Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     kto cwiczy mięśnie pc?
Autor Wiadomość
jurek8887

Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 5
Wysłany: Sro 14 Lut, 2007   kto cwiczy mięśnie pc?

witam odtygodnia ćwiczę mięśnie pc według opisu z ebooka. narazie po 150 powtórzeń i mam nadzieję, że niedłuo przyjdą efekty. jest ktoś na forum który ćwiczy lub cwiczył te mięśnie. pozdrawiam
 
 
daniel 


Dołączył: 05 Cze 2005
Posty: 42
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 23 Lut, 2007   

Tak, ja ćwiczyłem. :D
Ale po pierwsze to nie było rezultatów, a po drugie to mi się już nie chciało tego ćwiczyć.
No i to tyle............... :)
 
 
Georgx4


Wiek: 36
Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 125
Skąd: Ziema
Wysłany: Pią 23 Lut, 2007   

Ja tez cwiczylem swojego czasu miesien PC i zawazylem roznice teraz zamim sie spuszcze moge wstrzymac wytrysk na chwile a wczesniej tak nie bylo :) ostatnio nawet udalomi sie powstrzymac wytrysk :D
_________________
żyj tak abyś niczego nigdy nie żałował.
 
 
penis.com.pl
viamax
jurek8887

Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 5
Wysłany: Sob 03 Mar, 2007   ja też ćwiczyłem!

też ćwiczyłem i nie wiem czy od tego nei dostalem hemoroidów!!! pozdrawiam i zyczę powodzenia!!!
 
 
Fantom17

Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 235
Wysłany: Sob 03 Mar, 2007   

ja cwidze miesnie PC tak co 3dni po 70 powtorzen i zauwazylem lepsze doznania podczas wytrysku pozatym jak cwiczylem codziennie to mi nei stawal rano wiec teraz wykonuje je co 3dni(ale to poprostu z przemeczenia)

ale polecam te cwiczenia bo w koncu zapanujesz nad wytryskiem!
 
 
Orch

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1
Wysłany: Sro 14 Mar, 2007   

ja miałem problem z osiągnięciem takiej 100% erekcji ... zauważyłem że z wiekiem mi się osłabiła... wieczorem sprobowalem tych ćwiczeń na PC.. już następnego dnia zauważyłem różnice :) moja erekcja znacznie się poprawiła i po paru dniach zauważylem że znacznie dłużej stoi ... więcej czasu mija zanim opadnie :) Polecam wszystkim te ćwiczenia na PC
 
 
lolek17

Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 39
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2007   

ja ostatnio zacząłem ćwiczyć. jest OK. Po ćwiczeniach jak mi staje czuje ze jest twardszy i to nawet :P widac :D
 
 
novy1

Wiek: 41
Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 59
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007   

To jest k.... bzdura żeby je ćwiczyć codziennie! Jak ćwiczyłem codziennie to nie było żadnych rezultatów, natomiast ćwiczenia co 3 dni dają efekty. MIęsień musi mieć czas aby się zregenerować, odbudować i urosnąć / wzmocnić.
 
 
sill

Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 36
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007   

Tzn jak je ćwiczysz? Ile dni ćwiczysz i ile przerwy? Podaj przykład

Pozdrawiam.
 
 
novy1

Wiek: 41
Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 59
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007   

Napinam mięśnie na 10 sekund, następnie zwalniam napięcie na ok 7, 8 sek i w ten sposób wykonuje 1 powtórzenie. Po 10 powtórzeniach troche spada erekcja, więc stymuluję i wykonuję następne 10. Co 3 dni wykonuje 30 takich powtórzeń wieczorem.
Pozdr.
 
 
Barret 

Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 19
Skąd: Heh...
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2007   

Mi się wydaje, że te ćwiczenia na mięśnie PC dają umiejętność rozluźnienia i zapobiegania samoistnemu zaciskaniu się tych mięśni, co daje efekt podobnych doznań podczas sexu ale maksymalnie opóźnionego wytrysku. Trochę ciężko to zrozumieć, ale sprawdźcie sami - jak zaciśniecie te mięśnie podczas masturbacji, to pochwili dochodzi do wytrysku. Jak robi się to z rozluźnionymi mięśniami PC, to wytrysk przychodzi dopiero, gdy zaciśniemy te mięśnie. Ciekawe...
 
 
DECA 

Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

ja od jakiegoś czasu ćwicze mięśnie pc i moim zdaniem jest to mistrzostwo świata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ćwicze naprawde niedługo a już są efekty!!!!!!!!!!!! w sumie to niemiałem problemu z wyrzymałością ale teraz czuje się naprawde zaj...sty w tym co robie!!!!!!


o wiele dłużej moge się kochać mam mocniejszy wytrysk !!!!!!!!!! i ogólnie doznania na mistrzu!!!!!!!!!!!! he he he polecam te ćwiczenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
serge 

Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 14
Skąd: znikąd
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

Ja także polecam. Pamiętam, że jak zaczynałem, to mogłem wytrzymać zaledwie 3 sekundy i... d.... :P

Teraz udaje mi się przytrzymać nawet 30 sekund :D
_________________
Profilaktyka, ludzie! ;-)
PAMIĘTAJCIE O TYM!
 
 
penis.com.pl
andropenis
omninatonibn 

Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 34
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 04 Lip, 2007   

Wszystko fajnie, tylko ja ćwicze od 2 tygodni i nie widze za bardzo efektów w postaci dłuższego stania! Parwda taka, że ćwicze codziennie, może potrzebna jest chwila przerwy? Co do ćwiczeń to zastanawia mnie dlaczego zaciśnięcie tych samych mięśni ma powodować powstrzymanie orgazmu i zwiększenie doznań zmysłowych. Przecież jedno wyklucza drugie. Chyba, że zwiększenie doznań to przetrzymanie dłużej spermy przed orgazmem.
 
 
ankylosaurus 


Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 96
Skąd: kraków
Wysłany: Czw 05 Lip, 2007   

omninatonibn napisał/a:
Wszystko fajnie, tylko ja ćwicze od 2 tygodni i nie widze za bardzo efektów w postaci dłuższego stania! Parwda taka, że ćwicze codziennie, może potrzebna jest chwila przerwy? Co do ćwiczeń to zastanawia mnie dlaczego zaciśnięcie tych samych mięśni ma powodować powstrzymanie orgazmu i zwiększenie doznań zmysłowych. Przecież jedno wyklucza drugie. Chyba, że zwiększenie doznań to przetrzymanie dłużej spermy przed orgazmem.


A może dlatego, że kiedy powstrzymasz się od orgazmu możesz kochać się dalej, co zdecydowanie oznacza większe doznania, które w dodatku są większe, bo znajdujemy się na skraju rozkoszy. ;]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group