Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pytanie... napletek - żołądz - węzidełko - stulejka
Autor Wiadomość
Znakzapytania

Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 3
Wysłany: Nie 25 Lut, 2007   Pytanie... napletek - żołądz - węzidełko - stulejka

Moje pytanie brzmi co to jest wogóle napletek? wyczytałem że jest to fałda skórna, no i za tym idzie pytanie co to jest stulejka, czytalem juz setki wypowiedzi i ogladalem foty ale nie widze roznicy zadnej miedzy tymi ze stulejka a nie ;/ moze uda mi sie zamiescic tu swoje zdjecie ale to w przyszlym czasie, a narazie moge powiedziec jeszcze ze niedawno nie moglem zsunac skóry aby obejrzec grzybka (żołądz chyba), dziś w stanie spoczynku udało mi się (wczesniej probowalem z 2 razy ale wezidelko bolalo dzis nie bylo problemu) wiec teraz tak zsunelem skore i ulokowala sie ona pod grzybkiem wiec chyba dobrze nie? odczuwam bol jak dotykam zaladz ale mysle ze to moze byc spowodowane ze zadko go wykladalem i moze jest jeszcze wrazliwy?

- dzis sprobuje jeszcze zobaczyc jak mi stanie (ale po naczytaniu sie i ogladaniu fot najadlem sie takiego stracha ze nie chce mi sie wspomagaczy ogladac :P )

prosze o jakies porady podpowiedzi czy mam jakis problem itd


- no w stanie zwodu raczej nie moge ... nie probowalem go zdjac do konca bo boje sie ze cos naciagne ale napewno nie schodzi on bez problemu nie wiem czy to wezidelko czy stulejka wogole nie wiem co to stulejka :P pisac odpowiedzi :)
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 25 Lut, 2007   

Stulejka jest wówczas, gdy nie można ściągnąć napletka z żołędzia.
Skoro masz problemy ze ściąganiem napletka, ale jakoś da się to zrobić to najlepiej próbuj to robić w kąpieli. Ciepła woda rozluźnia skórę i eliminuje ewentualny ból. Rób tak przez kilka miesięcy, a problem minie.
Ile masz lat?
 
 
Znakzapytania

Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 3
Wysłany: Nie 25 Lut, 2007   

ściągnąć sie da w stanie spoczynku ale mam duzo skory (albo za krotkiego - jak kto woli) i pod żołędziem zbiera się sporo tej skóry. No i jeszcze takie pytanie czy wystarczy jak odkryje grzybka czy zeby sie upewnic ze nie mam stulejki musze zsunac napletek troche dalej zeby bylo widac hmmm chyba trzon ?
 
 
penis.com.pl
andropenis
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 26 Lut, 2007   

Dużo skóry to nic nie szkodzi. We wzwodzie wystarczy odsłonić żołądź, ale w opadzie powinno się dać zsunąć napletek dalej (choćby w celu utrzymania higieny).
No bo właśnie - pod napletkiem też trzeba się myć i to najlepiej dwa razy dziennie. Tak więc niech ściąganie napletka stanie się twoim nawykiem, a nie tylko odświętnym sprawdzeniem, czy wszystko ok :)
 
 
Znakzapytania

Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 3
Wysłany: Pon 26 Lut, 2007   

dzięki za pomoc :) jeszcze się tu odezwe za jakiś czas. Jeszcze raz dzieki
 
 
Gość

Wysłany: Sro 28 Lut, 2007   

hmm mi tez nie zchodzi skorka ale ja sobie sciagam podczas wzwodu ale czasami sama wraca. mam jakiś problem?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group