Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     JESTEM BLISKI SAMOBÓJSTWA MAM 20LAT I MAM 10CM WZWODZIE.....
Autor Wiadomość
pegaz

Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 2
Wysłany: Pon 05 Lut, 2007   JESTEM BLISKI SAMOBÓJSTWA MAM 20LAT I MAM 10CM WZWODZIE.....

Witam wszystkich znajacych ten bol co ja doznaje codzienie patrzac na to co mam pomiedzy nogami . Jestem zajebiscie nie szczesliwy bo jak sobie pomysle ze mam 10cm to nic innego mi nie przychodzi na mysl jak tylko popelnic samobojstwo bo ktora bedzie mnie chciala z takim czlonkiem nie wiem co robic mam zajebiste kompleksy ostatnie czasy zaczolem siegac z tego powodu po narkotyki typu speed itp. nie umiem sobie z tym poradzic ze mam az tak malego czlonka ....miedzy innymi postanowilem napisac tutaj jeszcze nie tak dawno mialem nadzieje moze urosnie a to byly tylko zludzenia nic wiecej :( ( czytajac to forum widze ze nie ktorzy pisza ze maja 15cm i to jest malo a chcial bym takiego miec . na dobra sprawe jestem zalamany od jakiegos czasu jak sobie pomysle ze moi koledzy nie sa juz prawiczkami a ja nadal nim jestem i chyba tak pozostanie :( ( Miedzy innymi postanowilem tutaj napisac moze ktos zwruci uwage na moj problem i mi pomoze jakos doradzi co zrobic ? LUDZIOM KTORZY CHCIELI BY MI JAKOS POMUDZ DORADZIC BYL BYM BARDZO WDZIECZNY... :cry: nie moge sobie ze soba poradzic jestem na granicy przepasci dlaczego to zycie jest takie nie sprawiedliwe zebym musial brac narkotyki zeby zapomniec o tym ze mam 10cm czlonka...... :cry: NAPRAWDE PROSZE O POMOC !!! CO ROBIC ? ZABIC SIE CZY MOZE ISTNIEJE JAKIS RATUNEK DLA MNIE ? :cry:
 
 
arminek

Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 27
Wysłany: Pon 05 Lut, 2007   

Boże człowieku co ty wogóle gadasz?? :roll: potrafie zrozumieć że ubolewasz z powodu twojego członka ale żeby myśleć o samobujstwie to przesada. Nie wiem na ile bedzie to dla ciebie pocieszeniem ale dziewczyny nie potrzebują 20cm żeby je zadowolić, do szczęscia potrzeba im o wiele mniej :!:

Ja myśle że nie powinieneś sie tak bardzo przejmować swoim penisem bo to nie onjest wyznacznikem twojej atrakcyjności jeśli uwierzysz w siebie to kazda dziewczyna może być twoja

pamiętaj też że gdy jakaś dziewczyna sie tobą zainteresuje to napewno nie ze względu na twojego penis tylko twojego charakteru usposobienia.

No to sie nie łam narazie
 
 
Ronlado

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 91
Wysłany: Wto 06 Lut, 2007   

Poszukaj na forum..sa cwiczenia wydluzajace penisa. Zainwestuj w jakies srodki - tez sa takie na powiekszanie..nie wie czy one cos pomagaja ale wiem ze sa. I to bedzie napewno lepsze niz dragi!! Nie poddawaj sie udowdonij sam sobie ze mozesz byc twardy i poradz sobie z tym problemem. Napewno beda jakies rezultaty.

A tak wogole..to co to za kobiete bys musial miec zeby Cie olala ze wzgleu na te 10 cm heh... malo jest takich kobiet uwierz mi.

Znajoma kiedys pisala na innym foro, ze jej partner ma czlonka 10-11 cm we zwodzie, a jej wczesniejszy mial kolo 20 cm i ona czula bol kochajac sie z tym duzym..a tego 10 cm jest bardzo zadowolona.

Wiec nie daj plamy!! i badz Twardy.
 
 
penis.com.pl
andropenis
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 06 Lut, 2007   

jeżeli kobieta pokocha Ciebie bedzie jej z Toba po prostu jak w niebie!!!
kobiety w wiekszosci tak maja że im palce wystarczaja a one nawet 10cm nie maja!!!
a teraz walnij sie w łepetyne i idz poszukaj fajną dziewczyne!!!
licze że wszystko sie dobrze ułoży i niedługo mały w cos sie włoży:P
nie martw sie wielkościa małego kobiety lubia ładne buzie sexi pośladki ładne ramiona poczucie chumoru i gdy ktos sie nimi opiekuje i troszczy i rozpieszcza:P:P:P
musisz uwieżyc że twój pen nie ma znaczenia w poznaniu czy wyrwaniu jakiejs panny musisz pozbyc sie kompleksów wiekszosc dziewczyn tego nie lubi!!!! uwież w siebie !!!!
powodzonka :*:*:*
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Makrono

