Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     wojsko
Autor Wiadomość
boka

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 8
Wysłany: Sro 29 Sie, 2007   

a jakie egzemplarze zostały w policji po odrobieniu wojska :) wstyd o tym mówić bo też odrabiałem razem z nimi ale jak ich kiedyś zobaczę na ulicy to padnę ze śmiechu heh zresztą to jest chora instytucja ;/ płaczą że nie mają ludzi,jest mało chętnych żeby iść do policji pracować,a tych którzy siedzieli rok w służbie kandydackiej i nauczyli się naprawdę sporo to olewają:(co prawda nie wszystkich ale większość,wolą przyjąć nowych na następny rok,wyłożyć na nich kasę i stracić czas na naukę niż zatrudnić tych którzy to ukończyli bo o tym wszystkim decyduje komputer i posrany multiselect :/ i w ten oto sposób dostał się koleś a w zasadzie kolesie którzy mają po 165 cm wzrostu :) jeden miał coś z barkami bo wyglądał jak qwasimodo a jeszcze jeden był lekomanem bo nie było dnia żeby nie wdupiał jakichś tabletek :| no i tak oto wybiera komputerek :)
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 30 Sie, 2007   

A mnie wojsko w końcu ominęło. Byłem zapisany na wakacyjne przeszkolenie, ale dla mojej uczelni zabrakło miejsc :lol:
Chociaż trochę żałuję :wink:
 
 
-maro- 

Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 9
Skąd: małopolska
Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007   

harold mckee napisał/a:
-maro- napisał/a:
Jak napisał jeden z poprzedników:
"wojsko to dziwna instytucja. najpierw nie chcesz iść, a jak wyjdziesz to myślisz ze mógłbyś tam wrócić"
Popieram w 100%. Nawet dzisiaj gdyby mnie wezwali to poszedłbym od razu.
Chociaż teraz się trochę pozmieniało. Brak fali itp. a ta fala to nie była taka zła i tak ogólnie to bardzo miło wspominam wojsko.


zalezy czy byles na grzbiecie tej fali .. czy to ona cie przykrywala .. zawsze popatrz tez na ta druga osobe .. :)


W tamtych czasach kiedy jeszcze nie zaginęła fala każdy zaczynał od zera, aby dostać się na szczyt. Ta druga osoba też kiedyś dostała się na grzbiet tej fali.
 
 
penis.com.pl
bathmate
szkiełko 

Wiek: 37
Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 18
Skąd: stąd
Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007   

Wojsko... Dla mnie instytucja zjebana nie obrażając nikogo...

Sam się tam pchałem na zawodowego... przeszedłem psychologa (2 razy). 2 razy badało mnie po 10 lekarzy. Zbadali wszystko co tylko mogli i wcale nie przesadzam. A na koniec mi powiedzieli, że osoba o wzroście powyżej 185 cm wzrostu nie nadaje się do brygady desantowo-szturmowej. Mogli to zrobić na wstępie... Siedzę któregoś razu i oglądam wiadomości. Nasza kochana armia skarży sie że nie ma ludzi, bo za mało płacą i każdy ucieka stamtąd jak tylko może... Teraz wiem jedno. Jak mnie będą chcieli po studiach pociągnąć do woja to załatwię sobie "kwity", że przez 5 lat nabawiłem się schorzeń, chorób i że mi sie psycha zryła. Po studiach to mi się 10 miesięcy czy ile tam nie chce tracić na pierdoły... Kochana armia jak chcesz nie wezmą, jak nie chcesz to pociągną.
 
 
Ace23
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Sie, 2008   

hehe takie cos kiedys uslyszalem .....60 % facetow swoj piuerwszy raz mialo pod prysznicem a pozostale 40 % nie bylo w wojsku heh ale nie prawda ja bylem nic strasznego ale strata czasu w tym czasie mozna robic cos innego np zarabiac
 
 
adamek00 

Wiek: 24
Dołączył: 10 Paź 2023
Posty: 6
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 30 Lis, 2023   

Mam pytanie do osób, które odbywały służbę wojskową. Jak wyglądała sprawa z prysznicami, wszyscy myli się wspólnie nago w jednym pomieszczeniu czy były oddzielne kabiny z zasłonami?
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 04 Gru, 2023   

U mnie wszyscy razem. Nie było żadnych kabin z zasłonami. Ale był to stary budynek. NIe wiem jak jest w nowych.
 
 
rafal99 

Wiek: 24
Dołączył: 16 Lip 2021
Posty: 12
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 10 Gru, 2023   

W wojsku nie byłem ale z opowieści starszych znajomych wiem, że była jedna wielka łaźnia, w której były wspólne natryski bez jakichkolwiek kabin, zasłon. Wszyscy myli się razem, a jak ktoś był wstydliwy musiał się przełamać, nie miał innego wyjścia.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 13 Gru, 2023   

adamek00 napisał/a:
Mam pytanie do osób, które odbywały służbę wojskową. Jak wyglądała sprawa z prysznicami, wszyscy myli się wspólnie nago w jednym pomieszczeniu czy były oddzielne kabiny z zasłonami?


Wspólnie, warunki były takie sobie z tego co pamiętam (odbywałem 10 lat temu).
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 22 Gru, 2023   

rafal99 napisał/a:
W wojsku nie byłem ale z opowieści starszych znajomych wiem, że była jedna wielka łaźnia, w której były wspólne natryski bez jakichkolwiek kabin, zasłon. Wszyscy myli się razem, a jak ktoś był wstydliwy musiał się przełamać, nie miał innego wyjścia.


U nas tak samo
 
 
Woytex 


Wiek: 34
Dołączył: 26 Lut 2024
Posty: 31
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 06 Mar, 2024   

byłem na szkole podoficerskiej i mielismy oddzielne pokoje po 3, na dwa pokoje jedna wspolna lazienka i tam prysznic i kibelek. Normalnei sie zdarzalo ze sie po lazience nago chodzilo i do lazienki, nikt problemu nie robil.
 
 
Anima2626 

Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 83
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 08 Mar, 2024   

Były spusty ppd prysznicem?
 
 
Woytex 


Wiek: 34
Dołączył: 26 Lut 2024
Posty: 31
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 08 Mar, 2024   

samotne tak, czy ktos sie z kims zabawiał to nie wiem, nie spotkałem nigdy takiej sytuacji podczas szkolenia.
 
 
penis.com.pl
masturbator
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group