Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mega problem z penisem!!!
Autor Wiadomość
lucas_cichy

Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 4
Wysłany: Pią 30 Mar, 2007   Mega problem z penisem!!!

Witam!!! Jakieś 3 tygodnie temu zauważyłem że z moim penisem dzieje się coś niedobrego. Wyskoczyly na nim dwie czerwone krostki, Po dwoch niach miałem stan zapalny żołędzia i otaczającej go skóry (strasznie piekło). Zaczął mi schodzić z żołędzia naskórek. Podejrzewałem że nabawiłem się od mojej partnerki grzybicy, wiec kupilem sobie clitromazolum i stosowałem przez jakies 1,5 tygodnia. Wkońcu się wybrałem do lekarza dermatologa-wenerologa. Lekarka skierowała mnie na badania krwi i wymaz cewki moczowej. Dzisiaj odebrałem wyniki, które wyszły dobrze (zarówno krew jak i wymaz). Po powrocie do domu jednak penis nadal mnie piecze (pogama płukanie chłodną wodą). Co to może być? Może ktoś miał coś podobnego? Prosze o radę. Dodam jeszcze że od jakiś 5 dni mam biały nalot na języku i co chwile mi zasycha w ustach (wydaje mi się że to jest związane z moim chorym penisem). W środe ide znów do lekarza zobaczymy co powie. Pozdrawiam!!!
Zdjęcia przedstawiają obecny stan mojego penisa.

IMGP0749.JPG
Plik ściągnięto 5755 raz(y) 23,75 KB

IMGP0746.JPG
Plik ściągnięto 5698 raz(y) 24,4 KB

IMGP0748.JPG
Plik ściągnięto 5670 raz(y) 25,02 KB

  
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 30 Mar, 2007   

Grzybica jak nic.
 
 
lucas_cichy

Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 4
Wysłany: Sob 31 Mar, 2007   

Też tak myśle. Ale wymaz z cewki moczowej nie potwierdził obecności grzybów. Jakie badania jeszcze powinienem przejść? Polecicie coś na mój język - biały nalot i malutkie białe krostki.
 
 
penis.com.pl
masturbator
PunX

Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 38
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2007   

mzoe powinno sie zbadac naskorek penisa,a nie wymaz,wymaz wykarze to co masz w cewce a ty masz najprawdopodobniej grzybice zoledzia
 
 
lucas_cichy

Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 4
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2007   

Dzięki za odpowiedzi w środe ide znów do lekarza może wreszcie dostane jakąś diagnoze i przepiszą mi jakieś leki. Pozdrawiam!!!

[ Dodano: Sro 04 Kwi, 2007 ]
Byłem już u lekarza i powiedział że wyniki są w porządku i wszystko jest ok. Powiedział że moge mieć alergię na latex i to moze byc od tego. Na wszelki wypadek przepisał mi Flumycon i mojej dziewczynie jakieś globulki. Pozdrawiam!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group