Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Penis
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Pią 23 Lut, 2007   Penis

mam bardzo duzy problem...;/
podczas calowania sie z dziewczyna oraz rzeczy ktore robi mi dziewczyna i powinny byc dla mnie miłe np.głaskanie, całowanie, itp. wycieka mi sperma..;/poprostu dochodzi do erekcji.;/;/
moze jest to na skutek zbyt duzej ilosci masturbowania sie?

co mam z tym zrobic.?

blagam ludzie pomozcie.!!!
 
 
Georgx4


Wiek: 36
Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 125
Skąd: Ziema
Wysłany: Pią 23 Lut, 2007   

poprostu Twoja dziewczyna Cie bardzo podnieca i to wysztko. Pare lat temu tez tak mialem wyrosniesz z tego :)
_________________
żyj tak abyś niczego nigdy nie żałował.
 
 
Gość

Wysłany: Pią 23 Lut, 2007   

ale kazde spotkanie i po kazdym spotkaniu...;/ tak sie dzieje..;/
jakies calowanie, przytulanie , głaskanie.;/ i lipa.;/ juz leci.;/
niewiem czemu tak jest.;/
a mnie to juz trzyma od roku.;/
georg co poradzisz.?
teraz od 2 tygodni juz sie nie masturbuje.;/
moze przez to ze kiedys robilem to 3-5 razy dzinnie prze 2-3 lata.;/??
pomoz.!!
 
 
penis.com.pl
andropenis
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pią 23 Lut, 2007   

tez uwazam ze cie podnieca bardzo ;) wiec to chyba nic najgorszego :)
_________________
zawsze do usług ...
 
 
doni 


Wiek: 36
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 41
Skąd: Zabrze
Wysłany: Nie 04 Mar, 2007   

umm od zbyt czestego masturbowania sie to raczej nie :P bo jezeli przez dlugi okres swojego zycia wylacznie sie masturbujesz to jedyne problemy jakie z tego moga wyniknac to ze mozesz miec pozniej problemy z dojsciem bez pettingu i recznego zabawiania sie siusiakiem ;P chociaz sam nie wiem czy to prawda...

a ze tak zapytam... podczas calowania sie przytulania itp z Twoja dziewczyna calkiem dochodzisz ? tak ze masz orgazm i wogle ? bo moze po prostu wycieka z Twojego przyjaciela preejakulat czyli ciecz przed ejakulacyjna i to jest zdecydowanie normalne :) tym bardziej jak sie jest dosc mlodym to samo calowanie sie i przytulanie, ktore sprawia Ci bardzo duza przyjemnosc bo po prostu Twoja kobietka kreci Cie max sprawia ze Twoj przyjaciel sie slini dosc szybko :) i jak to preejakulat to nie masz sie czym martwic bo prawie kazdy facet to ma :P jeden wiecej, drugi mniej, ale prawie zawsze to wystepuje ;)

no ale oczywiscie nie wykluczam mozliwosci ze dochodzisz przy Niej bo to tez jest mozliwe jesli bardzo Cie podnieca :)
 
 
cobi79

Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 70
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 27 Kwi, 2007   

może poprostu przed spotkaniem z laską zwal se raz lub w2 razy troche zmniejszy sie twoje napiecie i podneicenie i podczas całwoania z nia będzie lepiej, bedzie tak Twój wacus zmęczony ze juz nie będize mu sie chciało koleny raz tak szybko pluć nasieniem:p
 
 
kokosek88
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2007   

stary zbok!
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Sob 28 Kwi, 2007   

kokosek88, odpuść sobie.....
 
 
niku21

Wiek: 38
Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1
Wysłany: Sro 02 Maj, 2007   

załóż prezerwatywę spodni nie zamoczysz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
mr.
 
 
 
dicembre1

Dołączył: 22 Kwi 2006
Posty: 9
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007   

boze ale masz tproblem to sie ciesz ze Ci zawsze po kazdym spotkaniu z nia cieknie boto oznacza ze jerstes zdrowy i ze ona Cie podnieca nie ma w tym nic nienormalnego ze Ci cieknie po przytulaniu itp mi sie tez tak kiedys zdarzalo '] po prostu trzeba umiec kontrolowac wytrysk
 
 
Marcinek3 

Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 13
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 13 Maj, 2007   

dicembre1, PEWNIE ZE NORMALNE, mi tez cieknie jak dziewczyna mnie całuje :D
 
 
lubom 


Wiek: 38
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 134
Skąd: Skarbimierz
Wysłany: Nie 13 Maj, 2007   

Marcinek3 napisał/a:
dicembre1, PEWNIE ZE NORMALNE, mi tez cieknie jak dziewczyna mnie całuje :D


norma, naprawde wszystko jest ok :) też tak mam i się tym nie przejmuję w razie czego do łazienki powycierać i dalej się całować :D
 
 
 
Marcinek3 

Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 13
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 13 Maj, 2007   

lubom napisał/a:
norma, naprawde wszystko jest ok też tak mam i się tym nie przejmuję w razie czego do łazienki powycierać i dalej się całować
No dokładnie a ja to romanse miewam z dizewczyną wparku więc za krzaki hehehe
 
 
penis.com.pl
andropenis
dicembre1

Dołączył: 22 Kwi 2006
Posty: 9
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

Marcinek3 napisał/a:
dicembre1, PEWNIE ZE NORMALNE, mi tez cieknie jak dziewczyna mnie całuje :D


To też jest normalne nienormalną rzeczą by było gdybyś się ani razu nie podniecił przy dziewczynie cieknie Ci nawet przy całowaniu gdyż jestes bardzo wrazliwy na bodzcce seksualne calowanie tez jest pewna sprawa imtymna bo zalezy od tego czy obydwie osoby chcą się całować a i jeszcze jedno kazdy facet powiniem umiec kontrolowac wytrysk (jak sie jest bardzo podnieconym i sie dochodzi to sie nie da go powstrzymac) ale mozna "przelozyc" lub "opóżnić"jak to mowia ;] trzeba sie tego samemu nauczyc tego sie nie da opisac ale ja np jak czuje ze powoli dochodze a nie chce miec pelno w gaciach to "jakos" (bo nie da sie tego opisac) przedluzam i mam wytrysk nawet 15min pozniej (juz jestem w tym wycwiczony) :D :D:D

Apropo`s twoich "wyciekow" czy jak Ci cieknie przy calowaniu z nia itp to zawsze masz we wzwodzie czy w spoczynku?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group