Dołączył: 01 Lis 2006
Posty: 99
Wysłany: Pią 15 Cze, 2007   

ja bym sie zabił
 
 
bad ziom 

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 111
Skąd: Kraina Rozkoszy
Wysłany: Sro 20 Cze, 2007   

Idiota.
 
 
omninatonibn 

Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 34
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob 23 Cze, 2007   

Po pierwsze musisz wziaść dużą poprawke na to, że osoby które się tu wypowiadają bardzo często leją na uczucia innych i wchodzą sobie na tą stronę dla jaj. Bardzo często też są to osoby młode nie mające najmniejszego pojęcia o tych sprawach i wypisujące głupoty np ta druga nademną. Myśle, że sam ocenisz kto chce Cie najlepiej pomóc i doradzić.
Teraz do sedna. Przeczytaj uważnie to co napisała Ci powyżej miła dama ze zdjęciem z czarnymi majteczkami. ONA MA RACJE!!!! Uświadom sobie, że dziewczynom wystarczy czasami pogmerać (bez urazy) palcami w środku, a one przecież nie mają 10 cm?? Ponad to powiem Ci, że ostatnio jestem na etapie studiowania sexu oralnego i powiem Ci nawet, że palce nie są potrzebne. wystarczy jeszcze krótszy język, dobrze wykorzystany!!!! Czytałem ostatnimi czasy różne książki na temat sexu Lwa Starowicza "Ona i On o sexie", Ian Kerner "Jej orgazm najpierw", i zapewniam Cie, że ludzie mają takie problemy, a nawet gorsze jak Ty (pierwsza lektura), brak im odwagi do tego, żeby się o nich głośno wypowiadać, gdyż jest to dla wielu wstydliwe (normalna sprawa). Druga lektura sprawiła, że po tym jak doprowadze partnerke do orgazmu używając języka, mogę pomyśleć o sobie i rozpocząć penetracje. Ja nie mam 10 cm, ale jakieś 15,5 i też mi jest mało:). Co więcej, żeby Cie pocieszyć i nie skłamać mam 23 lata i też jestem prawiczkiem. Tak jakoś wyszło, że zająłem się w żyiu czymś innym bardziej rozwijającym siebie , niż dupczeniem. Troche,żałuję ale staram się nadrobić, a wszystko to dzięki kobiecie, którą spotkałem. Zainteresowała się mną nie ze względu na wacka, tylko na to co robie....Do sexu ważne jest podejście. Ja osobiście chciałem jak to się mówi "zaliczyć" ten pierwszy raz, a tu się okazało, że klapa. Na początku był problem ze stresem, potem z długością, teraz ze zbyt wczesnym wytryskiem ... wczoraj:)) i prawde mówiąc zastanawiam się co będzie dalej. Trzeba próbować, aż coś zaskoczy, coś się wyrobi, w końcu zadziała jak trzeba. I do tego te 10 cm Ci wystarczy uwież. Znajdź fajną babke, zabujaj sie w niej, daj jej coś od siebie, jeżeli zaskoczy to napewno pomoże Ci w Twoim problemie. Nie szukaj na siłę!!! I odstaw to pi.... gówno (za przeproszeniem), które w niczym nie pomaga, a tylko Ci zdrowie popsuje. Uwież wiem coś o tym.
Istotne są też pozycje!!
Jeżeli nadal nie będziesz mógł sobie z tym poradzić udaj się do lekarza specjalisty. Urologa bądź sexuologa tylko zastanów się czy oni napewno są Ci potrzebni? Znam kilka par, które bardzo żadko uprawiają sex i jakoś ze sobą żyją, bo ich związki oparte są na miłości i wzajemny zrozumieniu.
Jeszcze jedno: Każdy z facetów chciałby mieć fujare zadawalającą każdą kobietę, klate i muskuły ala Pudzian, zajebistą furę, harem itp. Tylko nie każdy został stworzony do bycia najlepszym we wszystkim. Reasumując : fujara to nie całe życie!!!!
Odpisz coś jak to przeczytasz choćby "przeczytałem", bo normalnie strach pomyśleć, że zrobisz jakieś głupstwo z "tego" powodu.
.... i jeszcze jedno. Twoi koledzy mogą sobie mówić ile to lasek zaliczyli, ale do końca im nie wierz:))

