Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Dziwna krostka , pomocy !!!! :(
Autor Wiadomość
Edek17 

Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 1
Skąd: Kolbuszyn
Wysłany: Pią 09 Lut, 2007   Dziwna krostka , pomocy !!!! :(

Witam wszystkich
a więc jakiś czas temu zauwazyłem na moim prąciu gulkę , była czerwona jak burak i bardzo twarda , po jakiś trzech dniach gulka zmalała i zrobiła sie bardzo malutka i zmieniła kolor na biały , po tygodniu zaczeło mnie to swędzieć więc zaczełem drapać po jakiś dwóch dniach to urosło i zrobiło sie twarde i przypomina bardzo pryszcza ;/ nie mam pojęcia co to jest , mam to do dzisiaj , troche urosło i jak mocniej dotkne to mnie boli , boje sie że to coś poważnego :( , nigdy nie uprawiałem sexu ani nic z tych rzeczy , higiene przestrzegam , jak oddaje mocz to jest wszystko w porządku , ta krostka mi nic nie robi , tylko że mi sie ona nie podoba na moim prąciu ;/ są jakieś sposoby żeby ją usunąć ? jakies kremy czy inne leki ? prosze porady specjalisty...

z góry dziękuje

pozdrawiam

EDIT : kurde tak sie boje że to może być coś poważnego i strace swoj klejnot który Bóg mi dał na całe życie ! powiedzcie że to nic poważnego i da sie łatwo wyleczyć :( (
 
 
Ronlado

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 91
Wysłany: Sob 10 Lut, 2007   

Nie panikuj. Masz moze fotke?
 
 
bad ziom 

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 111
Skąd: Kraina Rozkoszy
Wysłany: Nie 11 Lut, 2007   

mialem cos podobnego, u mnie samo przeszlo, ale bez fotki nic nie mozna wiecej powiedziec.
Najlepiej udac sie do lekarza, to nie boli i nie zaszkodzi :)
 
 
penis.com.pl
viamax
hp1984

Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 3
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007   

I mi sie wydaje ze mam to samo :cry: dodaje fotke pomocy
]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group