Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     problem z wiązedełkiem
Autor Wiadomość
namkrad 

Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   problem z wiązedełkiem

Dodbry wieczor
prosze o odpowiedz
Podczas seksu z dziewczyna poczułem ból i zauwazylem ze pękła skórka taka jakby żyłka zewnetrzna łącząca stulejkę z "żołędziem" mojego penisa od dolnej strony <-wiązadełko. Było krwawienie które ustało. Czy wiecie może co to jest ? Czy powinienem zgłosić się jak najszybciej do ginekologa ? Niepokoje się tym bardzo.
Dziękuję z góry za odpowiedz

Ps. Mam 22 lata
Niepokoi mnie fakt że może tego wiazadełka nie powinno u mnie być. Moze dobrze ze peklo. nie wiem co robic. prosze o pomoc
 
 
bad ziom 

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 111
Skąd: Kraina Rozkoszy
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   

na twoim miejscu szybko bym poszedl do urologa, bo nie wiadomo jak to ci sie zablizni, moze ci to pozniej przy sexie przeszkadzac, a wizyta nie zaszkodzi :)
 
 
Ronlado

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 91
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   

No wizyta raczej konieczna. I pamietaj, zeby do wizyty szczegolnie zadbac o (c)higiene w miejscu peknecia wedzidelka.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
namkrad 

Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   

byłem u lekarza
nawet nie obejrzał co mi jest, powiedzial ze sam sie wyleczylem, ze teraz to wystarczy zadbac o higiene i to wszystko.

problem w tym ze sciagniecie napletka sprawia mi problem i pojawia sie krawienie z peknietego wedzidelka.
czy powinienem sciagac napeletek by wedzidelko sie nie zroslo ? czy tez moze pozwolic by sie zroslo ? tylko co gdy sie zrosnie zle ?
nie wiem nie iwem moze pojscp rywatnie wybulic 100zl ?
 
 
Ronlado

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 91
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   

gdy sie zrosnie, moze byc krotsze i liton totalny. Ja bym Ci radzil isc prywtanie do urologa z tym..zeby cos zrobil.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group