Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     co to moze byc?
Autor Wiadomość
sosnax 

Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 11 Lut, 2007   co to moze byc?

witam!
od 3 dni mam na zoladzi i jej nasady jakies czerwone "kratery" przypominajace afte w jamie ustnej (taka wypuklosc z 'wycieta' wklesla kopulka o srednicy >1mm - lsniaca w srodku, cos jakby osocze?). czasem swedza i piecza... jest ich z 3-4 sztuki... do tego pare h temu na trzonie (od spodu) wyskoczyla mi drobna wysypka - 4-5 czerwonych,malych plam - lekko wypuklych i swedzacych....

co to moze byc? wydawalo mi sie, ze mam moze zapalenie cewki moczowej (pieklo mnie jej ujscie przy oddawaniu moczu) - moze i je mam ale od wczoraj mam tez to co napisalem powyzej : /

weneryka raczej wykluczam... mam stala partnerke, a kochalismy sie bez gumki jakies 2 miesiace temu : P ma ona co prawda tzw. 'nadzerke' ale z tego co czytalem to w sumie powoduje to tylko to,ze lapie ona czesciej jakies zapalenia i infekcje... brak higieny tez raczej odpada, poniewaz kapie sie codziennie rano i przed snem...

macie jakies pomysly? jezeli wiek by cos pomogl to dodam ze mam 20 lat : >
pozdro
 
 
Ronlado

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 91
Wysłany: Nie 11 Lut, 2007   

Do urologa jak najszybciej! Bo to moze byc cos powaznego -> te kratery. Nie czekaj czlowieku, z takimi objawami nie ma zartow. Takie rzeczy nie leczone, moga sie konczyc powaznymi infekcjami, a nawet rakiem prącia.
 
 
sosnax 

Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 11 Lut, 2007   

na ulotce od leku na zapalenie cewki jest napisane ze moze powodowac alergie - stad moze byc ta wysypka...

o do afty to na necie przeczytalem, ze moga byc wynikiem silnego stresu - jestem w trakcie sesji... : > ale jutro skocze do jakiegos specjalisty pewnie... najgorsze jest to ze to wyszlo sobie od tak nagle - w ciagu paru h...

edit:
do jutro bede moczyl kija w tantum rose... moze to wystarczy... a jutro jakis specjalista...

btw. jak to jest z urologiem? jade na ostry dyzur i tam do takiego mnie wysla czy musze jakies skierowanie od rodzinnego dostac?
i napewno urolog a nei jakis ginekolog? :D

pzdr
 
 
penis.com.pl
andropenis
bad ziom 

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 111
Skąd: Kraina Rozkoszy
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   

<lol> urolog to meski ginekolog :)
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   

Lepszy będzie raczej dermatolog-wenerolog niż urolog. Skoro twoja partnerka ma nadżerkę (któą powodują właśnie jakieś bakterie) to jest właściwie pewne, że podczas seksu bez zabepieczenia przeniosła owe bakterie na ciebie i efekt tego właśnie oglądasz.
 
 
sosnax 

Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   

eee... no ale bez gumy kochalismy sie z 2 miesiace temu + uprawiamy seks od wrzesnia i troche dziwne zeby teraz tak nagle to wyskoczylo... tym bardziej, ze dawno nie miala zadnego zapalenia etc.

teraz to wysypka wyglada tak ze jest to rozowa plamka z ciemna kropka na srodku (zapewne pekniecie w ktorym znajduje sie mikokropelka krwii... - swedzi/szczyie w zasadzie tylko jak skora sie naciaga... ta sama 'wysypka' goi sie juz na zoladzi...) - gdzies czytalem ze to malo grozne.

poki co mocze kija w tantum rosa i jest w miare lepiej - duzo lepiej niz wczoraj ; P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group