Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Skrzywiony penis :-((( - pytanie
Autor Wiadomość
brunet

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 1
Wysłany: Nie 25 Mar, 2007   Skrzywiony penis :-((( - pytanie

Witam wszystkich. Mam 29 lat i od 3 miesięcy mam skrzywionego penisa w lewą stronę. Czy ktoś z forumowiczów, znających się na budowie męskich narządów płciowych, mógłby mi napisać dlaczego męskie penisy ulegają skrzywieniu? I dlaczego mi w tym wieku penis się skrzywił. Rozumiem, jakbym np. dojrzewał, ale mając 29 lat?????? Czy moze to być spowodowane poprzez np. nerwy?? Byłem z tym u urologa i powiedzia mi,że nie mam się czym martwić, ponieważ jest to niewielkie skrzywienie. Jednak mi ono bardzo mocno przeszkadza wizualnie. Lekarz powiedział mi jeszcze, żebym zaakceptował ten stan i nie przejmował się nim, ponieważ gdy cały czas będe o tym myślał i gdy będę się denerwował tą sytuacją to możę dojść do takiej sytuacji, że przestanie mi w ogóle stawać:-(((((((((((. Dlaczego on już nie jest taki prosty jak jeszcze był rok temu?????? Czy penis w każdym wieku może się skrzywić???? I dlaczego w ogóle tak się dzieje:((((.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
 
 
maciek_88

Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 6
Wysłany: Pon 26 Mar, 2007   

wszystko jest ok, prawie 60 procent meżczyzn ta taki sam problem. jest to spowodowane ukrwieniem penisa. Co prawda są pewne ćwiczenia powodujace "wyprostowanie", ale nie wiem w ilu przypadkach to pomogło. Jezeli chcesz sprobowac to na tym forum sa pzedstawione taki ćwiczenia.
pozdrawiam
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

Lekko skrzywiony jest ok. Lepiej kobiecie dogodzi i nie sprawi zadnych problemów. Ciekawe jest ze u wiekszoci facetow wlasnie skrzywia sie w lewa strone...
 
 
penis.com.pl
viamax
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Czw 29 Mar, 2007   

bo maja kogos na lewo :P :P:P
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Szymon7 

Wiek: 35
Dołączył: 29 Lip 2005
Posty: 155
Skąd: Wrocław-okolice
Wysłany: Nie 22 Lip, 2007   

Hehe- tez mam na lewo :P
 
 
 
kamill 

Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 6
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 04 Sie, 2007   

no i ja mam na lewo.... :mrgreen:
 
 
blablabla55 

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2007   

Tez mam na lewo, ale wyczytałem że to od noszenia bokserek :) Nie wiem jaka w tym prawda, chociaż jest jeszcze druga teoria: że od masturbacji prawą ręką penis idzie w lewo, a lewą ręką penis idzie w prawo. No nie wiem, jakieś to dziwne ale wierze w teorię bokserek :)
 
 
buble-buble 

Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 76
Skąd: z polski
Wysłany: Wto 07 Sie, 2007   

to dobrze że ich nie noszę ;p bo i tak mam lekko skrzywionego... oczywiście w lewo :lol:
 
 
blablabla55 

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2007   

wiesz buble, moim zdaniem bokserki są o wiele wygodniejsze.. :)
 
 
buble-buble 

Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 76
Skąd: z polski
Wysłany: Wto 07 Sie, 2007   

no właśnie moim nie ;p ja się w nich czuję nie swojo, ale to chyba nie na temat teraz piszemy :P
 
 
LoseQ 

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 1
Skąd: mam wiedzieć??
Wysłany: Pią 10 Sie, 2007   

Oj biedne wasze kobiety chlopaki.... Macie kogos na lewo :D Ja tam mam zagietego w prawo. Bo wierny jestem :P :P

Wracając do tematu wcale mi to zagięcie nie przeszkadza.... Wiec nie masz się czym raczej przejmowac.... Bo sie faktycznie niepotrzebgnych kompleksow nabawisz...
Pozdrawiam
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pią 10 Sie, 2007   

LoseQ napisał/a:
Oj biedne wasze kobiety chlopaki.... Macie kogos na lewo Ja tam mam zagietego w prawo. Bo wierny jestem


No ja również mam skrzywionego w prawo i martwię się tym... PiS :P Co do noszenia bokserek to wydaje mi się do najbardziej higienicznym wyjściem.
_________________
PZDR BASF
 
 
kwiatek_elk 

Wiek: 32
Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 8
Skąd: Ełk
Wysłany: Wto 02 Paź, 2007   

Ja tam noszę bokserki. Ale się zastanawiam czy to nie przez to mam w lewą, bo całe życie śpie na lewym boku (tak mi najwygodniej) :-]
_________________
Jestem jaki jestem
 
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Leo8 

Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 42
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 04 Paź, 2007   

a ja mam w prawo :shock: :D jakiś problem?
 
 
xywqa 

Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 6
Skąd: poznań
Wysłany: Sob 05 Sty, 2008   

ja jestem leworęczny, masturbuję sie lewą ręką, śpię na lewym boku i mam skrzywionego w lewo więc wszystko mam na lewo :) i się tym nie przejmuje bo mój kuzyn ma dość mocno skrzywionego w dół
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group