Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem z prezerwatywą przez brak dostatecznej twardości
Autor Wiadomość
johnny

Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 1
Wysłany: Nie 11 Mar, 2007   Problem z prezerwatywą przez brak dostatecznej twardości

Cześć wszystkim,

ogólnie nie mam problemów z potencją i życie seksualne z żoną mamy udane. Problem pojawił się ostatnio, gdy ginekolog zalecił żonie odstawienie tabletek, musieliśmy się więc zdecydować na prezerwatywy. O ile bez gumki stosunek nie był dla mnie żadnym problemem, to problem pojawia się, gdy muszę założyć prezerwatywę. Raz, że wydaje mi się, iż moja erekcja jest zbyt "miękka" i prezerwatywa, miast rozciągnąć się ładnie na członku, to tylko go uciska, sprawia to wrażenie, jakby prezerwatywa była za wąska (stosuję durexy o śr. 56 mm). Co więcej, gdy tak męczę się i męczę z zakładaniem prezerwatywy, to w ogóle zaczynam tracić erekcję. Jaka może być rada na ten problem? Czy istnieją jakieś środki poprawiające ukrwienie w przypadku 'niepełnej' erekcji i które mogłyby pomóc mi w pozbyciu się tego problemu?
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Nie 11 Mar, 2007   

ile masz lat? nigdy wczesniej nie używałe prezerwatywy?
kup smakowe kich jobieta go całuje i ubiera gumke wtedy nie powinien osłabnąc z sił jeżeli masz grubego penisa sprubuj z wiekszym rozmiarem
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Gość

Wysłany: Wto 27 Mar, 2007   

Do Johnny

Cześć
Wydaje mi się ze wiem gdzie jest problem, choć nie wykluczam że się myle.
Mieszkam z kumplem który miał podobny problem (choć miał dziewczyne a nie żone, choc mysle ze to nie ma znaczenia w tych sprawach).
Jeżeli długo nie stosuje sie prezerwatyw to mózg zapomina o nich, tak jak by wogóle nie istniały :) . jesteście podczas cudownej gry wstepnej, zapominacie o bożym świecie i nagle trzeba wrócic na ziemie i załozyc gumkę. czasami moze troche paść atmosfera
przerywa sie pieszczoty i nagle mózg faceta odcina od siebie miłe doznania. Przez chwile opada troche erekcja i wtedy to juz zaczyna sie reakcja łancuchowa bo facet sie zaczyna denerwowac ze mu opada, moze mysli ze jego partnerka pomysli sobie ze jego nie podnieca, czy niech mysli cokolwiek złego. to juz klapa.
wiec rozwiazanie jest jedno z wielu:
Ja polecam kremy które można kupic w sex shopie ale równiez w aptece
np megapenis, penisxxl i wiele innych. w takich sklepach na pewno doradzą.
To oczywiscie nie są kremy powiekszające penisa ale działąją na zasadzie lepszego ukrwienia.
Poszerzają naczynia krwionośne w penisie dzxieki czemu penis staje sie grubszy ibardzo twardy i napewno nie opadnie. Poza tym powieksza doznania.
Bardzo polecam takie kremy, sam próbowałem. samo wcieranie kremu przez kobiete jest bardzo podniecające podczas gry wsteonej. Kremy takie kosztuj z 20 - 30 złotych ii dają swietny efekt.
Polecam, nawet jak by nie było tego małego problemiku. Świetny efekt.
Polecam
Pozdrawiam i cudownego zycia seksualnego w lateksie czy bez :)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
novy1

Wiek: 41
Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 59
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2007   

To zaburzenie erekcji. Erekcja powinna się utrzymywać podczas zakładania. Jeśli się bardzo denerwujesz i zakładasz ją pół minuty może troszkę opaść, no ale kondoma się powinno zakładać szybciej. Może złą stroną zakładasz? Pozdr.
 
 
sill

Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 36
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2007   

Jasna cholera!!! Nigdzie nie ma Tripotenu :x :( :( :(
Może ktoś mógłby mi pomóc????????
Prosze....
 
 
novy1

Wiek: 41
Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 59
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2007   

Stara dostawa ma datę ważności 30 kwiecień 07. J
Poproś ich to Ci sprzedadzą, bądź wyślą za free. Tydzień temu widziałem u nich w promocji po 3zł za opakowanie. Nic się nie powinno stać jak zjesz opakowanie w maju, zwłaszcza że to zioła, a nie jogurt.
Może za niedługo będzie nowa dostawa.
Jeśli nie kupisz to zostaje Ci jeszcze Penis Kraft. Też dobry, ale droższy.
Pozdr.
 
 
sill

Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 36
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2007   

No jest problem z tym Tripotenem :cry: podobno nie ma co się go spodziewać nawet w najbliższym czasie :cry:
A czy ten Penis Kraft jest lekiem, czy wspomagaczem...? Bo chodzi mi o to żeby raz kupić, a później żeby było już wszystko w porządku bez leku....
 
 
novy1

Wiek: 41
Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 59
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2007   

Moze napisz lub zadzwon do nich i poproś, aby Ci przesłali te opakowania które jeszcze mają, a które już tracą ważność 30 04.

Penis Kraft leczy. Ma skład zbliżony do leku Tripoten. Przyjmuje się najlepiej 2-3 tabletki rano po śniadaniu przez 15 dni.
Pozdr
 
 
sill

Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 36
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2007   

No tego Tripotenu już nie kupie... dzwoniłem :x
Ale zamówiłem sobie Penis kraft i dojdzie mi albo jutro albo w czwartek, więc będę regularnie łykał. Napisze o efektach.

Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group