Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     wojsko
Autor Wiadomość
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 05 Lut, 2007   wojsko

Tak się składa, że w te wakacje (prawdopodobnie) czeka mnie odrabianie wojska w trakcie studiów. Stąd moje pytanie, do tych, którzy już w wojsku byli: jak to wszystko wygląda od środka? Co się tam właściwie robi? Bo różne historie się słyszy i ciekaw jestem ile w tym prawdy 8)

Piszczie tu o wszystkim, co ze służbą wojskową związane.
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 07 Lut, 2007   

Co jest? Nikt w wojsku nie był? :P
 
 
budnis 


Wiek: 44
Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 100
Skąd: z domu
Wysłany: Sro 07 Lut, 2007   

wojsko to dziwna instytucja. najpierw nie chcesz iść, a jak wyjdziesz to myślisz ze mógłbyś tam wrucić. generalnie nic strasznego.
 
 
penis.com.pl
masturbator
kamil22latt

Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 19
Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

to prawda jest. ja tez byłem na przeszkoleniu dla studentów w wojsku. Jest fajnie byłem przekonany ze student to kto to nie jest ale było spoko. Kąpiesz sie razem ze wszystkimi nie ma wstydu. pobudka o 6 6.05 zaprawa 6.30 wyjscie na sniadnie 0 8.00 zajęcia o 14.00 obiad po obiedzie czas wolny ale dopiero po przysiedze. Tak naprawde powiem ci wybieraj TORUN jest zaje.... ta kadra i ludzie tez jeszcze bym wrocił do wojska. Nie ma w wojsku wstydu wstyd zostaw w domu. chodzisz bez majtek przebierasz sie przy wszystkich kapiesz sie z kazdym czyli robisz wszystko razem. Polecam isc do wojska kazdemu!!!!!!!!
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

Nie wiem, czy można wybierać miejsce służby... I w ogóle jeszcze nie wiem, czy będe musiał iść, bo podobno często się zdarza, że brakuje miejsc na tych wakacyjnych przeszkoleniach i wówczas przenoszą do rezerwy bez niego.

O kąpaniu się nago wszyscy razem wiedziałem. Nie przeraża mnie to w żaden sposób. A jeszcze takie pytanie mam: czy poborowi walą razem konia? :P Bo tak coś słyszałem i się zastanawiam, czy to prawda...
 
 
budnis 


Wiek: 44
Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 100
Skąd: z domu
Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

studentów też wysyłają do poznania. a co do walenia to zależy od wspólokatorów. generalnie to nie słyszałem o takiej "świeckiej tradycji"
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Czw 08 Lut, 2007   

kamil22latt napisał/a:
Polecam isc do wojska kazdemu!!!!!!!!


może ja sie wybiore :P :P:P
opowieści brzmia interesujaco :P :P:P
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
kamil22latt

Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 19
Wysłany: Pią 09 Lut, 2007   

jua wybierałem sobie sam jednostke i termin wiec mozna wybrac. O waleniu konia to slyszałem ze sobie razem wala ale nie widziałem. Jezeli pojdziesz do wojska na przeszkolenie to masz wieksze szanse dostac sie do policji i tam innych podobnych służb gdyz bedziesz miał stopien kaprala a tak nic. a pozatym po odbyciu tej słuzby zostajesz przeniesiony do rezerwy od razu a jak nie pojdziesz to musisz czekac na przenieienie do czasu az przedstawisz im dyplom
 
 
-maro- 

Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 9
Skąd: małopolska
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   

Jak napisał jeden z poprzedników:
"wojsko to dziwna instytucja. najpierw nie chcesz iść, a jak wyjdziesz to myślisz ze mógłbyś tam wrócić"
Popieram w 100%. Nawet dzisiaj gdyby mnie wezwali to poszedłbym od razu.
Chociaż teraz się trochę pozmieniało. Brak fali itp. a ta fala to nie była taka zła i tak ogólnie to bardzo miło wspominam wojsko.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   

-maro- napisał/a:
Jak napisał jeden z poprzedników:
"wojsko to dziwna instytucja. najpierw nie chcesz iść, a jak wyjdziesz to myślisz ze mógłbyś tam wrócić"
Popieram w 100%. Nawet dzisiaj gdyby mnie wezwali to poszedłbym od razu.
Chociaż teraz się trochę pozmieniało. Brak fali itp. a ta fala to nie była taka zła i tak ogólnie to bardzo miło wspominam wojsko.


zalezy czy byles na grzbiecie tej fali .. czy to ona cie przykrywala .. zawsze popatrz tez na ta druga osobe .. :)
_________________
zawsze do usług ...
 
 
mutek 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 30
Skąd: B-c
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   

lepiej nie idź do woja! jak masz możliwość załatwienia bez służby to załatwiaj na 100%! to porąbana instytucja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żal tam kisnąć!!!!! i czujesz się jakbyś cofnął sie w czasie co najmniej o 50lat ::SYF::::SYF::::SYF::::SYF::::SYF::::SYF::::SYF::::SYF::
Ja byłem ! żałuję!!!!!! stracony czas!!!!
_________________
mutek is gutek :)
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   

mutek napisał/a:
lepiej nie idź do woja! jak masz możliwość załatwienia bez służby to załatwiaj na 100%! to porąbana instytucja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żal tam kisnąć!!!!! i czujesz się jakbyś cofnął sie w czasie co najmniej o 50lat ::SYF::::SYF::::SYF::::SYF::::SYF::::SYF::::SYF::::SYF::
Ja byłem ! żałuję!!!!!! stracony czas!!!!


ja nie bylem i podzielam Twoja opinie :P
_________________
zawsze do usług ...
 
 
budnis 


Wiek: 44
Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 100
Skąd: z domu
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   

panowie jaka fala, przeszkolenie trzy miesięczne to przecież butów nie zdąży się dobrze rozchodzić i już do domu.

A co do straconego czasu to zależy czy umiesz coś zwojska wynieść, nia piszę o rzeczach materialnych, ja wyniosłen plik praw jazdy :D
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   

Miałem do wyboru albo 3/6 miesięcy po studiach albo 6 tygodni w trakcie wakacji podczas studiów. Wybrałem to drugie.

Sytuacja przedstawia się tak, że często na wakacyjnych przeszkoleniach brakuje miejsc i duża część chętnych zostaje przeniesiona do rezerwy bez odbycia owego przeszkolenia. Tak więc nie wiadomo jeszcze, czy będe musiał iść w kamasze.

W sumie to względem wojska mam mieszane uczucia. Z jednej strony mnie to trochę ciekawi, z drugiej strony boję się sepsy i innych tego typu nieprzyjemnych spraw. No ale myślę, że te ewentualne 6 tygodni w lecie da się wytrzymać. Można to potraktować jako obóz survivalowy :D
 
 
mlody22 

Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 7
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 13 Lut, 2007   

ja tez wybieam sie w te wakacje do wojska w ramach przeszkolenia studentow, w marcu czeka mnie jeszcze egzamin z PO noi zaliczenie semstru, ale mam nadzieje ze mnie tam przyjma a nie odesla do rezerwy :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group