Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     ból podczas stosunku gdy ma sie stulejke?
Autor Wiadomość
wertyui

Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 2
Wysłany: Pon 05 Mar, 2007   ból podczas stosunku gdy ma sie stulejke?

chciałbym sie zapytac czy jezeli mam stulejke(mam stulejke podczas wzwodu i spoczynku jednak widac wieksza częsc żołedzia) to podczas stosunku będe odczuwał ból? Kieruje to pytanie przede wszystkim do osób które juz uprawialy seks ze stulejką taką jaką ja mam, ale wysłucham z przyjemnoscia opinni wszystkich.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sro 07 Mar, 2007   

no to sproboj podczas wzwodu kiedy jak mowisz wychyla Ci sie wieksza czesc zoledzia sciagnac napletek nizej .. nawet bardzo nizej :P (nie poprawnie styl - wiem, hehe) i jezeli poczujesz bol no to masz odp :P
_________________
zawsze do usług ...
 
 
matiik

Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1
Wysłany: Czw 22 Mar, 2007   

ja ze stulejka uprawiałem seks i było oki ale mi sie wogóle nie zsówała skóra
był mniej wrażliwy i mogłem dłużej hehehe
 
 
penis.com.pl
viamax
bad ziom 

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 111
Skąd: Kraina Rozkoszy
Wysłany: Sro 28 Mar, 2007   

Ja sobię nie wyobrażam stosunku ze stulejką... Przecież tak nie da rady! Tzn boleć musi i nie ma żadnej przyjemności... :/
 
 
regy

Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 11
Wysłany: Wto 01 Maj, 2007   Re: ból podczas stosunku gdy ma sie stulejke?

wertyui napisał/a:
chciałbym sie zapytac czy jezeli mam stulejke(mam stulejke podczas wzwodu i spoczynku jednak widac wieksza częsc żołedzia) to podczas stosunku będe odczuwał ból? Kieruje to pytanie przede wszystkim do osób które juz uprawialy seks ze stulejką taką jaką ja mam, ale wysłucham z przyjemnoscia opinni wszystkich.


tzn. ja miałem stulejke wiekszą niż ty miałem dosłownie malusienką dziureczke przez którą mogłęm sie tylko wysikac :) nie było mowy o naciągnięciu napletka ale uprawiałem normalnie SEX czułem lekką przyjemność i nic mnie nie bolało. ale lepiej jak bys poszedł z tym do lekarze ja przeszedłem operacje i juz jestem w 100% sprawny i sex jest o 100% przyjemniejszy ! :]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group