Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     "Białe Krostki" Co to?
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Sro 28 Lut, 2007   "Białe Krostki" Co to?

Witam mam 18 lat i jakieś pół roku temu zauważyłem, że na mosznie i na spodniej części penisa, gdy naciągnę delikatnie skórę, widnieją nabrane czymś białe krostki pod skórą. Nie swędzą ani nie wdają mi się we znaki, jednak jest to dla mnie mało konfortowa sprawa.
Sprawdzałem czy wiciskanie coś daje jednak one sie regenerują. myśle że to są takie krostki od gruczołów włosowych tak jak czytałem wczesniej na forum, choc już sam nie wiem.

Może mi ktoś ewentualnie powiedzieć co to może być, i czy powinienem iść z tym do lekarza? a jak już to do jakiego? I czy można to wyleczyć?
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 07 Mar, 2007   

Cebulki włosów.
 
 
Gość

Wysłany: Nie 11 Mar, 2007   

Hmm cebulki włosów... ale z nich nie wyrastają włosy, więc nadal taka hipoteza jest realna?
 
 
penis.com.pl
masturbator
Georgx4


Wiek: 36
Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 125
Skąd: Ziema
Wysłany: Nie 11 Mar, 2007   

tez mam takie biale krostki i sa to cebulki wloskow :) nie zawsze wyrastaja z nich wloski a z niektorych tak sam nie wiem dlaczego wiec nie masz sie czym martwic
_________________
żyj tak abyś niczego nigdy nie żałował.
 
 
rezostor

Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2007   

A ja bym przeszedł sie do lekaża...tez miałem podobny problem i bagatelizowałem..no i okazało sie że to jakieś kłykcie!!! fakt leczenie szybkie i nicnie ma ale piekące cholernir i ponoc zawsze moze wrócić. Sa to często białe krosty wieksze i mniejsze czasami o porowatym kształcie(moga przypominać cebulki włosów)do tego zarazic sie mozna nawet rok przed i nie ma zadnych objawów(ja tak miałem) Dobra rada panowie-JAK COŚ NIE TAK TO WALIĆ DO LEKAŻA!!!
 
 
pavelok19

Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 11
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

a co stosowałeś żeby wyleczyć te krostki?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group