Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     muj penis jest mały i chudy ma 11.5cm długości i 4cm grubośc
Autor Wiadomość
rzemoj

Wiek: 34
Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 3
Skąd: Wrosław
Wysłany: Sro 21 Lut, 2007   muj penis jest mały i chudy ma 11.5cm długości i 4cm grubośc

:cry: MAM PROBLEM Z MOIM PENISEM OD ZAWSZE MOżE TO WYNIKA Z MOJEJ OTYłOśCI ALE SZUKAM WSZEDZIE POMOCY Z JAKIMIś śRODKAMI POWIEKSZAJąCYMI MOJEGO PENISA I ćWICZENIA KTURE POWIEKSZą MOJEGO PENISA I GO POGRUBIć JAK KTOś MA JAKIEś ćWICZENIA I śRODKI KTURE MI POMOGOM MI A MOżE TO WYNIKA żE MUSZE POCZEKAć JESZCZE TROCHE ALE MOJI RUWNIEśNICY 17-LATKOWIE MAJą DUżO WIEKSZE A MUJ JEST MARNY POMUSZCIE MI PROSZE A DO LEKAżA NIE PUJDE BO SIę WSTYDZE PROSZE O DYSKRECJE JESTEśCIE JEDNYMI Z NIELICZNYCH CO WIEDZą O MOJICH PROBLEMACH :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
_________________
przemek
 
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 24 Lut, 2007   

Jeśli to wynika z otyłości, to nie trzeba penisa powiększać tylko schudnąć :!:
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pon 26 Lut, 2007   

podaj fote ... moze tylko ci sie tak wydaje , tak jak kiedys mi :P ale teraz sie za siebie wziolem i jest od razu fajniejszy :P
_________________
zawsze do usług ...
 
 
penis.com.pl
viamax
Thomas88


Wiek: 35
Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Hollywod
Wysłany: Czw 01 Mar, 2007   

nie chce sie czepiać, ale nie rób tak podstawowych błedów w samym temacie....
sam święty nie jestem ale to aż sie szczypie w oczach, to jest wręcz jak sól sypnieta w oczy :P popraw się albo pisz najpierw w wordzie a potem kopiuj tutaj :mrgreen:
 
 
kolega1988

Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 04 Mar, 2007   

Ja mam 17 cm :x glupio mi bylo .. jak go "pokazalem" dziewczynie... Wpsółczóje Ci
_________________
I Hate This Shit
 
 
doni 


Wiek: 36
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 41
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 05 Mar, 2007   

11.5 to jeszcze nie tak najgorzej :P to taki.. mniejszy sredni ;) pamietaj ze zadna laska z metrowka nie chodzi i napewno nie jedna da rade zaspokoic tym wymiarem, a i zadna normalna laska nie bedzie robila Ci wyrzutow z powodu tych kilku cm mniej. Nom i oczywiscie jak mozesz to postaraj sie troche popracowac nad swoja sylwetka bo jak jestes troszke puszysty to to wtedy bardziej sie w oczy rzuca heh.

Cytat:
Istnieje szeroko rozpowszechnione przekonanie, że długość penisa u mężczyzny ma bezpośredni związek z jego sprawnością seksualną oraz satysfakcją partnerki podczas stosunku płciowego. Seksuolodzy zaprzeczają temu i podają, że długość normalnego penisa w czasie spoczynku wynosi 6-10 cm, a podczas wzwodu (erekcji) 11-17 cm, podczas gdy głębokość pochwy to średnio 10 cm.


to wycinek artykulu z wikipedii, jak widac nie masz najgorzej, a i na przecietna pochwe starczy :) a lekarz nie wiem czy cos by poradzil bo przeciez ze swoim miescisz sie w wymiarach normalnego czlonka ;) ale oczywiscie wizyta u lekarza nie zaszkodzi.

I nie zalamuj sie, bo naprawde 11.5 starczy na przecietna muszelke :) a czesto sie zdarza ze majac za duzego dostarcza sie wiecej nieprzyjemnych uczuc kobiecie niz tych przyjemnych ;)

pozdrawiam.
 
 
top_secret

Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 7
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

ej a może ci jeszcze urośnie, myśle że jakbyś szybciej schudną to miałbyś większego 8)
 
 
robert_w

Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 8
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007   

dziwna prawidłowość:
u mężczyzn, nawet powiedzenie takei, witaj brzusiu, żegnaj siusiu...
u kobiet, okolice łona u szczupłych wyglądaja na większe i ponetniejsze niez u grubszych,
moja rada, nie przejmować się i atakować siłownię i basen!!
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007   odp

jak penis może mieć 4cm gr? :shock:
_________________
Ani smutku ani łez moje życie jest the best :)
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007   

Strikerx napisał/a:
jak penis może mieć 4cm gr? :shock:


podal pewnie srednice :>
_________________
zawsze do usług ...
 
 
przemaszks 

Wiek: 32
Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: Torun
Wysłany: Sro 23 Maj, 2007   

mysle ze na serio masz problem tutaj moga pomoc tabletki i moze te cwiczenia co sa na tym forum ja je stosuje i jestem zadowolony;)
_________________
Liczy sie tylko [E]lana
Na zawsze.................[E]

Zero litosci litosc to zbrodnia!!!!!!!!!!
Dla policji i gejow nie ma litosci!!!!!!!!!!
 
 
Deadbringer 

Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 5
Skąd: stąd
Wysłany: Nie 02 Gru, 2007   

słuchaj to jest tak(obijam się o różne fora internetowe i często są tam takie właśnie problemy, jakie ty zamieściłeś w temacie).
Masz normalnego penisa. Po prostu z powodu otyłości (nie wiem jak to określić..)hmm.. no to jest tak, że im jesteś grubszy , tym penis jest mniejszy. Zacznij biegać, chodzić na siłownię(powiem Ci sam, że chcę przytyć z 10kg) to pomaga!
Wystarczą chęci...
a i małe pytanko..
Wagarowałeś, albo spałeś na lekcjach j.polskiego, prawda?;)

a i nie jesteś odosobniony ze swoim problemem
pozdr.
 
 
x-men16
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Gru, 2007   

http://www.sztukakochania.fora.pl/

Ciekawostki,informacje,porady udzielane przez seks eksperta i wiele innych rzeczy o tematyce erotycznej!!! :-D
Polecam!!!!
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
hanz 

Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 1
Skąd: Bielsko
Wysłany: Sro 02 Sty, 2008   

Heh, ja mam tylko 12 cm i zadowoloną żonę i dwójkę dzieci, nie mam żadnych powodów do zmartwień i tak czasem żonę boli jak wkładam - dziwne aż strach pomyśleć co by było przy ponad 20 cm, jedyny mankament to niektóre pozycje nie da sie ich stosować ale w podstawowych może być więc sie nie martw ćwicz i dbaj o siebie pozdrawiam hanz.
 
 
Lucas_20 

Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 6
Skąd: polska
Wysłany: Czw 03 Sty, 2008   

Mój jest mały bardzo jak jest w spoczynku to ma 8 cm. To normalne jest :/ :/ ja stoji(wzwodzie) to ma zaledwie 13 cm... Urośnie mi jeszcze ??? no przecież on jest taki mały czasem mysle, że wogóle od dziecka mi wogóle nie urusł. W spoczynku powinien miec chyba dużo więcej. ?? prosze o odp.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group