Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy podczas masturbacji jedziecie z czy bez napletka?

Czy podczas masturbacji jedziecie z czy bez napletka?
Z napletkiem
92%
 92%  [ 24 ]
Bez napletka
7%
 7%  [ 2 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Pon 30 Kwi, 2007   

Ja zawsze bez napletka, w sumie to nawet napletek mi nigdy na żołędzia nie nachodzi :)
 
 
grzesiek_19 

Wiek: 36
Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 49
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 02 Maj, 2007   

ja z napletkiem czasem tylko pod pryszniciem ściagam i jazda na całego
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 03 Maj, 2007   

Zdecydowanie krócej.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Gość

Wysłany: Czw 03 Maj, 2007   

Ja nie używam żadnego kremu.

Hmm czy krócej to Ci nie powiem bo z napletkiem nigdy się nie masturbowałem :P
Nie raz zdarzało się i ponad godzinę walić, ale na ogół po pół jade bo mi się więcej nie chce :P
 
 
anakin_solo 

Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 64
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007   

zwykle z napletkiem, chodź czasami pod prysznicem bez, albo jeśli robię to na brzuchu pocierając o coś to ciężko stwierdzić
_________________
Pozdrawiam!
Ani
 
 
ja_89 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 130
Skąd: Z nienacka
Wysłany: Czw 10 Maj, 2007   

Zależy, częściej robię to bez napletka, wtedy gdy ruszam dłonią i najade lekko na żołądź to dodatkowo go drażnie:) a zadnych podrażnień się po tym nie ma, nawet jak bezpośrednio po nim jeżdze na sucho:)
 
 
micnow 

Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 35
Skąd: polska
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

Ja tak samo zawsze z napletkiem dlatego ,ze mam duzego grzyba jak sie masturbuje z obciongnietym to mnie zaraz grzyb boli .
 
 
m4g1k_ 

Wiek: 34
Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 141
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

a mój napletek zawsze zsuwam maxymalnie w dół i do samego czubka. Nic mi nie podrażnia, a jest napraaawde przyjemne :P wczoraj próbowałem "z" napletkiem i nie było tak przyjemnie :P
_________________
Te świnie chcą żyć ponad normę,
chcą mieć hajsy, tylko cash.
a Ty masz same drobne?-problem!
synek strzeż się-S.O.S
Tego kwiatu jest pół światu,
blond, brunetki, rude - bierz co chcesz!
Tylko nie trać duszy dzieciak i się strzeż,
wiesz?-S.O.S.!
 
 
ja_89 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 130
Skąd: Z nienacka
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

Nie no, mi sie sam tak nie zsuwa, ale lubie bez:) czasami podczas chodzenia mi się zsuwa (od tego mi staje najczesciej:\), albo jak rano sie budze to czasami jest zsunięty, to dziwne bo mam długi napletek i sam z siebie mi się nie zsuwa:) A co do masturbacji z, to tez jest przyjemnie i dłużej mozna oczywiście...
 
 
lubom 


Wiek: 38
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 134
Skąd: Skarbimierz
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007   

można napluć :) raczej bez napletka :)
 
 
 
mlody1986 

Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 23
Skąd: podkarpacie
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007   

ja z napletem - gdy jadę bez, dojdę i ręka będzie się bardzo ślizgać od spermy to aż mnie skręca... czasem to samo mam jak mi ktoś laske robi.... czy możliwe są łaskotki na penisie? czy może to normalne i każdy tak ma???
 
 
lubom 


Wiek: 38
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 134
Skąd: Skarbimierz
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007   

mlody1986 napisał/a:
ja z napletem - gdy jadę bez, dojdę i ręka będzie się bardzo ślizgać od spermy to aż mnie skręca... czasem to samo mam jak mi ktoś laske robi.... czy możliwe są łaskotki na penisie? czy może to normalne i każdy tak ma???


normalne to jest jak juz dojdziesz i dalej będzie Ci ktos jeździł, pieścił jeżykiem to będzie łaskotać, normalna sprawa i bardzo podniecająca :)
 
 
 
mlody1986 

Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 23
Skąd: podkarpacie
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007   

no ale zanim dojdę to też tak mam - nie wiem czy to takie podniecające bo raczej odczuwam to jako mrowienie (nie tylko na penisie) lub nawet łaskotanie heh :oops:
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Alex-sex 


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 430
Skąd: Mars
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

no spoko szcegolnie jak moszne sie lize wtdy sa laskotki i to mnie tak jara chociaz moja dziewczyna lubi ja tez ugrysc XD
_________________
The One That Got Away.
 
 
adamox
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

a mi zawsze jak staje to napletek schodzi z główki, bo jest dosyć dłuza, ale kiedys tak nei bylo... koledzy na kolonii mi powiedzieli ze oni zawsze maja sciagniety (kolegow bylo 2) wiec pomyslalem ze tak jest lepiej, porozciagalem kilka dni i było dobrze... szkoda tylko ze zaden z nich nie chcial wtedy pokazac swojego penisa... jeszcze nigdy nie widzialem penisa kolegi, zawsze chcialem ale nie mam takich co pokaza, a wiem ze w moim wieku to sobie nawet wspolnie wala, jak ich skusic??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group