Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mały guzek obok jądra
Autor Wiadomość
peters

Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 1
Wysłany: Sro 07 Mar, 2007   Mały guzek obok jądra

witam,
mam nastepujace pytanie:
obok lewego jadra mam ok 5 mm srednicy małego guzka, jakby polaczonego z jadrem jakims "wezlem". czy to jest guzek oznaczajacy raka jadra?
mam 22 lata i mam go chyba gdzies od 5 lat chyba, po tym jak kiedys dostalem uderzony w te okolicy podczas gry w pilke nozna.
z gory dziekuje za odpowiedz.
 
 
mareczek7

Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 3
Wysłany: Wto 13 Mar, 2007   

Ja też miałem takiego guza i 2 miesiące temu poszedłem do lekarza i w szpitalu 3 lekarzy stało przy mnie kazali mi sciagnąć spodnie zaczeli wszyscy mi dotykac jądra , masować i kazali mi zamknać oczy przytrzymali mnie i mi to wycieli, czyms tam spryskali wyjeli brzytwe i dalikatnie jeden z lekarzy przecioł moszne i guza w rękawiczkach wyjął i odciął. Na twoim miejscu zrobił bym to sam...man 21 lat. JAk masz jakieś pytania to pisz..
 
 
budnis 


Wiek: 44
Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 100
Skąd: z domu
Wysłany: Wto 13 Mar, 2007   

nie wim czy o tym samym myślimy. Bo ja też takie coś mam odkąt pamiętam i żadnej kontuzji tych okolic nie miałem. A co do ewentualnego nowotworu to myślę że to zbyt przejaskrawione. Ale jak nie daje ci spokoju ta myśl to idż do urologa.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group