Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     wojsko
Autor Wiadomość
mutek 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 30
Skąd: B-c
Wysłany: Pią 16 Lut, 2007   

Po studiach w wojsku jest w sumie ok .. ale ja byłem w zwykłej służbie :( (18 miechów..) łzy dosłownie do samego końca.. Wiecie bardzo źle wspominam to moje wojsko.. gdyż trafiłem na jakąś j****ą jednostkę wartowniczą :( tzn. zwykła jednostka, ale że było tylko 100 żołnierzy miałem wartę co drugi dzień!!! bywało tak: schodziłem o 17 z warty i rano następnego dnia szło się na wartę na 10 rano ! koszmar niesamowity.. na warcie śpisz tylko 2 godziny, 2 godziny czuwasz i 2 godziny łazisz po dworze i ochraniasz ten syf wojskowy :( i tak przez 24 godziny! po takim czymś masz dość! Ni polecam ze względu na taki wysiłek!!! może siąść po tym psychika!!! a strzelałem w "wojsku" 3 razy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bum bum bum
:SYF::SYF::SYF::SYF::SYF::SYF::SYF::SYF::SYF::SYF::SYF::SYF::SYF::SYF::SYF:

pozdr.
:shock: st.szer. mutek
_________________
mutek is gutek :)
 
 
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Lut, 2007   

Co kto lubi. Ja już wolałbym czuwać nad wojskowym syfem i przynajmniej mieć czas na kontemplację aniżeli strzelać i biegać po poligonie.
 
 
heroes84 


Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 377
Skąd: łodź
Wysłany: Sro 22 Sie, 2007   

Ja byłem nna przeszkoleniu wojskowym dla studentów i było super :)
Miło ten okres będe wspominał
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
boka

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 8
Wysłany: Czw 23 Sie, 2007   

ja odrabiałem wojsko w policji :) i w sumie nie żałuje tego heh było przerąbane i marudziłem żeby się to już skończyło a teraz bym tam z miłą chęcią wrócił :) a co do walenia konia to nie wiem jak w wojsku ale u nas na kompanii o czymś takim nie słyszałem :) kąpać kąpali sie wszyscy i jakoś nigdy nikt nie robił problemu czy tam się śmiał z tego że ktoś ma małą fujare, po prostu nikt nie zwracał na to uwagi :) aha najbardziej nas dojeżdzali na unitarce :) ale to tylko 2 miechy trwało :D
 
 
budnis 


Wiek: 44
Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 100
Skąd: z domu
Wysłany: Pią 24 Sie, 2007   

mutek napisał/a:
st.szer. mutek



no, ale czymś się zasłużyłeś skoro belkę dostałeś :!:
 
 
Kilek 

Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 41
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Nie 26 Sie, 2007   

A ja w wojsku nie byłem i nie bedę. Kiedys bardzo chciałem, ale dostałem kategorię D i nici z tego wyszły a chciałem zostać żołnierzem zawodowym, kurcze.
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007   

Kilek a dlaczego?
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Kilek 

Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 41
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007   

Ale co dlaczego? Dlaczego chciałem zostać zołnierzem zawodowym?? Bo chciałem być szybko emerytem i utrzymywać sie z garnuszka państwowego a z reszta po prostu chciałem być żołnierzem(oficerem).

Czy bardziej chodziło Ci czemu dostałem kat D? Bo mam rozstępy, otyłość, wade wzroku i jeszcze pare innych błahych przypadłosci, które likwidują mozliwość odbycia służby
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007   

chodziło o to drugie
nie sądziłam że takie pierdoły mogą dać kategorie D
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
heroes84 


Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 377
Skąd: łodź
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007   

Ja mam arytmię i szumy sercowe i dostałem kat A i już jestem po wojsku. Stopień kapral :)
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007   

A ja odbębniłem 15 miesięcy i powiem, że szkoda czasu. W 15 miesięcy na wolności można zrobić wiele innych pożytecznych rzeczy a nie trolić za 76pln na miesiąc. Bieda bieda i jeszcze raz bieda. Oczywiście były miłe chwile, do których wraca się wspomnieniami ale również były chwile, które doprowadzały człowieka do temperatury wrzenia.
_________________
PZDR BASF
 
 
vic

Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 35
Wysłany: Wto 28 Sie, 2007   

Ja naprawdę nie wiem jak można chcieć iść do wojska...
 
 
kocurek 


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 28 Sie, 2007   

Kilek napisał/a:

Czy bardziej chodziło Ci czemu dostałem kat D? Bo mam rozstępy, otyłość, wade wzroku i jeszcze pare innych błahych przypadłosci, które likwidują mozliwość odbycia służby


dziwne, ja mam wadę wzroku, cofnięte płaskostopie w znacznym stopniu, pozostałość skoliozy, lekkie skrzywienie biodra, czego powodem jest lewa noga krótsza o ok 1cm, małą wadę słuchu z powodu alergii i mi dali piękne A. teraz muszę się nakombinować, żeby mnie po studiach nie wzięli.

wniosek:
błahe przypadłości nie zawsze likwidują tą możliwość.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
ziomq91 

Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 14
Skąd: , że znowu...
Wysłany: Wto 28 Sie, 2007   

Ja też nie bardzo chcialem iść do wojska, ale te wspólne kąpiele i walenie konia chyba mnie przekonały :roll:
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Wto 28 Sie, 2007   

kocurek napisał/a:
dziwne, ja mam wadę wzroku, cofnięte płaskostopie w znacznym stopniu, pozostałość skoliozy, lekkie skrzywienie biodra, czego powodem jest lewa noga krótsza o ok 1cm, małą wadę słuchu z powodu alergii i mi dali piękne


Jak to kiedyś słyszałem jak mówił jeden trep gdy byłem w syfie... WOjsko wyleczy ze wszystkiego. Jak nie masz nogi to Ci ją doszyją. Oczywiście średni to był żart. Ale racja jakie egzemplarze są w wojsku to głowa boli.
_________________
PZDR BASF
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group