Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     muj penis jest mały i chudy ma 11.5cm długości i 4cm grubośc
Autor Wiadomość
danger12 

Wiek: 34
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 05 Sty, 2008   

a ile masz lat??? od tego zacznijmy
 
 
Lucas_20 

Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 6
Skąd: polska
Wysłany: Sob 05 Sty, 2008   

No 16 lat
 
 
danger12 

Wiek: 34
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 16
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 05 Sty, 2008   

nie jest taki maly.. urosnie ci jeszcze.. mozesz zastosowac cwiczenia badz preparaty takie jak tabletki albo kremy a nawet mozesz polaczyc to i to. wtedy rezyltaty beda leprze :) co prawda sa 14sto latkowie z takimi czlonkami ale sa nawet 19sto latkowie co maja takiego wiec nie przejmuj sie tym.. w,, male jest piekne" wiec glowa do gory. najwazniejsze to zby umiec dogodzicpartnerce :) a tak naprawde to duzy nie koniecznie jest dobry bo moze ja to bolec :P

[ Dodano: Sob 05 Sty, 2008 ]
a jaki jest gruby?????????? to sie przewaznie liczy a nie dlugosc :wink:
 
 
penis.com.pl
viamax
kubaaafc 

Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 03 Mar, 2008   

.oki
  
 
 
ks94 

Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 32
Skąd: NOwA HuutA
Wysłany: Sro 05 Mar, 2008   

siema
jak mam 12,5 cm i 14 lat to normalnie?? ile gdizes jeszcze stosunkowo mi urosnie?? z gory dizeki (grubosc 10) od 2 dni stosuje cwiczenia xD ale efekt jest widoczny
dopiero po miechu a tka apropo kiedy najlepiej na 1 raz?? ;>
 
 
Aries 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Elbląg
Wysłany: Nie 04 Maj, 2008   

hanz napisał/a:
Heh, ja mam tylko 12 cm i zadowoloną żonę i dwójkę dzieci, nie mam żadnych powodów do zmartwień i tak czasem żonę boli jak wkładam - dziwne aż strach pomyśleć co by było przy ponad 20 cm, jedyny mankament to niektóre pozycje nie da sie ich stosować ale w podstawowych może być więc sie nie martw ćwicz i dbaj o siebie pozdrawiam hanz.


I to jest odpowiedz jaka powinna padac WSZEDZIE I ZAWSZE!

Uwazam, że powinni Cię cytować we wszystkich tematach zwiazanych z wielkoscia. Da to wszystkim do zrozumienia, co jest wazne.
 
 
 
Omega20 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 20
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 07 Sty, 2009   

...
  
 
 
vissour 

Wiek: 35
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 48
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 07 Sty, 2009   

Omega20 napisał/a:
Skoro jestesmy przy temacie anie chce pisać kolejnego postu tej samej miary. Otóż mam zapytanie : 17 lat: 9cm w spoczynku, 14-15 w zwodzie...>>>normalne czy coś zacząć działać...??SZCZERZE :P

Mnożenie postów bez sensu, stokrotne pytania o to samo i w dodatku w niewłaściwym temacie.
Odpowiedź: tak, to normalne. Nie, nie zacząć działać. Szczerze.
 
 
Omega20 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 20
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 07 Sty, 2009   

,,,
  
 
 
dupacz 

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 37
Skąd: penisolandi
Wysłany: Czw 29 Sty, 2009   

jak jest sie otylym to penis wydaje sie mniejszy rosnie mniejszy jest mniejszy i jak sie chudnie to robi sie wiekszy itp czy jak sie jest za czasu rosniecia penisa grubasem to penis urosnie mniejszy? czy jak sie schudnie to bedzie taki jak mial byc i nadwaga nie ma z tym nic wspolnego?
 
 
korbolek5 

Wiek: 40
Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: ****** ****
Wysłany: Pon 08 Lut, 2010   

Jak mierzyłem od kości łonowej to miałem coś ok 12-14cm... Też jestem otyły no i nad tym pracuję... I mam 17 lat... Mam stulejkę ale tą raczej mniejszego stopnia i muszę z tym iść do urologa tylko najpierw o lekarza rodzinnego zahaczę... po prostu jak ściągam skórkę to tak ściągnę do połowy a potem zaczyna boleć... Z tego co mierzyłem w obwodzie to mam 13cm... Czy to wystarczająco żeby zadowolić kobietę?? Bo jestem zakompleksiony jak cholera i boję się rozprawiczenia no ale skoro najważniejsza jest technika... Ja jestem z tych co myślą o kobiecie na pierwszym miejscu ;] Potem moja przyjemność ;]
 
 
Głośnik 

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: polska
Wysłany: Sro 10 Lut, 2010   

Poczytajcie statystyki 15cm to już jesteś pro. Ja mam 13-14 jak stroi a jak leży 4-6cm i nie narzekam a że wam koledzy mówią że mają po 18 cm to połowa pewnie ściemy. Błona kobiety ma 8-10 cm długości więc jak masz 14 cm to jeszcze będzie te 4 wystawać.

A po drugie trochę śmieszne abyście płakali nad swoim penem jeden ma duży drugi nie. Dziewczyna jak kocha to nie będzie miała żadnych problemów z długością waszego sprzętu
 
 
Tracid 


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 14
Skąd: OoOoO
Wysłany: Nie 20 Cze, 2010   

@doni

Lol mniejszy sredni ?? Ja mam 10 cm i mam 13 lat.Schudnij ziom.
 
 
penis.com.pl
bathmate
BaJm 

Wiek: 32
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 7
Skąd: LLL
Wysłany: Pią 09 Lip, 2010   

Ja miałem 14cm przytyłem 12kg i zmalał mi o 0,7cm :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group