jest dziwne.......
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Czw 03 Lis, 2005   

W zalezności od tego ile mają owi koledzy lat... Bo jeśli tyle ile masz w nicku, to uwierz mi - nie jest to objaw heteroseksualizmu...
 
 
Gość

Wysłany: Pią 04 Lis, 2005   ODPOWIEDZ

Bruno Pelletier napisał/a:
W zalezności od tego ile mają owi koledzy lat... Bo jeśli tyle ile masz w nicku, to uwierz mi - nie jest to objaw heteroseksualizmu...


to nie jest wiek..jestem starszy/...a pozatym chyba nie jestes eskuologiem zebys wiedzial takie rzeczy.Chyba?
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Sob 05 Lis, 2005   Re: ODPOWIEDZ

michał17 napisał/a:
Bruno Pelletier napisał/a:
W zalezności od tego ile mają owi koledzy lat... Bo jeśli tyle ile masz w nicku, to uwierz mi - nie jest to objaw heteroseksualizmu...


to nie jest wiek..jestem starszy/...a pozatym chyba nie jestes eskuologiem zebys wiedzial takie rzeczy.Chyba?


Nie trzeba być seksuologiem aby wiedzieć, że wzajemnie masturbujący się młodzi mężczyźni (powyżej 17 roku życia, jak napisałeś) nie przejewiają przez to skłonności strikte heteroseksualnych. Z tego co napisałeś wnioskuję, że są biseksualni. Podobają im sie kobiety, ale nie pogardzą czyimś penisem w dłoni.
 
 
kobel

Dołączył: 25 Paź 2005
Posty: 1
Wysłany: Czw 24 Lis, 2005   

Tu mogę się zgodzic z Brunonem Peletier ale mogłbym dodac jeżeli są jeszcze w wieku dojżewania to masturbowanie się wspólnie nieoznacza zaraz biseksualizmu czy homo ale fascynacją ciałem kolegi i naodwrót wynikajacej z poznawania ciała własnego.Prawie co 4 lub 5 młody chłopak przez to przechodzi i jest to normalne .Potem naturalnie kształtują swą seksualność i sa wstanie zdecydowac i powiedzieć czy pociągaja ich chlopcy czy dziewczyny tylko niewielki procent staje się homo a częściej stają się hetero i zaprzestają takich zabaw.Zastanawiać możemy się wtedy gdy zabawy niepoprzestaja tylko na masturbacji.Pozdrawiam
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Wto 29 Lis, 2005   

Niewątpliwie, bardzo ciekawy punkt widzenia... Ale skąd Ty wziąłeś te informacje???
A co do tego, czy nie jestem seksuologiemmm. Może warto coś w tym kierunku zrobić - dobra myśl!
 
 
Kenny G

Dołączył: 28 Lis 2005
Posty: 18
Wysłany: Wto 29 Lis, 2005   

Niewiem jak ubrac to w słowa ,ale interesuje się psychologią i seksuologią obserwuje pewne zachowania i myslę myślę i czasem samo wychodzi radze sporóbowac bo posty twoje drogi Brunonie sa godne czytania bo czytam i bede nadal.Pozdrawiam
 
 
chlopak84 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 08 Gru, 2005   

Zdecydowanie masturbacja razem z kims lub kilkoma osobami :D
 
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Sob 10 Gru, 2005   

Łaaaaaa, to już grupen sex :P
 
 
antoni

Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 7
Wysłany: Pon 12 Gru, 2005   

Wzajemna masturbacja z dziewczyną nazywa się "petting"
 
 
penis.com.pl
andropenis
Rafał_90

Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 7
Wysłany: Wto 13 Gru, 2005   

szczeze mowic to samotna masturbacja powoli mnie nudzi :evil: chcialbym sprubowc z pulcia piekna (czyli kobiety :!: ) :D , i chyba jest bardziej przyjamna jak ci ktos wali
 
 
polish 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 26 Kwi, 2006   

:(
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group