Wszystko napisane tylko i wyłącznie z własnego doświadczenia! PZDR 600
 
 
Makrono

Dołączył: 01 Lis 2006
Posty: 99
Wysłany: Pon 23 Lip, 2007   

.. a ja bym sie zabił
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pon 23 Lip, 2007   

To jest naprawdę powód, żeby się zabijać. A ja Ci nie wierzę, że masz 10cm w wzodzie. zrób foto na tle linijki. Tylko nie pisz, że nie masz aparatu czy coś podobnego. A jak nie masz linijki to przystaw małą puszkę po Pepsi i cyknij foto, bo tak pieprzyć, że się ma 10 cm to może każdy. Ja mogę zaraz założyć drugie konto (czego oczywiście nie uczynię) i napiasać że mam w wzwodzie 5cm. I będę błagać o pomoc przed zabiciem się. A tak na serio będę siedzeć przed kompem w spokoju z 18cm w gaciach.


A udawadniając, że gościu robi sobie jaja to wystarczy zerknąć w jego profil. Ostatni post w lutym. Teraz można się zastaniawiać tylko czy się zabił czy już mu się znudziło.
_________________
PZDR BASF
  
 
 
Makrono

Dołączył: 01 Lis 2006
Posty: 99
Wysłany: Pon 23 Lip, 2007   

wiadomo ze janka pali dlatego tak pisalem :D
 
 
juicy7 


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 66
Skąd: USA
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007   

Przyznam szczerze, że to jest bardzo absurdalne aby zabijać się z powodu małego penisa. Okay to fakt, że męszczyzna czuje się mniej pewny siebie, albo "morale" są na niskim poziomie, ale przecież to wszystko można zmienić. Ćwiczenia, pompka, tabletki napewno ci pomogą w pewnym stopniu. Zajmie ci to trochę czasu (toć to oczywiste), ale wtedy bedzię lepiej (no chyba, że będziesz się wstydził dziewczyn to odwiedź tę stronkę www.jakpodrywac.info). Możesz używać afirmacji, też pomagają ale to wszytko zależy od ciebie...... i jeszcze jedno, nie zabijaj się i tak PZU cię oszuka.

[ Dodano: Pon 27 Sie, 2007 ]
.... ah już pewnie nie żyje ...... za późno .....
 
 
akcent
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Kwi, 2008   

Jak dla mnie to chyba koleś jajca sobie robi... To nie możliwe ze z tego powodu można sobie życie odebrać. jeśli tak ktos myśli to jaki tu mózg ??? śmierć = kutas ? nie rozumiem... panienki, ruchanko to nie wszystko w życiu!!!

Makrono:
Cytat:
ja bym sie zabił


Co za czub!!! chętnie bym Ci sprzedał kopa...
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Sob 12 Kwi, 2008   

akcent, Wysłany: Pon 27 Sie, 2007 -to data ostatniego posta, to prawdopodobnie jaja ale temat nie został usunięty więc nie poruszaj takich tematów które nic nie wnoszą, dziękuję
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Tropik 

Wiek: 31
Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 6
Skąd: sie biorą dzieci
Wysłany: Nie 13 Kwi, 2008   

Ten pan już chyba nie wytrzymał... Jakoś nie ma od niego odpowiedzi :P
 
 
jordan23 

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 30
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 28 Maj, 2008   

Sczerze to zalezy od kazdego czlowieka.Mam 19 lat i nie ukrywajac mialem tez z tym problem.Jak bylem maly mialem operacje na spodziectwo czego cal yczas sie wstydzilem i zle sie czulem bo mialem "innego" nieco niz kazdy zdrowy czlowiek.Wiadomo blizny i te sprawy .Dzisiaj mam zabieg z wedzidelkiem bo mam za krotkie.Jestem pelen optymizmu.W spoczynku mam ok 6-7 cm a w zwodzie 11 cm.Mysle ze to kwestia nastawienia.Mam kochana 2 osobe ktora sama oznajmila ze uwielbia blizny chocaiz tak narpawde jeszce niwewiem o tej jednej na moim przyjacielu :P .Ale jestem pewien ze bedzie zachwycona.Nie ma co sie wstydzic tym bardzije odbierac sobie zycie.Jelsi dziewczyna nie akceptuje Ciebie patrzac tylko prezz pryzmat koleszki to ma problem.Zmien ja i wwez inna.Czesto slyszymy tez z erozmiar ma znaczenie ale nie wyobrazacie sobie ile kobiet ma problemy poniewaz ze tak powiem nie u siebie duzych rozmiarow ,wiec i z duzymi penisami bylby problem a to nie daje przyjemnosci.pozdrawiam
_________________
jordan23
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group